انتقاد قوه قضائیه از معرفی قطره چکانی متخلفان ارزی/ ۴۴۵ متخلف ارزی بازداشت شدند فردا؛ آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های دولتی در مرداد/ جذب ۴۰ هزار نفر نخستین دوره سواد رسانه ویژه دختران برگزار می شود افزایش قیمت نان در استان مرکزی از هفته آتی شیفت ایثار کارگری در کارخانه فولاد هیربرد زرندیه برگزار شد معاون شهردار تفرش متهم به دریافت رشوه است/ پرونده وی در مراحل تحقیق مقدماتی قرار دارد مجمع نمایندگان مرکزی پیگیر مشکلات «هپکو» از وزیر کار و تأمین اجتماعی باشند وقتی نظارت بر قیمت ها بین اصناف و صمت پاسکاری می شود/ گرانی یا گرانفروشی؟ کمک مؤمنانه یاری گر اقشار آسیب‌پذیر جامعه است /همدلی ملت ایران در دنیا بی‌نظیر است
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۳
کد خبر: 66027
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۴
در بروزرسانی جدید جی‌میل؛

ایمیل‌ها را نیز چون عکس و فایل ضمیمه کنید

گوگل در بروزرسانی جدید سرویس ایمیل خود به کاربران جی‌میل اجازه می‌دهد تا به جای فوروارد کردن ایمیل‌های موردنظر، آنها را نیز چون دیگر فایل‌ها به ایمیل خود ضمیمه کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل ازایرنا؛  با این قابلیت جدید دیگر نیازی به فوروارد جداگانه پیام‌ها که معمولا برای دریافت کننده ایمیل گیج کننده است، نخواهید داشت.

در واقع گزینه ضمیمه کردن ایمیل‌ها به یک پیام جدید قبلا نیز در سرویس جی‌میل وجود داشت با این تفاوت که کاربر می‌بایست ایمیل‌ها را در قالب فایل‌هایی با فرمت eml دانلود و سپس در ایمیلی جدید آن‌ها را آپلود می‌کرد. اما در بروزرسانی جدید گزینه مستقیمی برای ضمیمه کردن یک ایمیل‌ به ایمیل دیگر وجود دارد که در آیکون سه نقطه موجود در سمت راست هر ایمیل قابل دسترسی است. علاوه بر این همچنین می‌توان با کشیدن و رها کردن هر تعداد ایمیل که می‌خواهید در یک صفحه یک ایمیل جدید، این ایمیل‌ها را به آن ضمیمه کنید.

این قابلیت از ژانویه ۲۰۲۰ در اختیار همه کاربران سرویس جی سوئیت گوگل قرار می‌گیرد.   

captcha