عامل جعل فایل صوتی به نام معاون وزیر بهداشت بازداشت شد رهبر معظم انقلاب از زحمات پزشکان و پرستاران در مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کردند ‍ بيش از ١٧میلیون تن کالا از استان مرکزی به نقاط مختلف کشور حمل شد از قهرمانان گمنام خط مقدم تا آنکه شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد! حضور در اماکن شلوغ و سفرهای غیر ضرور، ممنوع/ هنگام عطسه و سرفه جلوی دهانمان را بگیریم/ شستشوی دستها فراموش نشود عکس نوشته| پروفسور رنجبر: درمان در ایران همطراز آلمان است كشف 22 تن روغن احتكار شده از یک روستا فیلم| توصیه های متخصص بیماری های عفونی جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا طنزانه کرونا در ایران طلاب قم لباس سفید پوشیدند/ جهاد در فضایی شبیه جبهه
پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۸
کد خبر: 65318
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۹
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی:

راهبرد کشور در مقابل دشمنان، مقاومت است

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی در رزمایش شکوه اقتدار و مقاومت بسیج که در مصلی ولایت تفرش برگزار شد، گفت: مذاکره با دشمن سم است و راهبرد کشور در مقابل دشمنان، مقاومت است که به سرنگونی دشمنان خواهد انجامید.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ندای تفرش، حجت الاسلام ماشاءالله عبدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی امروز در رزمایش شکوه اقتدار و مقاومت بسیج که در مصلی ولایت تفرش برگزار شد، با بیان این مطلب که نصرت الهی عامل پیروزی در طول جنگ تحمیلی بود، گفت: نصرت الهی سبب پیروزی رزمندگان در جنگ تحمیلی شد و با همین نصرت و توسل الهی پرچم اصلی به دست امام زمان(عج) خواهد رسید.

عبدی با بیان این مطلب که دشمنان برای کشور ایران توطئه ها و نقشه های متعددی را طراحی و اجرا می کنند، اظهار کرد: دشمنان ایران با پیشرفته ترین تجهیزات قصد ضربه زدن به نظام ایران را دارند که با نصرت الهی همه این نقشه ها محکوم به شکست است.

وی ادامه داد: توطئه های دشمنان در کشورهای یمن، عراق و سوریه شکست خورده و آنها را زمین گیر کرده است. بصیرت و هوشیاری ملت ایران در حمایت از ولایت سبب شد که بار دیگر نقشه های دشمنان در کشور با شکست روبرو شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به ۴۰ سالگی بسیج، بیان کرد: بسیج تنها متعلق به جمهوری اسلامی نیست و بسیج مردمی در سایر کشورهای اسلامی در حال تشکیل و توسعه است.

عبدی با اشاره به اینکه دشمن یارای مقابله با کشور ایران را ندارد، یادآور شد: دشمن می داند که کوچکترین تحرک علیه جمهوری اسلامی بی پاسخ نخواهد ماند به همین دلیل در حال خالی کردن میدان است.

وی خاطر نشان کرد: مذاکره با دشمن سم است و راهبرد کشور در مقابل دشمنان، مقاومت است که به سرنگونی دشمنان خواهد انجامید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش:

کارکردهای بسیج در راستای حراست از انقلاب اسلامی و نظام اسلامی است

سرهنگ پاسدار محسن صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش در این مراسم ضمن بیان خیرمقدم گفت: امروز بسیج به عنوان یک ایدئولوژی در دنیا حرفی برای زدن دارد و کارکردها و فعالیت‌هایش در راستای حراست از انقلاب اسلامی و نظام اسلامی است.

صادقی اظهار کرد: ماهیت اصلی بسیج تشکیل حکومت اسلامی است. سپاه و بسیج تنها محدود به مرزهای ایران اسلامی نیست بلکه در جهان در حال گسترش است.

وی خاطر نشان کرد: بسیج حزبی و جریان نیست بلکه در کنار دولت برای تشکیل حکومت اسلامی تلاش می کند.

در این مراسم از زحمات حجت الاسلام رجبی تقدیر و حجت الاسلام آل علی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه تفرش معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha