عامل جعل فایل صوتی به نام معاون وزیر بهداشت بازداشت شد رهبر معظم انقلاب از زحمات پزشکان و پرستاران در مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کردند ‍ بيش از ١٧میلیون تن کالا از استان مرکزی به نقاط مختلف کشور حمل شد از قهرمانان گمنام خط مقدم تا آنکه شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد! حضور در اماکن شلوغ و سفرهای غیر ضرور، ممنوع/ هنگام عطسه و سرفه جلوی دهانمان را بگیریم/ شستشوی دستها فراموش نشود عکس نوشته| پروفسور رنجبر: درمان در ایران همطراز آلمان است كشف 22 تن روغن احتكار شده از یک روستا فیلم| توصیه های متخصص بیماری های عفونی جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا طنزانه کرونا در ایران طلاب قم لباس سفید پوشیدند/ جهاد در فضایی شبیه جبهه
پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۲
کد خبر: 65644
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر تفرش اعلام کرد

راه اندازی دبیرخانه دائمی حجاب و عفاف در تفرش

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر تفرش با اشاره به راه اندازی دبیرخانه دائمی حجاب و عفاف در تفرش گفت: این دبیرخانه برای اولین بار در تفرش تشکیل شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ندای تفرش، جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر تفرش در محل اداره ارشاد برگزار شد.

حجت الاسلام میرزایی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر تفرش با اشاره به راه اندازی دبیرخانه دائمی حجاب و عفاف در تفرش گفت: این دبیرخانه برای اولین بار در تفرش تشکیل شده است.

میرزایی افزود: با گذشت چند ماه از تشکیل این دبیرخانه، برنامه های خوبی در زمینه های فرهنگی و اجتماعی در سطح شهرستان برگزار شده است.

وی در ادامه بر ضرورت رفع مشکلات این دبیرخانه جهت اجرای برنامه های بیشتر و کیفی توسط ادارات و نهادها تاکید کرد.

سرهنگ پاسدار محسن صادقی دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر تفرش گفت: حجاب و عفاف موضوع اصلی ستاد امر به معروف و نهی از منکر است که با تقویت دبیرخانه حجاب و عفاف در شهرستان، شاهد اجرای اقدامات بیشتری در این حوزه خواهیم بود.

صادقی اظهار کرد: ستاد امربه معروف و نهی از منکر یک جریان اعتقادی بسیجی است. به فرموده رهبر معظم انقلاب، بسیج در کنار دولت در رفع مشکلات جامعه تلاش می کند.

وی با اشاره بر راه اندازی سازمانهای مردم نهاد در حوزه های امر به معروف و نهی از منکر شامل حمایت از خانواده، فرزند پروری اسلامی، تحکیم بنیان خانواده و سبک زندگی اسلامی بیان کرد: مسئولین از راه اندازی این گونه سازمان های مردم نهاد در سطح شهرستان حمایت می کنند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر تفرش به تهیه اساسنامه دبیرخانه دائمی حجاب و عفاف در تفرش اشاره و اضافه کرد: این اساسنامه در قالب طرح" ندای فطرت" تهیه و جهت جمع آوری پیشنهادات به ادارات ارسال شده است.


انتهای پیام/

captcha