مديركل جديد صدا و سيماي استان مركزي منصوب شد  ایجاد ساختار تبادلات پولی آسیایی ضروری است رأی محکومیت «نجفی» ابلاغ شد/ حبس 7 سال و 8 ماه در انتظار شهردار اسبق تهران ایجاد سطح خود تمیز شونده مقاوم در برابر ابر ویروس‌ها انسان، دشمن شماره یک میمون‌ها چگونه رانندگان بسیجی اعتصاب کامیونداران را شکستند؟ روایتی از مقاومت اسطوره‌ای نیروهای ارتش سوریه در پایگاه‌های تحت محاصره/ فرمانده سوری که جانش را فدای نجات نیروهایش کرد +تصاویر ماهیت قرص‌های جاسازی شده در کیک مشخص شد/ خبری از ترامادول و مخدر نیست مرز عراق و سوریه در کنترل کامل حشد شعبی/ دستگیری یکی از سرکردگان مطرح داعش در شرق فلوجه هزینه های میلیاردی برای تصاحب کرسی های سبز رنگ بهارستان
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۵
کد خبر: 65508
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶

کلیپ| مادر شهید بابایی: علیرضا هر جایی بود به من سر می زد

نیکی به پدر و مادر از ویژگی های بارز شهداست؛ شهید بسیجی علیرضا بابایی نیز از این قاعده مستثنی نبود.

به گزارش دیار آفتاب؛ حقا که شجاعت شهید از مادر ایثارگری است که تربیت چنین فرزندی را به‌بهترین نحو و با معیارهای اسلامی و به‌نکویی انجام داده و به‌عهده داشته است و هم‌چنین، صبوری و تلاش‌های همسران شهدای گرانقدر را که با ایثارگری‌هایشان و هم‌چنین با قبول مسئولیت، سرپرستی و تربیت یادگاران آن عزیزان، دفاع از کشورمان را به‌شایستگی انجام دادند ارج می‌نهیم. 

واضح است که فرزندانی که زیر دست چنین مادرانی تربیت می شوند، در زمان حیاتشان نیکی به والدین خود را فراموش نمی کنند. چرا که به این خصلت رفتاری در قرآن نیز اشاره شده است. شهید علیرضا بابایی که خود مدرس قرآن هم بود، از این قاعده مستثنی نبود و هر زمانی که می توانست به مادر خود سر می زد و از او دلجویی می کرد.

در کلیپ زیر، مادر شهید از این خصلت او سخن می گوید.

انتهای پیام/

captcha