واریز سود ۵۰۰ هزار تومانی سهام عدالت‌ تا پایان آذر پیکر پاک ۱۰۰ شهید تازه تفحص‌شده به کشور باز می‌گردد برای تشکیل یک سانتی متر خاک حاصلخیز ۷۰۰ سال زمان نیاز است  آتش سوزی مغازه رنگ فروشی در  اراک آیین رونمایی از محصولات فناور و دانش بنیان در پارک علم و فناوری استان مرکزی برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و اخلال گران بازار/ مردم و بازاریان نگران تامین امنیت نباشند لوایح برنامه هفتم و بودجه ۱۴۰۲ به زودی تقدیم مجلس می‌شود راهیان نور یکی از روش های موثر تحقق جهاد تبیین است/ اعزام یک هزار دانش آموز اراکی به راهیان نور ایران و عربستان درباره حج مذاکره کردند سپاه پاسداران: نیروهای امنیتی و انتظامی در برخورد با اراذل و اوباش مسلح و تروریست‌های اجاره‌ای دشمن درنگ نخواهند کرد
دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۷
کد خبر: 66727
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

حواسمان به امنیت و استقلالمان باشد!

چه خوش دعا کرد ابراهیم نبی(ع) که «رَبِّ اجْعَلْ هَذَا بَلَدًا آمِنًا وَارْزُقْ أَهْلَهُ مِنَ الثَّمَرَاتِ مَنْ آمَنَ مِنْهُمْ بِاللَّهِ وَالْيَوْمِ الْآخِرِ/ پروردگارا، این شهر را محل امن و آسایش قرار ده و اهلش را که ایمان به خدا و روز قیامت آورده‌اند از انواع روزی ها بهره‌مند ساز» (126/بقره). ابراهیم نبی نیز ابتدا برای مردمانش امنیت می خواهد و سپس بر رزق آنها دعا می کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ دست و پا زدن رسانه های بیگانه و از سویی مقامات برخی از کشورها در جهت احقاق حقوق ملت ایران پارادوکس ظالمانه ای است که هر اهل فکری را به واکنش وا می دارد. رسانه هایی که در جریان کشته سازی های آبان ماه دست به دروغ پراکنی می زنند اما در اعلام تعداد بیمارانی که از تحریم های اربابان رسانه ای با مرگ دست و پنجه نرم می کنند سکوت اختیار کرده اند.

رسانه هایی که دراین روزها تکالیف خود را دو قسمتی کرده اند و عده ای با کت و شلوار های اتو کشیده و کراوات های ست شده با پیراهن هاشان، نور افکار خود در بین مردم می گسترانند و دست به تخریب های شیک می زنند و عده ای دیگر که خود را به درجه ای از لاتی رسانده اند، طریقه ساخت سلاح و کشتار مردم را آموزش می دهند.

چه قدر تاریخ ایران پر است از بالا و پایین ها و روزهایی که کرکس های تاریخ برای نابودی اش برنامه داشته و انتظار کشیده اند اما هر بار به دری بسته خورده و در مقابل خود مردان و زنان غیور این سرزمین را یافته اند. مردان و زنانی که برای هر لحظه پر فراز و نشیب زندگی خود الگوهایی ملی و دینی دارند و انرژی به تاریخی می گیرند که بزرگترین تلاش هایش برای استقلال وطن بوده است.

این جا ایران است و هر روز از تاریخش پر است از مردانی چون رئیسعلی دلواری ها، میرزا کوچک خان ها و ستارخان و باقرخان ها و شیخ فضل الله ها و مردمانی که همراهشان خون دادند تا این سرزمین خالی باشد از نظر هر خارجی و بیگانه ای.

این روزها گرگ ها و کرکس ها نشسته اند به کمین تا در اندک فرصتی حمله کنند، حمله ای تاریخ سوز و ایران سوز؛ حمله ای نه از جنس توپ و تانک و اسلحه بلکه از جنس نابودی استقلال و امنیت وطن. از جنس اغتشاش. اما مردمان سرزمین هیچ گاه تصویر آویزان شدن جنازه نوجوان عراقی را فراموش نمی کنند. مردمان این سرزمین هیچ گاه خون پدران و مادران خود را که بیش از 200 سال است که بر زمین ریخته می شود تا وطن از دستان اجنبی رها سازند را فراموش نمی کنند. این جا مردم بر وطن غیرت دارند. اینجا شاید صورت هامان را با سیلی سرخ نگاه داشته ایم اما ما فولاد های آب دیده از نبرد با انگلیسیان در خلیج فارس و نبرد با دنیا در خاک های شلمچه و کوه های بازی‌درازیم.

چه خوش دعا کرد ابراهیم نبی(ع) که «رَبِّ اجْعَلْ هَذَا بَلَدًا آمِنًا وَارْزُقْ أَهْلَهُ مِنَ الثَّمَرَاتِ مَنْ آمَنَ مِنْهُمْ بِاللَّهِ وَالْيَوْمِ الْآخِرِ/ پروردگارا، این شهر را محل امن و آسایش قرار ده و اهلش را که ایمان به خدا و روز قیامت آورده‌اند از انواع روزی ها بهره‌مند ساز» (126/بقره). ابراهیم نبی نیز ابتدا برای مردمانش امنیت می خواهد و سپس بر رزق آنها دعا می کند. باید امروز حواسمان به امنیت و استقلال‌مان باشد که فردا دیر است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار