غیر از آیت‌الله خامنه‌ای گزینه دیگری برای رهبری نداشتیم/ دفاع خبرگان از فقاهت آیت‌الله خامنه‌ای در جلسه 14 خرداد/ آقای منتظری به‌خاطر سادگی‌اش سقوط کرد دستور آیت الله رییسی به سازمان بازرسی کل کشور برای پیگیری ارزهای بازگردانده نشده پویش جهانی تجدید بیعت با امام خامنه ای در آستانه عید بزرگ غدیر +فیلم نمکی: کنکور 31 مرداد برگزار خواهد شد کاهش نرخ ارز به چه عواملی وابسته است؟ ارز آوری ۷۰۰ میلیون دلاری پتروشیمی شازند طی دو سال گذشته کارگران هپکو نسبت به ضعف مدیران، عدم وجود کار و حقوق معوق خود معترض اند/تیم مدیریت هپکو باید پاسخگو باشند استان مرکزی در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت فرار داماد وزیر سابق از کشور/ مستندات آقای داماد علیه پدر زنش! تحرکات کروناییBBC؛ از بازی با اطلاعات سوخته تا ایران‌هراسی در جهان
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۹
کد خبر: 65453
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

گزارش تصویری| به شماره افتادن نفس ها در هوای آلوده اراک

هوای آلوده میهمان ناخوانده این روزهای شهرهای صنعتی کشور از جمله اراک شده است، هوایی که برای گروه های حساس ناسالم بوده و نفس ها را به شماره انداخته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ هوای آلوده میهمان ناخوانده این روزهای شهرهای صنعتی کشور از جمله اراک شده است، هوایی که برای گروه های حساس ناسالم بوده و نفس ها را به شماره انداخته است.

افزایش غلظت آلاینده ها و قرار گرفتن آن بر روی شاخص لحظه ای 161 در چند روز گذشته نیز باعث شد تا هوا در شرایطی ناسالم برای تمام گروه های سنی باشد، مدارس اراک تعطیل شده و ادارات با تاخیری دو ساعته کار خود را آغاز کنند.

هواشناسی پیش بینی کرده هوای غبارآلود تا 48 ساعت آینده میهمان شهرهای صنعتی باشد و از روز دوشنبه با شروع بارش ها از آلودگی هوا کاسته شود.

captcha