توئیت های فارسی ترامپ را چه کسی می نویسد؟ توئیت های فارسی ترامپ را چه کسی می نویسد؟ زمان واریز سهمیه بنزین بهمن ماه اعلام شد هاشمی از دوران نوزادی صدای مردم بود!! تصاویر/مراسم تحویل ماهواره های ظفر یک و دو تجربه مذاکره با آمریکا، درس‌ها و عبرت‌ها! کشور در شوک مصرف بالای گاز/ مصرف گاز بخش خانگی در مرز ۶۰۰میلیون مترمکعب در روز اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان: آقای جنتی! پرونده نمایندگان رد صلاحیت شده مجلس را به قوه قضائیه ارسال کنید سه شناور کویتی در آبهای جمهوری اسلامی ایران توقیف شد بدعت جدید دولت برای صداوسیما/ بسته‌های خبری رئیس جمهور را خودمان تولید می‌کنیم شما فقط پخش کنید!
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۰
کد خبر: 66044
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷

گزارش تصویری| آغاز طرح زمستانه 98 در استان مرکزی

طرح زمستانه نیروهای انتظامی و امدادی امروز با برگزاری رزمایشی با حضور مسئولین انتظامی و دولتی استان، آغاز و به گفته مسئولین مربوطه تا 20 اسفند ماه سال جاری ادامه دارد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ طرح زمستانه نیروهای انتظامی، امدادی و راهداری امروز با برگزاری رزمایشی با حضور مسئولین انتظامی و دولتی استان، آغاز و به گفته مسئولین مربوطه تا 20 اسفند ماه سال جاری ادامه دارد. 

به گفته فرمانده انتظامی استان مرکزی 5 پاسگاه پلیس در استان مرکزی مستقر است که در کنار هر پاسگاه نیروهای امدادی نیز حضور خواهند داشت.

همچنین در این طرح دو گردنه برف گیر استان و مسیر های پر رفتار و آمد مورد توجه بیشتری خواهند بود.

captcha