عامل جعل فایل صوتی به نام معاون وزیر بهداشت بازداشت شد رهبر معظم انقلاب از زحمات پزشکان و پرستاران در مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کردند ‍ بيش از ١٧میلیون تن کالا از استان مرکزی به نقاط مختلف کشور حمل شد از قهرمانان گمنام خط مقدم تا آنکه شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد! حضور در اماکن شلوغ و سفرهای غیر ضرور، ممنوع/ هنگام عطسه و سرفه جلوی دهانمان را بگیریم/ شستشوی دستها فراموش نشود عکس نوشته| پروفسور رنجبر: درمان در ایران همطراز آلمان است كشف 22 تن روغن احتكار شده از یک روستا فیلم| توصیه های متخصص بیماری های عفونی جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا طنزانه کرونا در ایران طلاب قم لباس سفید پوشیدند/ جهاد در فضایی شبیه جبهه
پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۷
کد خبر: 67126
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸
دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی:

سردار سلیمانی جان خود را برای آرامش تمام ملت ایران فدا کرد/ اقدامِ آمریکایی‌ها تروریستی است

دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی گفت: سردار سلیمانی برای دفاع از مرزهای کشور جنگید و تلاش کرد و جان خود را برای آرامش تمام ملت ایران فدا کرد که واقعاً قابل‌ تحسین است و نمی‌توان ارزش آن را با هیچ‌چیز مقایسه کرد.

حسین عسکری عضو سابق تیم ملی دوچرخه‌سواری و دارنده مدال برنز ماده تایم تریل انفرادی در مسابقات بازی‌های آسیایی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص شهادت سپهبد قاسم سلیمانی ضمن تأکید براینکه سردار سلیمانی چهره‌ای ملی و فرا سیاسی است، گفت: ایشان جدای از جناح‌های راست و چپ سیاسی است و اسطوره بزرگی بوده و خواهد بود.

عسکری افزود: سردار سلیمانی برای دفاع از مرزهای کشور جنگید و تلاش کرد و جان خود را برای آرامش تمام ملت ایران فدا کرد که واقعاً قابل‌ تحسین است و نمی‌توان ارزش آن را با هیچ‌چیز مقایسه کرد.

وی ضمن بیان اینکه شهید سلیمانی زندگی خود را صرف دفاع از مرزها کرده است، عنوان کرد: آرامش امروز ما به دلیل تلاش‌ها و جان‌فشانی‌های این سردار بزرگ است و این واقعیتی است که تحت هر شرایطی موردپذیرش همه است.

عضو سابق تیم ملی دوچرخه‌سواری اقدام آمریکایی‌ها را یک اقدام خارج از عرف دانست و اظهار کرد: این اقدام آمریکایی‌ها اقدامی تروریستی است. جالب است آمریکایی که همه را به تروریسم محکوم می‌کنند خودشان یک کار بزرگ تروریستی انجام می‌دهند.

وی با اشاره به استقرار پایگاه‌های آمریکایی در منطقه گفت: یکی از مستندسازان آمریکایی گفته بود که فکر می‌کنم ایران به‌اشتباه کشورش را در بین پایگاه‌های آمریکایی بناکرده است و این طعنه ایست به آمریکایی‌ها و باید پرسید که آمریکایی‌ها دقیقاً چه می‌خواهند که از آن سر دنیا به منطقه آمده‌اند و دورتادور ایران پایگاه گذاشته‌اند.

عسکری با تأکید بر این سؤال که آیا ما و سردار سلیمانی و امثال ایشان حق دفاع از کشور خود را نداریم؟، ادامه داد: سردار سلیمانی و امثال ایشان داعش را نابود کردند و همه هم می‌دانند که باوجود انسان‌هایی چون سردار سلیمانی بود که داعش به‌طورکلی نابود شد و این امنیت نه‌تنها در کشور خودمان بلکه در تمام کشورهای خاورمیانه نیز برقرار شد.

وی به اقدام برخی از رسانه‌ها در ابراز شادمانی نسبت به خبر ترور سردار سلیمانی نیز بیان کرد: واقعاً جای تأسف دارد؛ نباید موضوعات را با یکدیگر مخلوط کرد. شاید عده‌ای نسبت به مشکلات موجود معترض باشند اما می‌توانم قسم بخورم که سردار را تمام ملت ایران، ‌دوست دارند و هیچ‌یک از ملت ایران از این اتفاق خوشحال نیست.

انتهای پیام/

captcha