کلیپ| کاروان عزای فاطمی در اراک دیدار اعضای ستاد کنگره شهدای استان مرکزی با جانباز محمد رضا ثامنی گزارش تصویری| عزاداری مردم اراک در روز شهادت بانوی دو عالم فاطمه(س) اُسوه و الگوی اهل زمین سیره فاطمی گره گشای مشکلات جامعه است پوستر| فاطميه ياس پرپر مي شود، خون ازاين غم قلب حيدرمي شود عکس نوشت| اصلاح طلبان استان مرکزی دست به دامن محکومان قضایی-امنیتی واکنش انتقادی کاربران به اظهارات اخیر روحانی درباره شورای نگهبان همه آنچه باید درباره معامله قرن بدانید سومین شب مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا (سلام‌الله‌علیها)
چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
کد خبر: 65453
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

گزارش تصویری| به شماره افتادن نفس ها در هوای آلوده اراک

هوای آلوده میهمان ناخوانده این روزهای شهرهای صنعتی کشور از جمله اراک شده است، هوایی که برای گروه های حساس ناسالم بوده و نفس ها را به شماره انداخته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ هوای آلوده میهمان ناخوانده این روزهای شهرهای صنعتی کشور از جمله اراک شده است، هوایی که برای گروه های حساس ناسالم بوده و نفس ها را به شماره انداخته است.

افزایش غلظت آلاینده ها و قرار گرفتن آن بر روی شاخص لحظه ای 161 در چند روز گذشته نیز باعث شد تا هوا در شرایطی ناسالم برای تمام گروه های سنی باشد، مدارس اراک تعطیل شده و ادارات با تاخیری دو ساعته کار خود را آغاز کنند.

هواشناسی پیش بینی کرده هوای غبارآلود تا 48 ساعت آینده میهمان شهرهای صنعتی باشد و از روز دوشنبه با شروع بارش ها از آلودگی هوا کاسته شود.

captcha