مديركل جديد صدا و سيماي استان مركزي منصوب شد  ایجاد ساختار تبادلات پولی آسیایی ضروری است رأی محکومیت «نجفی» ابلاغ شد/ حبس 7 سال و 8 ماه در انتظار شهردار اسبق تهران ایجاد سطح خود تمیز شونده مقاوم در برابر ابر ویروس‌ها انسان، دشمن شماره یک میمون‌ها چگونه رانندگان بسیجی اعتصاب کامیونداران را شکستند؟ روایتی از مقاومت اسطوره‌ای نیروهای ارتش سوریه در پایگاه‌های تحت محاصره/ فرمانده سوری که جانش را فدای نجات نیروهایش کرد +تصاویر ماهیت قرص‌های جاسازی شده در کیک مشخص شد/ خبری از ترامادول و مخدر نیست مرز عراق و سوریه در کنترل کامل حشد شعبی/ دستگیری یکی از سرکردگان مطرح داعش در شرق فلوجه هزینه های میلیاردی برای تصاحب کرسی های سبز رنگ بهارستان
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲
کد خبر: 65552
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳

هوای اراک ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفت

میزان ذرات معلق کمتر از 2 و نیم میکرون روز دوشنبه در هوای اراک بیش از حد استاندارد و ناسالم برای گروه‌های حساس است.

به گزارش دیار آفتاب؛بر اساس گزارش مركز پايش آلاینده‌های هواي اراك شاخص كيفيت هواي كلانشهر اراک در ساعت 8 صبح روز جاري (دو شنبه) در ایستگاه شریعتی به 37 ميكروگرم بر متر مكعب رسيد كه نشانگر وضعيت ناسالم براي گروه‌های سني حساس است.

شاخص استاندارد سنجش آلاینده‌های هوا 35 ميكروگرم بر مترمکعب است.

شاخص آلايندگي 24 ساعت اخير كلانشهر اراك نيز 105 اعلام‌شده كه بيانگر كيفيت هواي ناسالم براي گروه‌های سني حساس بوده است.

توصیه می‌شود کودکان، زنان باردار، سالمندان و بیماران قلبی، ریوی و سخت‌درمان از تردد در فضاهای باز و رفت‌وآمدهای غیرضروری خودداری کنند.

از ابتدای امسال تاکنون در کلانشهر اراک ۳۰ روز ناسالم برای گروه‌های سنی حساس و یک روز ناسالم برای تمام گروه‌های سنی به ثبت رسیده است.

امروز مدارس ابتدایی و پیش‌دبستانی شهر و روستا در نوبت صبح شهرستان اراک به دلیل آلودگی هوا تعطیل است.

انتهای پیام/

captcha