توئیت های فارسی ترامپ را چه کسی می نویسد؟ توئیت های فارسی ترامپ را چه کسی می نویسد؟ زمان واریز سهمیه بنزین بهمن ماه اعلام شد هاشمی از دوران نوزادی صدای مردم بود!! تصاویر/مراسم تحویل ماهواره های ظفر یک و دو تجربه مذاکره با آمریکا، درس‌ها و عبرت‌ها! کشور در شوک مصرف بالای گاز/ مصرف گاز بخش خانگی در مرز ۶۰۰میلیون مترمکعب در روز اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان: آقای جنتی! پرونده نمایندگان رد صلاحیت شده مجلس را به قوه قضائیه ارسال کنید سه شناور کویتی در آبهای جمهوری اسلامی ایران توقیف شد بدعت جدید دولت برای صداوسیما/ بسته‌های خبری رئیس جمهور را خودمان تولید می‌کنیم شما فقط پخش کنید!
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱
کد خبر: 65773
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۷

گزارش تصویری| خاطرات دوران نامزدی!

در حالی که انتخابات مجلس یازدهم در پیش است، آثار تبلیغات چند دوره قبل مجلس و شوراهای شهر همچنان روی دیوار شهرها خودنمایی و چهره شهر را زشت کرده است؛ حال بماند که تصمیمات خوب یا بد نمایندگان مردم تا چندین سال چه آثاری را به همراه خود دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ در حالی که انتخابات مجلس یازدهم در پیش است، آثار تبلیغات برخی نامزدهای انتخاباتی چند دوره قبل مجلس و شوراهای اسلامی شهر با وجود باد و باران و سرما و گرمای هوا، همچنان روی دیوار شهرها خودنمایی و چهره شهر را زشت کرده است.

این در حالی است که قطعا آثار تصمیمات نمایندگان انتخابی مردم اگر بد باشد، زشت تر از آثار تبلیغاتی به جای مانده از آنان و اگر خوب باشد دعای ملتی را پشت سر خود دارد.

دیوار قوانین کشور را پر از لکه می خواهیم یا تمیز و شفاف؟!

captcha