مديركل جديد صدا و سيماي استان مركزي منصوب شد  ایجاد ساختار تبادلات پولی آسیایی ضروری است رأی محکومیت «نجفی» ابلاغ شد/ حبس 7 سال و 8 ماه در انتظار شهردار اسبق تهران ایجاد سطح خود تمیز شونده مقاوم در برابر ابر ویروس‌ها انسان، دشمن شماره یک میمون‌ها چگونه رانندگان بسیجی اعتصاب کامیونداران را شکستند؟ روایتی از مقاومت اسطوره‌ای نیروهای ارتش سوریه در پایگاه‌های تحت محاصره/ فرمانده سوری که جانش را فدای نجات نیروهایش کرد +تصاویر ماهیت قرص‌های جاسازی شده در کیک مشخص شد/ خبری از ترامادول و مخدر نیست مرز عراق و سوریه در کنترل کامل حشد شعبی/ دستگیری یکی از سرکردگان مطرح داعش در شرق فلوجه هزینه های میلیاردی برای تصاحب کرسی های سبز رنگ بهارستان
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۳
کد خبر: 65549
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰
فرمانده انتظامي استان مرکزی خبر داد

كشف 441 كيلوگرم انواع مواد مخدر در استان مركزي

فرمانده انتظامي استان مرکزی از تداوم طرح‌های عملياتي پليس استان در پيشگيري از ورود مواد مخدر به استان‌های مركزي كشور خبر داد و گفت: مقدار 225 كيلوگرم از مجموع كشفيات 441 كيلوگرم مواد مخدر پليس استان در ماه جاري، در عملیات مشترك خارج از استان کشف‌شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛سرهنگ حسن مفخمي شهرستاني فرمانده انتظامي استان مرکزی گفت: يكي از مهم‌ترین راهبردهاي عملياتي كه پليس استان با جديت در اجراي آن برنامه‌ریزی داشته است، بهره‌گیری از دانش و توان عملياتي و اقدامات پيشگيرانه در مبارزه با مواد مخدر است.

وي با اشاره به كشف 441 كيلوگرم انواع مواد مخدر از ابتداي ماه جاري در عملیات پليس استان اظهار كرد: اين كشفيات مقدار 216 كيلوگرم انواع مواد مخدر در عملیات پليس در داخل استان كشف و تعداد 217 نفر خرده‌فروش و نگهدارنده مواد مخدر و 257 نفر معتاد دستگير شده اند.

شهرستانی به عملیات اخير پليس مبارزه با مواد مخدر استان مركزي در خارج از استان نيز اشاره كرد و افزود: با اين رويكرد و با تقويت شاخصه هاي اشرافيت پليس بر فعاليت قاچاقچيان مواد مخدر، ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان از ابتداي ماه جاري موفق شدند، فعاليت 14 قاچاقچي مواد مخدر را نيز در خارج از استان مورد رصد نامحسوس قرار دهند.

وي تصريح كرد: با شناسايي اين افراد و با عمليات هاي مشترك انجام شده با پليس در ديگر استان هاي كشور، اين تعداد از قاچاقچيان قبل از انتقال مواد به استان هاي مركزي كشور شناسايي و در عمليات هايي جداگانه دستگير شدند.

شهرستاني گفت: با دستگيري اين افراد مقدار 225 كيلوگرم از انواع مواد مخدري كه قرار بود در استان هاي مركزي كشور توزيع شود، با اقدام پيشگيرانه پليس استان مركزي كشف شد.

وي با اشاره به برخي از مهم ترين اين عمليات ها اضافه كرد: كشف 99 كيلوگرم ترياك در چهارمحال و بختياري، 22 كيلو و 500 گرم ترياك در كاشان، بيش از 100 كيلوگرم ماده مخدر در شهرستان هاي جهرم و داراب استان فارس، دستگيري يك باند 4 نفره توزيع مواد مخدر در تهران و كشف 3 كيلوگرم هروئين از جمله عمليات هايي مشترك پليس مبارزه با مواد مخدر استان مركزي با ديگر استان هاي كشور در ماه جاري بوده است.

فرمانده انتظامي استان مركزي با قدرداني از شهروندان در همكاري هاي اثربخش در مبارزه با قاچاقچيان و خرده فروشان مواد مخدر گفت: طرح هاي عملياتي پليس در برخورد با سوداگران مرگ با قاطعيت تداوم خواهد داشت و شهروندان مي توانند از طريق تلفن 110 هر گونه گزارش و اطلاع از نوع فعاليت اين افراد را به پليس گزارش كنند.

انتهای پیام/

captcha