استاندار مرکزی:

انتقام سخت توسط هوافضای سپاه قابل تقدیر است

استاندار مرکزی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران همان‌طور که وعده داده بود، جواب دندان شکنی به جنایت آمریکا در شهادت سردار سلیمانی و هم‌رزمانش داد، گفت: با توجه به اخبار اولیه ای که وجود دارد حجم خسارات و تلفات قابل ملاحظه ای، این پاسخ به همراه داشته که نشان از شلیک دقیق موشک ها بوده که قابل تقدیر است.
کد خبر: ۶۷۳۵۹ تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی در جلسه ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان مرکزی ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه و شهادت حاج قاسم سلیمانی، گفت: این روزها که مزین و معطر به ایام شهادت حضرت زهرا(س) است در کشور یک شور و همدلی بی نظیری برای تشییع سردار قاسم سلیمانی به راه افتاده و امروز باید از خانواده ای که این الگوی مقاومت و اسوه ایستادگی را پرورانده تقدیر و تشکر کرد.

وی افزود: ایام فاطمیه می تواند یک فرصت مناسب برای ادای دین به اهل بیت(ع) باشد و همه باید در راستای گرامیداشت این ایام برنامه های محتوایی مناسبی مد نظر داشته باشند.

استاندار مرکزی اظهار داشت: پاسخ امروز جمهوری اسلامی توسط نیروی هوافضای سپاه پاسداران اقدامی در مقابل جنایت اخیر آمریکا بود و با توجه به اخبار اولیه ای که وجود دارد حجم خسارات و تلفات قابل ملاحظه ای از این پاسخ به همراه داشته که نشان از شلیک دقیق موشک ها بوده که قابل تقدیر است.

وی اضافه کرد: این اقدام بخشی از پاسخ جمهوری اسلامی به ترور حاج قاسم بود که اگر آمریکائی ها کوچکترین اشتباه را انجام دهند قطعا تمام نقاط و پایگاه های آنها که توسط سپاه مورد هدف قرار خواهد گرفت.

آقازاده با اشاره به پیشرفت های علمی کشور عنوان کرد: علیرغم تحریم های ظالمانه و فشارهای سنگین اقتصادی امروز جوانان این کشور با ابتکار و خلاقیت که ایجاد کردند سبب افتخار و عزت ملت ایران شده اند.

وی با اشاره به برنامه های ایام الله دهه فجر بیان داشت: آن چیزی که باید در دهه فجر امسال مد نظر باشد این است که برنامه ها در دو بعد در نظر گرفته شود که بعد اول آن معنوی،فرهنگی،اجتماعی و مردمی و بعد دوم آن هم افتتاح پروژهای تولیدی،عمرانی و خدماتی چه بخش خصوصی و چه بخش دولتی باشد.

استاندار مرکزی ادامه داد: در طی این چند سال اخیر علیرغم وجود تحریم ها توانسته ایم دستاوردهای بسیار خوبی در کشور ایجاد کنیم و به نوعی جوانان امروز تحریم را به فرصت بزرگ تبدیل کردند، افزود: به دلیل وجود تحریم ها و شرایط اقتصادی شاید پروژه ها کمتر از سال های قبل باشد اما آن چیزی که مهم است استفاده از خلاقیت و ابتکارات بوده که توسط جوانان انجام شده است.

وی با بیان اینکه در طی این دوسال شاهدیم که علیرغم همه فشارهای اقتصادی سرمایه گذاری در کشور کاهش پیدا نکرده،گفت: افزایش بهره برداری از  طرح های اقتصادی در میان مردم تاثیرات مثبتی ایجاد می کند که باید یک هماهنگی با کلیه دستگاه ها انجام شود.

آقازاده با تأکید بر اینکه فلسفه دهه فجر ارتباط نزدیک و چهره به چهره مسئولین با مردم است که در ذیل آن باید ایجاد امیدآفرین کرد،افزود: همه تلاش دستگاه ها در ایام دهه فجر باید این باشد که ارتباط موثر و چهره به چهره با مردم داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته بیش از یک هزار سرکشی از خانواده های معظم شهدا در استان انجام شد،گفت: امسال هم باید اینکار ادامه پیدا کند و همه مسئولین مکلف به این هستند این دیدارها را انجام دهند.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: امروز مردم در انتظار اخبار خوب و مثبت و اتفاقات سازنده و امیدوارکننده هستند که باید این برنامه های دهه فجر در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام/