همزمان با هفته بسیج:

افتتاح دو طرح محرومیت زدایی در فراهان

همزمان با هفته بسیج، دو طرح محرومیت زدایی در شهرستان فراهان به بهره برداری رسید.
کد خبر: ۶۵۳۰۲ تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ همزمان با هفته بسیج، دو طرح محرومیت زدایی در شهرستان فراهان به بهره برداری رسید.

سرهنگ حسین رضایی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: سپاه و بسیج در کنار هم برای توسعه شهرستان برنامه‌ریزی لازم را دارند و در بحث اجتماعی، فرهنگی، بهداشت و سلامت،آموزشی، اقتصادی و بخش اشتغال وارد عرصه شده و تاکنون اقدامات خوبی هم انجام گرفته است.

وی افزود: یکی از راه های مقابله با دشمن جنایتکار این مرز و بوم و آمریکا، خدمت به مردم است و در مکتب اسلام بعد از انجام واجبات به فرموده علمای بزرگ ما، از بزرگترین مستحبات خدمت به مردم است و ما افتخار داریم که در این عرصه هستیم.

رضایی اظهار کرد: بسیجیان از همه امکانات و ظرفیت دورنی خود برای حل مشکلات جامعه تلاش می‌کنند و به خاطر آرمان‌های انقلاب تا ظهور امام زمان (عج) خطر‌ها را با جان و دل می‌پذیرند.

فرمانده ناحیه مقاومت فراهان ادامه داد: در هفته بسیج دو طرح محرومیت زدایی؛ خانه عالم روستای تبرته و سالن ورزشی شهید اسدالله هاشمی در شهر خنجین افتتاح شد.

وی گفت: خانه عالم روستای تبرته بازیر بنای ۱۰۰ مترمربع توسط بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج فراهان و با همکاری مردم شریف روستای تبرته و کمیته امداد امام خمینی(ره) فراهان احداث شده است.

رضایی اظهار کرد: خانه عالم روستای تبرته یکی از ۴۰ هزار پروژه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران در سطح کشور است که زمین این مکان توسط خیر اهداشده است.

فرمانده ناحیه مقاومت فراهان افزود: اهالی این روستا در همه مناسبت‌ها مذهبی و در اعیاد و سوگواری ائمه اطهار برنامه‌های ویژه‌ای را برگزار می‌کنند اما سالیان متمادی این روستا به دلیل نداشتن خانه عالم از موهبت روحانی در روستا محروم بوده است.

وی بیان کرد: سالن ورزشی شهر خنجین هم به متراژ 450 متر مربع با 350 متر سالن ورزشی و 70 متر فضای اداری برای استفاده ورزشکاران این شهر به بهره برداری رسید. 

رضایی خاطر نشان کرد: برای ما خدمتگزاری به مردم افتخار بزرگی است و این برنامه‌ها فرصتی برای بیان مسئله ایجاد می‌کند که مواضع نهادهای انقلابی درخصوص خدمتگزاری و محرومیت‌زدایی بیان می‌شود.

انتهای پیام/