راهنمای دریافت رمز پویا (رمز دوم یکبار مصرف) برای همه بانک ها+ تصویر استراماچونی تا دوشنبه برنمی‌گردد/ قولی که سرپرست استقلال داد ترور فرهنگ در گیشه‌بازی سرمایه گذاران فیلم های سینمایی در لایحه بودجه دولت؛ رشد ۱۱ درصدی بودجه ۹۹ مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور کجا هزینه می‌شود؟ خدمات دندانپزشکی برای مردم گران تمام می‌شود/ لاکچری‌ها ۵ میلیون تومان پول به دندانپزشک می‌دهند ۲۵ هزار عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس منتشر شده است افزایش ۲ برابری بودجه فضایی/صنعتی شدن ماهواره ها در مدار لئو یادداشت| چرایی کشته‌های اخیر را به مردم بگویید یک روزنامه اصلاح‌طلب: با این کارنامه زمانه، زمانه ما نیست عکس نوشت| دانشگاه ها باید پژوهش محور بشوند
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶
کد خبر: 65582
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵

راه اندازی سومین مرکز پلیس فتا استان در دلیجان

فرمانده انتظامی استان مرکزی از افتتاح سومین مرکز پلیس فتا استان در شهرستان دلیجان خبر داد و گفت: شهروندان اين شهرستان از این‌ پس برای پیگیری شکایات خود می‌توانند به این پلیس مراجعه کنند و نیازی به حضور در مرکز استان ندارند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: پلیس فتا با هدف پیشگیری و مبارزه با جرایم سایبری، حفظ و صیانت از حریم خصوصی شهروندان در فضای مجازی با اولویت ارتقاء آگاهی عمومی کاربران فضای مجازی با تهدیدات و آسیب‌ها و افزایش سواد رسانه‌ای و همچنین پی‌جویی علمی پرونده‌های جرایم سایبری، راه‌اندازی شد.

وی افزود: با تحليل هاي كارشناسي انجام شده و الويت ها و نقشه راه ترسيمي در ارتقاء امنيت فضاي مجازي، برنامه ريزي فعاليت پليس فتا در شهرستان دليجان به عنوان يكي از اولويت ها در دستور كار قرار گرفته و در نهايت سومين مركز پليس فتا استان در اين شهرستان آغاز به كار كرد.

وی افزود: استقرار پلیس فتا در سطح شهرستان به ‌عنوان يك پلیس تخصصی و محوری در حوزه فضای مجازی در پيگيري مطالبات مردمي و پس از هماهنگی با پلیس فتا ناجا، اجرایی شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد: ازاین‌پس، پی‌جویی پرونده‌های جرایم سایبری به‌صورت تخصصی در همین شهرستان صورت می‌گیرد و به ياري حق تعالي با همکاری مردم و مسئولان، اقدامات كيفي تري در جهت افزایش آگاهی عمومی همشهریان در حوزه سواد فضاي مجازي، برنامه‌ریزی و عملیاتی خواهد شد.


انتهای پیام/

captcha