حذف «بودجه خودکفایی گندم» از ضعف سیاستگذاری تا تهدید امنیت غذایی رهبرانقلاب چه کتابی برای نوجوانان توصیه می کنند؟ اقرار صلح‌بانان حقوق بشر بر خبط فاحش آمریکا در ترور « شهیدحاج قاسم»/ آمریکا «مجرم» شد قیرپاشی دوای درد جاده های تفرش نیست اعتبارنامه تاجگردون رد شد گزارش| دلارهای مردم و بیت‌المال کجاست؟ / بانک مرکزی و دیوان محاسبات پاسخ نمی‌دهند گزارشگران فساد باید تشویق شوند/ قوه قضاییه در کشف مفاسد نیاز به همراهی همه دارد درباره تصمیمات عجیب و غریب برخی نمایندگان/ سوال از رئیس‌جمهور کدام درد را دوا می‌کند؟ تجربه «هم‌گناه»؛ از بازی تا ممیزی/ قصد اجرا در تلویزیون را ندارم سهم دولت در خودروسازی ها واگذار نمی شود؟/ تجربه مردمی شدن خودروسازهای دنیا
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱
کد خبر: 65666
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۲

اعزام اولین گروه از دانش آموزان فراهانی به راهیان نور جنوب

اولین گروه از دانش آموزان دبیرستانی شهرستان فراهان به اردوهای راهیان نور جنوب اعزام شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ حسین رضایی؛ فرمانده ناحیه مقاومت فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: اولین گروه از دانش آموزان دبیرستانی شهرستان فراهان به اردوهای راهیان نور جنوب اعزام شدند.

وی افزود: سفرهای راهیان نور، مقدمه بازگشت افراد به خویشتن خویش است و موجب می شود تا نسل جوان با فرهنگ مقاومت بهتر آشنا شده و با حضور در مناطق عملیاتی از رشادت و دلاوری های شهدا الگو برداری نمایند و در مسیر کمال معنوی گام بردارند.

رضایی اظهار کرد: شهدا از نفس افتادند تا نسل‌های آینده از نفس نیفتند؛ ما امنیت امروز را مرهون خون آن دلاورمردانی هستیم که پیر و جوانشان حماسه آفریدند.

فرمانده ناحیه مقاومت فراهان با اشاره به اعزام اولین کاروان از دختران دانش‌آموز فراهانی به مناطق عملیاتی جنوب بیان کرد: ۹۰ نفر از دانش آموزان شهرستان در قالب کاروان راهیان نور چهارشنبه ۱۳ آذر به مدت ۴ روز به مناطق عملیانی جنوب کشور اعزام  شدند.

وی افزود: زائرین در طول مدت حضور خود، از برخی مناطق عملیاتی از جمله شلمچه، طلائیه، هویزه، دهلاویه، اروندکنار، معراج شهداء و ... بازدید خواهند کرد.

رضایی با بیان اینکه برنامه های متنوعی توسط سپاه و آموزش وپرورش برای زائرین در طول این سفر معنوی برنامه ریزی و تلاش شده که اردوهای راهیان نور با بهترین کیفیت برگزار و اجرا شود.

انتهای پیام/

captcha