سلبریتی یک شخص نیست یک رسانه است/ سلبریتی‌ها چگونه مدیریت می‌شوند؟ مستاجران در دریای پرتلاطم اجاره/ تعیین نرخ دستوری راهگشا است؟ ادعای بلومبرگ: مذاکرات دوحه احتمالا بعد از دیدار منطقه‌ای بایدن از سر گرفته می‌شود قطع برق ریشه ۳۰ درصد محصولات کشاورزی را خشکاند! پیش ثبت‌نام اربعین آغاز شد ضرورت بکارگیری مولدهای برق در ادارات و صنایع جان باختن یک هم استانی و شناسایی 23 بیمار جدید کرونایی حادثه ایرباس کتاب زندگی بسیاری از دوستانم را بست/ جای خالی اقدامات هنرمندانه در معرفی جنایت حمله به هواپیمای مسافربری چرا مذاکرات قطر گره خورد؟ آمریکا نه تحریم را لغو می‌کند و نه تضمین می‌دهد تشکیل پوشه ویژه برای پیگیری پروند‌ه‌های کثیرالشاکی/ بسیاری از پرونده‌ها امسال به نتیجه می رسد
شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۳
کد خبر: 666
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۸
امام جمعه موقت محلات؛

موشک های دور برد ایرانی باعث عقب نشینی آمریکا شد/کسانی که در فتنه 88 به کشور خسارت وارد کردند حق ورود به مجلس را ندارند

امام جمعه موقت محلات گفت: کاندیداهای تایید صلاحیت شده همه خوب هستند ولی مردم باید دقت کنند اصلح ترین و بهترین را انتخاب کنند و کسی که در فتنه 88 به کشور خسارت وارد کرده حق ورود به مجلس را ندارد.
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از صبح محلات،

حجت الاسلام حسین بهرامی امام جمعه موقت محلات گفت: انتخابات مجلس و خود مجلس در جایگاه بسیار عظیمی قرار دارد و سرنوشت کشور در دست مجلس است و شرکت در انتخابات مجلس حق الناس بسیار مهمی ست.

وی ادامه داد: امام(ره) مجلس را در راس امور معرفی کرد و به همین دلیل نماینده ای که به مجلس میرود به واسطه جایگاه مجلس در جایگاه مهم و حساسی قرار دارد.

بهرامی با انتقاد از کسانی که به  کار فیلتر کاندیداها ایراد میگیرند گفت: شورای نگهبان یک نهاد قانونی است که دارای جایگاه رفیعی است و بحث تایید صلاحیت ها و فیلتر کاندیداها نیز یک کار قانونی است و اگر در این راستا اشتباهی کند در روز قیامت نمی تواند پاسخگو باشد.

امام جمعه موقت محلات کار احراز صلاحیت کاندیداها را بسیار مهم دانست و گفت: کسی که در فتنه 88 علیه ملت خسارات زیادی را به بار آورده حق ورود به مجلس را ندارد و باید به شورای نگهبان آفرین گفت.

وی وظیفه مردم را در امر انتخابات بسیار مهم دانست و افزود: کاندیداهای تایید صلاحیت شده همه خوب هستند ولی مردم باید دقت کنند اصلح ترین و بهترین را انتخاب کنند.

بهرامی پاسخ رهبری به نامه رئیس جمهور را بسیار مهم و قابل تامل دانست و گفت: اظهارات چند روز اخیر و پس از آغاز برجام نشان داد مقامات آمریکایی اهل دبه و نقض عهد هستند و تنها راه ما برای برون رفت از مشکلات اقتصادی توجه به ظرفیت بالای درونی کشور و اقتصاد مقاومتی است.

وی همچنین اظهار کرد: برای آنچه که در زمینه هسته ای بدست آوردیم هزینه ای گزاف پرداخته ایم و مذاکرات 12 ساله در مذاکرات هسته ای و ترور دانشمندان هسته ای نشان از قدرت و جایگاه بالای کشور در زمینه هسته ای ست.

بهرامی خاطر نشان کرد: اگر آمریکا قدرت مقاومت ما را نمی دید به هیچ وجه وارد مذاکره نمی شد و موشک های دور برد ایرانی باعث عقب نشینی آمریکا شد.


انتهای پیام/ش

captcha
آخرین اخبار