حمایت از تولیدات برتر دومین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسيج پرونده لوایح مرتبط با FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام بسته شد فرمانده بسیج دارخوین شادگان به شهادت رسید توصیه‌های شهید سلیمانی به سلیمانی‌ها؛ سه پیام اخلاقی به جوانان  ادارات اراک روز پنج شنبه تعطیل شد  بشقابتان را سالم کنید طرح شهید رهنمون در مسجد علی ابن ابیطالب (ع) اراک سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی منصوب شد رصد و شناسایی ۱۵ مورد تخلف انتخاباتی در فضای مجازی شکست هیمنه رسانه ای دشمنان مهمترین رسالت جوانان و نوجوانان انقلابی است
چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۸
کد خبر: 65666
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۲

اعزام اولین گروه از دانش آموزان فراهانی به راهیان نور جنوب

اولین گروه از دانش آموزان دبیرستانی شهرستان فراهان به اردوهای راهیان نور جنوب اعزام شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ حسین رضایی؛ فرمانده ناحیه مقاومت فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: اولین گروه از دانش آموزان دبیرستانی شهرستان فراهان به اردوهای راهیان نور جنوب اعزام شدند.

وی افزود: سفرهای راهیان نور، مقدمه بازگشت افراد به خویشتن خویش است و موجب می شود تا نسل جوان با فرهنگ مقاومت بهتر آشنا شده و با حضور در مناطق عملیاتی از رشادت و دلاوری های شهدا الگو برداری نمایند و در مسیر کمال معنوی گام بردارند.

رضایی اظهار کرد: شهدا از نفس افتادند تا نسل‌های آینده از نفس نیفتند؛ ما امنیت امروز را مرهون خون آن دلاورمردانی هستیم که پیر و جوانشان حماسه آفریدند.

فرمانده ناحیه مقاومت فراهان با اشاره به اعزام اولین کاروان از دختران دانش‌آموز فراهانی به مناطق عملیاتی جنوب بیان کرد: ۹۰ نفر از دانش آموزان شهرستان در قالب کاروان راهیان نور چهارشنبه ۱۳ آذر به مدت ۴ روز به مناطق عملیانی جنوب کشور اعزام  شدند.

وی افزود: زائرین در طول مدت حضور خود، از برخی مناطق عملیاتی از جمله شلمچه، طلائیه، هویزه، دهلاویه، اروندکنار، معراج شهداء و ... بازدید خواهند کرد.

رضایی با بیان اینکه برنامه های متنوعی توسط سپاه و آموزش وپرورش برای زائرین در طول این سفر معنوی برنامه ریزی و تلاش شده که اردوهای راهیان نور با بهترین کیفیت برگزار و اجرا شود.

انتهای پیام/

captcha