انتقاد قوه قضائیه از معرفی قطره چکانی متخلفان ارزی/ ۴۴۵ متخلف ارزی بازداشت شدند فردا؛ آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های دولتی در مرداد/ جذب ۴۰ هزار نفر نخستین دوره سواد رسانه ویژه دختران برگزار می شود افزایش قیمت نان در استان مرکزی از هفته آتی شیفت ایثار کارگری در کارخانه فولاد هیربرد زرندیه برگزار شد معاون شهردار تفرش متهم به دریافت رشوه است/ پرونده وی در مراحل تحقیق مقدماتی قرار دارد مجمع نمایندگان مرکزی پیگیر مشکلات «هپکو» از وزیر کار و تأمین اجتماعی باشند وقتی نظارت بر قیمت ها بین اصناف و صمت پاسکاری می شود/ گرانی یا گرانفروشی؟ کمک مؤمنانه یاری گر اقشار آسیب‌پذیر جامعه است /همدلی ملت ایران در دنیا بی‌نظیر است
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۵
کد خبر: 65777
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲

نجات باورنکردنی کودک حین سقوط از آپارتمان!

افرادی که در بهترین زمان و مکان مناسب ایستاده بودند با مشاهده کودکی که از یک آپارتمان در حال سقوط به پایین بود توانستند جانش را نجات دهند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه دلهره‌آور نجات یک کودک خردسال را در یکی از مناطق هند به تصویر می‌کشد. این پسر ۲ ساله که از ساختمانی در منطقه "دامان" به پایین سقوط کرده بود، به طرز معجزه‌آسایی نجات یافت. در حالی که گروهی از مردم در زیر ساختمان محل وقوع حادثه ایستاده بودند ناگهان این کودک به پایین سقوط کرد.

در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌شود در حالی که این افراد دست خود را به سمت جلو دراز کرده‌اند تلاش می‌کنند تا با قرار گرفتن در محل فرود کودک جانش را نجات دهند. لحظاتی بعد در حالی که کودک در حال سقوط به پایین است، یکی از آنها موفق می‌شود پیش از برخورد کودک با زمین او را در هوا بگیرد و جانش را نجات دهد. بنا به گزارش رسانه‌های هند این کودک در طبقه سوم ساختمان و در بالکن آن مشغول بازی بود که ناگهان به پایین سقوط کرد. او پس از سقوط از طبقه سوم در حالی که به نرده طبقه دوم گیر کرده بود شروع به گریه می‌کند و گریه این کودک موجب جلب توجه افرادی در پایین ساختمان حضور داشتند، شده است. لحظاتی بعد و با سقوط کودک، یکی از حاضران موفق شده است تا با گرفتن کودک جان او را نجات دهد. در این حادثه خوشبختانه به این پسر آسیبی وارد نشد.

کد ویدیو

انتهای پیام/

captcha