اصلاح ساختار مدیریت شهری کشور یک ضرورت است مطرح کردن قاچاق دام سرپوشی برای گرانی گوشت/ برخی مسؤولان آدرس غلط می‌دهند جزئیات ثبت‌نام غیرحضوری ترم تابستان پیام نوری‌ها اعلام شد / آغاز برگزاری امتحانات پایان‌ترم تابستان از ۲۶ مردادماه شناسایی 40 منطقه حاشیه‌نشین در اراک و ساوه/اوقاف با استفاده از ظرفیت وقفی به مسائل اجتماعی ورود می‌کند طرح جدید مجلس برای تعویق در برگزاری کنکور ۹۹ شورای شهر اراک در دوره پنجم نمره قبولی نمی گیرد/ کلانشهر اراک در پروژه های عمرانی به شدت عقب است کسی نباید مبتلا شدن به ویروس کرونا را عار بداند/ کارمندانی که ماسک نزنند، غیبت می‌خورند آزمایش واکسن کرونا بر روی آفریقایی‌ها جنایت حقوق بشری است بازیگران اصلی اردوگاه اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری + تصاویر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی عملاً بی‌خاصیت شده است
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲
کد خبر: 659
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۶
امام جمعه میلاجرد:

در هیچ جای دنیا، افرادی را که اصل نظام آن کشور را قبول ندارند، به مراکز تصمیم‌گیری راه نمی‌دهند

امام جمعه میلاجرد گفت: حتی در کشوری همچون آمریکا که خود را نماد آزادی معرفی می‌کند و عده‌ای ساده‌لوح هم آن را قبول و ترویج می‌کنند، در دوران رقابت بلوک شرق و غرب، افراد را با اندک اتهامِ گرایش سوسیالیستی، کنار می‌گذاشتند.
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سلام کمیجان خطیب نماز جمعه میلاجرد گفت: هر مصیبتی به ما برسد، به خاطر اعمالی است که انجام می دهیم، این دنیا دار مکافات است و خداوند برای هیچ یک از ما سختی قرار نداده است، از امام صادق(ع) روایت داریم که خداوند هیچ نعمتی را از بنده نمی گیرد، مگر اینکه خود انسان مرتکب گناه شود که این گناه موجب سلب نعمت خواهد شد.

وی گفت: تاثیر گناه بر روح مومن، مانند اثر چاقو بر روی گوشت است، و اگر کسی گناهی انجام دهد، از او سلب توفیق خواهد شد، و دیگر توفیق عبادت خالطانه نصیب او نخواهد شد، مگر اینکه به درگاه الهی توبه کند.

محمدی افزود: این که بارها افراد از کم شدن روزی و یا مشکلات بوجود آمده در خانواده ابراز ناراحتی می کنند، باید گفت همه به خاطر زیاد شدن گناه در جامعه است.

وی تصریح کرد: کار دنیا و کار خداوند حساب و کتاب دارد، و ما باید به رضای خدا راضی بوده و به این معتقد باشیم که خداوند روزی همه ی بندگان را به عدالت و ظرفیت هر نفر معین کرده است.

امام جمعه میلاجرد با اشاره به وفات حضرت معصومه(س) گفت: حضرت معصومه(س) یک الگوی بسیار مناسب برای دختران ما است، در روایت ها داریم که امام صادق(ع) قبل از ولادت حضرت معصومه(س) فرمودند: بانویی در قم دفن خواهد شد، و اگر کسی با ادب و اخلاص به زیارت آن رود، بهشت براو واجب خواهد شد، امیدواریم  از این ظرفیت و حرم امنی که خداوند برای ما قرار داده است، استفاده مناسب را داشته باشیم.

محمدی اشاره ای به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مجریان انتخابات داشت و گفت: مهمترین مساله ای که حضرت امام خامنه ای بر آن تاکید داشتند این بود که نباید اجازه داد افرادی وارد مجلس شوند که نظام جمهوری اسلامی را قبول ندارند.

وی تصریح کرد: دو انتخابات پیش رو بسیار مهم و بزرگ هستند، انتخابات یک رقابت و مسابقه‌ی ملی است، در این رقابت، در واقع برد و باختی برای ملت مفهومی ندارد زیرا در هر صورت، ملت ایران برنده‌ی واقعی و نهایی است.

خطیب نماز جمعه میلاجرد خاطرنشان کرد: در هیچ جای دنیا، افرادی را که اصل نظام آن کشور را قبول ندارند، به مراکز تصمیم‌گیری راه نمی‌دهند و حتی در کشوری همچون آمریکا که خود را نماد آزادی معرفی می‌کند و عده‌ای ساده‌لوح هم آن را قبول و ترویج می‌کنند، در دوران رقابت بلوک شرق و غرب، افراد را با اندک اتهامِ گرایش سوسیالیستی، کنار می‌گذاشتند.

انتهای پیام/ش

captcha