گزارش| حاج قاسم سلیمانی باید به حاشیه برود! / چگونه رهبر انقلاب بازی برده ترامپ را دوسر باخت کرد؟ هاشمی از دوران نوزادی صدای مردم بود!! یادداشت اختصاصی معاون سیاسی نیروی قدس/ آنچه رهبری درباره حاج قاسم نگفت! عراقچی: لغو میزبانی باشگاه‌های ایرانی سیاسی است پشت پرده لبنیات سمی/ توضیحات کارشناس جنجال آفرین قیمت روز گوشی موبایل در ۳۰ دی نخستین کنگره شعر آئینی ـ انقلابی «کوثر ناب» فراخوان داد 22 بهمن ماه زمان اعلام نتايج قطعي اسامي داوطلبين انتخابات اما و اگرهای برقراری عمره مفرده/ انتظار ۶ میلیون زائر ایرانی کی به سر می‌رسد؟ ضعف عملکردی و مدیریتی، منشأ مشکل اقتصادی کشور/دولت بازار چند میلیارد دلاری کشورهای آسیایی را فدای تعامل با اروپایی ها نکند
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
کد خبر: 66027
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۴
در بروزرسانی جدید جی‌میل؛

ایمیل‌ها را نیز چون عکس و فایل ضمیمه کنید

گوگل در بروزرسانی جدید سرویس ایمیل خود به کاربران جی‌میل اجازه می‌دهد تا به جای فوروارد کردن ایمیل‌های موردنظر، آنها را نیز چون دیگر فایل‌ها به ایمیل خود ضمیمه کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل ازایرنا؛  با این قابلیت جدید دیگر نیازی به فوروارد جداگانه پیام‌ها که معمولا برای دریافت کننده ایمیل گیج کننده است، نخواهید داشت.

در واقع گزینه ضمیمه کردن ایمیل‌ها به یک پیام جدید قبلا نیز در سرویس جی‌میل وجود داشت با این تفاوت که کاربر می‌بایست ایمیل‌ها را در قالب فایل‌هایی با فرمت eml دانلود و سپس در ایمیلی جدید آن‌ها را آپلود می‌کرد. اما در بروزرسانی جدید گزینه مستقیمی برای ضمیمه کردن یک ایمیل‌ به ایمیل دیگر وجود دارد که در آیکون سه نقطه موجود در سمت راست هر ایمیل قابل دسترسی است. علاوه بر این همچنین می‌توان با کشیدن و رها کردن هر تعداد ایمیل که می‌خواهید در یک صفحه یک ایمیل جدید، این ایمیل‌ها را به آن ضمیمه کنید.

این قابلیت از ژانویه ۲۰۲۰ در اختیار همه کاربران سرویس جی سوئیت گوگل قرار می‌گیرد.   

captcha