نجوا لاشیدایی چگونه سلطان طلا شد؟ جزئیات قتل دختر ۱۴ ساله توسط پدر ۳۷ ساله در تالش از زبان پلیس آخرین آمار کرونا در ایران؛ شناسایی ۱۷۸۷ بیمار جدید/ انجام بیش از ۸۳۷ هزار تست تشخیصی در کشور تاکنون پیش‌ ثبت‌نام خرید خودرو تا 14 خرداد امکان پذیر است گرم شدن هوا تا 6درجه در اغلب شهرها/ گردوخاک در شرق و جنوب شرق تا 9خرداد خبر انتقال طلا از ونزوئلا به ایران دروغ است/ اگر آمریکا بحرانی به وجود بیاورد امنیت دریانوری بین‌المللی را متزلزل خواهد کرد تصمیمات شورای رقابت و سازمان حمایت تقاضا را افزایش و مشکلات را تشدید می‌کند/ پراید 5میلیون تومان هم نمی‌ارزد مجلس یازدهم برای اصلاح شیوه سهمیه بندی بنزین دست به کار خواهد شد رزمایش کمک مومنانه نماد از خودگذشتگی است/ تهیه و توزیع7450 بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه در شازند صنعت بازی‌ رایانه‌ای را با سوپرمارکت اشتباه نگیرید/ رشد ۷۰ درصدی
چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۷
کد خبر: 65403
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
جانشین سپاه روح الله خبر داد؛

بازسازی 295 واحد آسیب دیده از سیل توسط بسیج/ ساخت 400 پروژه عمرانی جدید با اعتبار 18 میلیارد تومانی

جانشین سپاه روح الله گفت: بسیج سازندگی در راستای خدمت رسانی به مردم استان مرکزی، 400 پروژه عمرانی که شامل لایروبی قنوات، ساخت خانه محرومین، غسال خانه و ... با اعتباری 18 میلیارد تومانی در دست ساخت دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ محسن گلشن زاده جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در حاشیه افتتاح منازل بازسازی شده که در سیل اوایل سال دچار آسیب شدند، با تبریک هفته بسیج گفت: یکی از ماموریت های عمده و اهداف اصلی بسیج دفاع از هویت دینی و ملی ماست.

بازسازی 295 واحد آسیب دیده از سیل توسط بسیج

وی افزود: یکی از آن ماموریت ها که پس از دفاع مقدس آغاز شد، کمک به پیشرفت و آبادانی کشور در حوزه های مختلف بود. امسال نیز بسیج مستضعفین توانست بازسازی یا احداث کامل 295 پروژه را که بر اثر سیل اوایل سال به صورت کامل تخریب یا آسیب دیده بود، انجام دهد.

گلشن زاده اضافه کرد: از این تعداد پروژه، 75 خانه روستایی آسیب دیده از سیل، توسط بسیج تعمیر و 60 منزل مسکونی که به صورت کامل تخریب شده بود، به صورت کامل احداث و در اختیار صاحبان آن قرار گرفت.

ساخت 400 پروژه عمرانی جدید با اعتبار 18 میلیارد تومانی

جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه کار بسیج همچنان ادامه دارد و 400 پروژه عمرانی در دست اجراست، تصریح کرد: جهت انجام این تعداد پروژه عمرانی که شامل لایروبی قنوات، ساخت خانه محرومین، خانه عالم، غسال خانه، استخر جمع آوری آب و ... است، 18 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی یکی از اهداف اصلی بسیج را همراهی با مردم دانست و گفت: بسیج به دنبال آن است تا در حوادثی که به صورت غیرمترقبه و طبیعی رخ می دهد و مشکلاتی را برای مردم ایجاد می کند، بتواند به مردم کمک کرده و مقداری از سختی های آنان را کاهش دهد که به لطف خدا تا به الان نیز توانسته حضوری فعال در این عرصه داشته باشد.

انتهای پیام/

captcha