انتقاد قوه قضائیه از معرفی قطره چکانی متخلفان ارزی/ ۴۴۵ متخلف ارزی بازداشت شدند فردا؛ آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های دولتی در مرداد/ جذب ۴۰ هزار نفر نخستین دوره سواد رسانه ویژه دختران برگزار می شود افزایش قیمت نان در استان مرکزی از هفته آتی شیفت ایثار کارگری در کارخانه فولاد هیربرد زرندیه برگزار شد معاون شهردار تفرش متهم به دریافت رشوه است/ پرونده وی در مراحل تحقیق مقدماتی قرار دارد مجمع نمایندگان مرکزی پیگیر مشکلات «هپکو» از وزیر کار و تأمین اجتماعی باشند وقتی نظارت بر قیمت ها بین اصناف و صمت پاسکاری می شود/ گرانی یا گرانفروشی؟ کمک مؤمنانه یاری گر اقشار آسیب‌پذیر جامعه است /همدلی ملت ایران در دنیا بی‌نظیر است
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱
کد خبر: 65157
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
قائم مقام مدیر حوزه های علمیه:

استقامت و صبوری رمز پیروزی مجاهدان دین اسلام است

قائم‌مقام مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور گفت: تفکر دفاعی انقلاب اسلامی بر اساس آموزه‌های دینی است و بر اساس همین آموزه‌ها استقامت و صبوری رمز پیروزی مجاهدان دین اسلام است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ حجت‌الاسلام غفوری، قائم‌مقام مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور شامگاه پنج‌شنبه در یادواره ۲۵ شهید تلخاب با اشاره به اینکه اسلام کامل‌ترین نظام سیاسی را برای بشریت تدبیر کرده است گفت: اگر درآیات قرآن تدبر و تفکر شود در این آیات تدابیر نظام سیاسی برای زندگی سعادتمندانه بشر و دفاع از کیان اسلامی است.

غفوری اظهار کرد: نظام‌های سیاسی اغلب برای دفاع، ارتش‌های مجهزی پیش بینی می کنند اما در ماموریت ها به هدف مورد نظر دست پیدا نمی کنند.

وی گفت: در نظام سیاسی که بنیان کار بر عقیده و باور قلبی نیست، هدف مورد نظر محقق نمی شود.

غفوری با بیان اینکه همه اعم از زن و مرد برای دفاع از اسلام مسئولیت دارند، گفت: تفکر نظام سیاسی اسلام کاملا متفاوت از سایر نظام های سیاسی است و مبنای تفکر نظام سیاسی اسلامی برای حفظ اسلام است.

وی بیان کرد: همه ابرقدرت های غرب و شرق دست به دست همه داده بودند تا اثری از دین اسلام نباشد اما با ظهور انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) اسلام بیش از گذشته در جوامع بشری گسترش یافت.

غفوری اظهار کرد: تفکر دفاعی انقلاب اسلامی بر اساس آموزه های دینی است و بر اساس همین آموزه ها استقامت و صبوری رمز پیروزی مجاهدان دین اسلام است.

عضو شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گفت: سیاست دفاعی انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی هم بر مبنای استقامت و صبوری است.

وی بیان کرد: همه ابرقدرت های غرب و شرق دست به دست همه داده بودند تا اثری از دین اسلام نباشد اما با ظهور انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) اسلام بیش از گذشته در جوامع بشری گسترش یافت.

غفوری اظهار کرد: تفکر دفاعی انقلاب اسلامی بر اساس آموزه های دینی است و تفکر دکترین نظام اسلامی سبب شد تا سرنوشت دنیا تغییر پیدا کند.

عضو شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور افزود: همه مجاهدانی که برای انقلاب اسلامی جهاد کردند و در این راه مقاومت کردند در این انقلاب سهم دارند.

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر خاطر نشان کرد: دشمن خارجی که به دنبال ضربه به این نظام هستند، با آموزش در شبکه های اجتماعی و دلارهای فراوان این اغتشاش گران را سازماندهی کرده بودند اما با بصیرت مردم ایران دشمنان ناکام ماندند.

انتهای پیام/

captcha