چرا خبرنگاران رسانه ملی می‌توانند، اما مأمورین سیستم کنترلی و نظارتی برخی از دستگاه‌ها نمی‌توانند؟ دستورالعمل مراسم عزاداری محرم ابلاغ شد برگزاری جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا 8 مورد فوتی و شناسایی 128 مورد مبتلا به کروناویروس، در 24 ساعت گذشته در استان مرکزی کمک صنایع استان برای مقابله با کرونا بسیار کم است/ مخالف مراسم عزاداری نیستیم، پروتکل ها رعایت شود رییس جمهور: محرم امسال باید سلامت و سوگواری مردم کنار هم قرار گیرد شرکت ملی نفت ایران موظف به تامین یک میلیون تن قیر برای آسفالت راه های روستایی شد جزئیات دریافت کارت اعتباری خرید با وثیقه سهام عدالت/ سری دوم ETF کی عرضه می‌شود؟ افسار بازار لبنیات رها شده است/ صنایع لبنی باز هم گران کردند کارگران «هپکو» خواستار حضور و پاسخگویی تیم مدیریتی شرکت شدند
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۳
کد خبر: 65511
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷

گزارش تصویری|یادواره شهید مدافع حرم، «عبدالله خسروی» در اراک

یادواره شهید مدافع حرم عبدالله خسروی و شهدای دانش آموز در دبیرستان شکرایی اراک برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛یادواره شهید مدافع حرم عبدالله خسروی و شهدای دانش آموز روز یکشنبه با حضور مسئولین در دبیرستان شکرایی اراک برگزار شد.

در این مراسم که جمعی دانش آموزان و همچنین خانواده های معظم شهدا حضور داشتند.

۲۲ مهر ۹۶ بود که عبدالله خسروی در سوریه به مقام شهادت رسید و اعتقادش به اینکه « اصل اساسی شیعه مقاومت است » را با شهادت خود به اثبات رساند.

captcha