راهنمای دریافت رمز پویا (رمز دوم یکبار مصرف) برای همه بانک ها+ تصویر استراماچونی تا دوشنبه برنمی‌گردد/ قولی که سرپرست استقلال داد ترور فرهنگ در گیشه‌بازی سرمایه گذاران فیلم های سینمایی در لایحه بودجه دولت؛ رشد ۱۱ درصدی بودجه ۹۹ مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور کجا هزینه می‌شود؟ خدمات دندانپزشکی برای مردم گران تمام می‌شود/ لاکچری‌ها ۵ میلیون تومان پول به دندانپزشک می‌دهند ۲۵ هزار عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس منتشر شده است افزایش ۲ برابری بودجه فضایی/صنعتی شدن ماهواره ها در مدار لئو یادداشت| چرایی کشته‌های اخیر را به مردم بگویید یک روزنامه اصلاح‌طلب: با این کارنامه زمانه، زمانه ما نیست عکس نوشت| دانشگاه ها باید پژوهش محور بشوند
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶
کد خبر: 65453
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

گزارش تصویری| به شماره افتادن نفس ها در هوای آلوده اراک

هوای آلوده میهمان ناخوانده این روزهای شهرهای صنعتی کشور از جمله اراک شده است، هوایی که برای گروه های حساس ناسالم بوده و نفس ها را به شماره انداخته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ هوای آلوده میهمان ناخوانده این روزهای شهرهای صنعتی کشور از جمله اراک شده است، هوایی که برای گروه های حساس ناسالم بوده و نفس ها را به شماره انداخته است.

افزایش غلظت آلاینده ها و قرار گرفتن آن بر روی شاخص لحظه ای 161 در چند روز گذشته نیز باعث شد تا هوا در شرایطی ناسالم برای تمام گروه های سنی باشد، مدارس اراک تعطیل شده و ادارات با تاخیری دو ساعته کار خود را آغاز کنند.

هواشناسی پیش بینی کرده هوای غبارآلود تا 48 ساعت آینده میهمان شهرهای صنعتی باشد و از روز دوشنبه با شروع بارش ها از آلودگی هوا کاسته شود.

captcha