منتخب مردم در حوزه انتخابیه خمین مشخص شد رعایت بهداشت فردی بهترین راه کنترل کرونا/ افراد از خرید بیش از حد نیازِ ماسک خودداری کنند افزایش تقاضا برای خرید ماسک، هیاهویی برای هیچ زمان پخش فصل دوم عصر جدید مشخص شد ابراز نگرانی پوتین از فعالیت تروریست‌ها در ادلب نوشابه‌های گازدار با بدن ما چه می‌کنند؟ هیچ آمار مثبتی از کرونا را از مردم پنهان نمی‌کنیم سخنگوی وزارت خارجه: قرار گرفتن ایران در فهرست سیاه FATF یک اقدام سیاسی است مبارزه با فساد باید از مسیر قابلیت‌های فرهنگ عمومی باشد مشارکت ایران در رویدادهای گردشگری روسیه/نهایی شدن لغو روادیدگروهی
شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
کد خبر: 66430
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷

عصبانیت پمپئو از توییت انگلیسی رهبر انقلاب درباره روژه گارودی

وزیر خارجه آمریکا از اشاره رهبر انقلاب به شوخی بودن آزادی بیان در کشور‌های غربی و زندانی کردن نویسندگان به خاطر تشکیک در مورد تعداد قربانیان هولوکاست به خشم آمد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، صفحه مجازی منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که به زبان انگلیسی فعالیت می‌کند، روز گذشته پستی را از اشاره رهبر معظم انقلاب به شوخی بودن آزادی بیان در کشورهای غربی و زندانی کردن نویسندگان به خاطر تشکیک در مورد تعداد قربانیان هولوکاست منتشر کرد که موجب خشم مایک پومپئو وزیر امور خارجه آمریکا شد.

در متن پست توییتری صفحه منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله خامنه‌ای آمده است:

‎«روژه گارودی در کتاب خود نوشته است: «یهودی‌ها در مورد کشتار خودشان به وسیله هیتلر در جنگ بین‌الملل دوم، بزرگنمایی کردند». آن وقت این کتاب را که توقیف می‌کنند، هیچ؛ نویسنده‌ کتاب را هم به پای میز محاکمه می‌کشانند!

خود غربی‌ها امروز نسبت به ‎آزادی، این‌طور عمل میکنند.‎

#هولوکاست »

عصبانیت پومپئو از توییت انگلیسی رهبر انقلاب درباره روژه گارودی

انتهای پیام/

captcha