مديركل جديد صدا و سيماي استان مركزي منصوب شد  ایجاد ساختار تبادلات پولی آسیایی ضروری است رأی محکومیت «نجفی» ابلاغ شد/ حبس 7 سال و 8 ماه در انتظار شهردار اسبق تهران ایجاد سطح خود تمیز شونده مقاوم در برابر ابر ویروس‌ها انسان، دشمن شماره یک میمون‌ها چگونه رانندگان بسیجی اعتصاب کامیونداران را شکستند؟ روایتی از مقاومت اسطوره‌ای نیروهای ارتش سوریه در پایگاه‌های تحت محاصره/ فرمانده سوری که جانش را فدای نجات نیروهایش کرد +تصاویر ماهیت قرص‌های جاسازی شده در کیک مشخص شد/ خبری از ترامادول و مخدر نیست مرز عراق و سوریه در کنترل کامل حشد شعبی/ دستگیری یکی از سرکردگان مطرح داعش در شرق فلوجه هزینه های میلیاردی برای تصاحب کرسی های سبز رنگ بهارستان
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
کد خبر: 65147
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳
در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

توضیحات دبیر شورای عالی فضای مجازی درباره زمان وصل اینترنت/ فیروز آبادی: اگر یک شبکه ملی گسترده تری داشتیم، ضرر و زیان‌ها کمتر می‌شد

فیروزآبادی درباره زمان برقراری اینترنت جهانی در کشور توضیحاتی داد.

به گزارش دیار آفتاب؛  ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی در مورد زمان برقراری اینترنت جهانی گفت: تصمیم قطع اینترنت جهانی در نهاد‌های امنیتی گرفته شده است و در مورد برقراری آن نیز در جلسه‌ای که امروز برگزار می‌شود، تصمیم گیری خواهد شد.

وی درباره زیان‌های وارد شده به مشاغل وابسته به اینترنت گفت: ما باید کاری کنیم که این ضرر و زیان دیگر تکرار نشود و اگر ما یک شبکه ملی گسترده تری داشتیم این ضرر و زیان‌ها کمتر می‌شد و باید پیش بینی‌های لازم را انجام دهیم.

وی گفت: امیدوارم همکارانم در وزارت ارتباطات تمهیداتی اتخاذ کنند تا شبکه ملی پرقدرت‌تر و توانمند‌تر عمل کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، فیروزآبادی گفت: شبکه ارتباطی اینترنت جهانی است و زمانی خوب عمل می‌کند که با کل دنیا ارتباط داشته باشد. ما در حوزه دیتا با دنیا در ارتباط بودیم و تنها یکی از پروتکل‌های اینترنتی دچار قطعی شده است.

وی افزود: با تمهیداتی که در سال‌های قبل ایجاد شده بود، بسیاری از خدمات با قطعی بخشی از اینترنت به کار خود ادامه دادند و پایدار هستند، البته در پی حوادث اخیر طی چند روز گذشته دچار نواقصی بودیم که وزارت ارتباطات تلاش کرد و این نواقص برطرف شدند.

انتهای پیام/

captcha