توئیت های فارسی ترامپ را چه کسی می نویسد؟ توئیت های فارسی ترامپ را چه کسی می نویسد؟ زمان واریز سهمیه بنزین بهمن ماه اعلام شد هاشمی از دوران نوزادی صدای مردم بود!! تصاویر/مراسم تحویل ماهواره های ظفر یک و دو تجربه مذاکره با آمریکا، درس‌ها و عبرت‌ها! کشور در شوک مصرف بالای گاز/ مصرف گاز بخش خانگی در مرز ۶۰۰میلیون مترمکعب در روز اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان: آقای جنتی! پرونده نمایندگان رد صلاحیت شده مجلس را به قوه قضائیه ارسال کنید سه شناور کویتی در آبهای جمهوری اسلامی ایران توقیف شد بدعت جدید دولت برای صداوسیما/ بسته‌های خبری رئیس جمهور را خودمان تولید می‌کنیم شما فقط پخش کنید!
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۶
کد خبر: 65821
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۴

قتل خانوادگی در اراک یک کشته و یک مجروح برجا گذاشت

سرهنگ محمود خلج معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت:قتل خانوادگی در اراک یک کشته و یک مجروح برجا گذاشت.

به گزارش دیار آفتاب؛سرهنگ محمود خلج معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: ساعتی پیش بر اثر درگیری خانوادگی که در منزلی مسکونی در یکی از محله های شهر اراک اتفاق افتاد، فرزند پسر خانواده که بنابر اظهارات بستگانش دارای سابقه اعتیاد به ماده مخدر شیشه است، در یک درگیری خانوادگی با ضربات چاقو پدر خود را به قتل رساند و برادرش را مجروح کرد. 

 خلج اظهار کرد: فرد مجروح بلافاصله به مرکز درمانی انتقال شد و برنامه ریزی عملیاتی پلیس برای دستگیری قاتل که بلافاصله از محل گریخته است، به صورت ویژه آغاز شده است

انتهای پیام/

captcha