هویت ملی و دینی گمشده سینمای ایران/ عبور از سینمای سیاه نما به سمت سینمای ملی، ارزشی و امیدآفرین همیشه در ایران و گرگان احساس امنیت کردم / شاهین طبع برایم پاسپورت ایرانی بگیرد المپیک برای ایران بازی می کنم کمک یک میلیارد ریالی شهرداری اراک به هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان کنگره «عقیق سلیمانی» جنگ سیاسی فوتبال! / ایمیل ۲۰ میلیارد تومانی استرا/ ایران از AFC تضمین خواست/ سرمربیگری همزمان قلعه نویی در سپاهان و تیم ملی؟! ایران از ان پی تی خارج می شود / دشمن علیه فوتبال/ راه نجات از وابستگی به نفت/ دایی در اتاق انتظار احسان علیخانی در دام سعید حجاریان عملکرد شورای امنیت در خصوص ترور سردار سلیمانی بسیار ضعیف است / هیچ کشوری در برابر بیانیه رئیس شورا حق وتو ندارد تیم دیپلماسی برای لغو تحریم تسلیحاتی ایران چه کرد؟/ محدودیتی که روحانی آنرا دستاورد برجام خواند! موسوی: سفر ظریف به سوئیس لغو شد/باب مذاکره با اروپا بسته نشده‌است
سه شنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
کد خبر: 66232
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵

گزارش تصویری|جلوه‌گری پاییز در روستای «انجدان»

در فصل پاییز برگ‌های رنگارنگ مانند فرش‌هایی خوش‌نقش‌ونگار باغات روستا‌ی انجدان اراک را پوشانده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ در واپسین روزهای فصل زیبای پاییز، طبیعت رنگ دیگری به خود گرفته است و برگ‌های رنگارنگ درختان جلوه‌ای متفاوت به طبیعت بخشیده است.

برگ‌های رنگارنگ مانند فرش‌هایی خوش‌نقش‌ونگار چندی است باغات روستا‌ی هدف گردشگری انجدان را پوشانده و جلوه‌ای زیبا از طبیعت پاییزی را به نمایش گذاشته است.

روستای انجدان در نزدیکی شهر اراک و در دهستان مشک‌آباد است.

انتهای پیام/

captcha