عکس نوشته فعالان مجازی فراهان به مناسبت هفته حجاب و عفاف چرا منصب حاکمیتی موروثی است؟! سقف کارت به کارت ۶میلیون تومان شد طرح مالیات بر خانه‌های خالی افزایش قیمت مسکن را متوقف می‌کند آزمون دکتری و کارشناسی ارشد به تعویق افتاد +جزئیات حقوق بشر آمریکایی از ادعا تا افول! گزارش/ طلبه‌ها وارد زندان می‌شوند/تفاهمنامه یا پاگشا؟ کشمش؛ گوهر ناشناخته‌ ایرانی‌ها/ محصولی که اقتصاد گردشگری و اشتغال را رونق می‌بخشد پرستار اراکی به جمع شهدای مدافع سلامت پیوست تهاجم فرهنگی و عدم دانستن چرایی حجاب باعث بد حجابی شده است
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴
کد خبر: 65097
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹
آیت‌الله دری نجف‌آبادی:

واردکردن خسارت به اموال عمومی خیانت و جنایت است/ روی امنیت با هیچ احدی معامله نخواهیم کرد/ مدیریت قیمت ها انتظار مردم از دولت

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: با اشاره به خسارت‌های آشوب‌های اخیر اظهار کرد: واردکردن این خسارت‌ها خیانت و جنایت است، اعتراض نیست.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی و امام‌جمعه اراک امروز در تجمع مردم اراک با عنوان «میثاق با ولایت در سایه اقتدار و امنیت» گفت: این تجمع برای آن است که به عناصر مخل نظم و امنیت در کشور، منطقه و جهان نشان دهیم که پای آرمان‌های امام، رهبری، شهدا، امنیت و عزت باقدرت ایستاده‌ایم.

دری نجف‌آبادی افزود: این راهپیمایی خودجوش در سراسر کشور برای این است که به عناصر فریب‌خورده و شیادان و لیدرهای مزدور آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود نشان دهیم با همه وجود پای امنیت و منافع ملی ایستاده‌ایم.

وی با تأکید بر اینکه بر روی امنیت با هیچ احدی معامله نخواهیم کرد، ادامه داد: در حادثه اخیر که به بهانه گرانی بنزین که البته می‌توانست راه‌کارهای حکیمانه تری داشته باشد؛ علیرغم اعتراضات موجود حتی از سوی مسئولین، اما به فتنه کشیده شد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه حرف گرانی و بنزین حرف ما نیز هست، عنوان کرد: بیان این حرف این نیست که کشور را به آشوب بکشیم و مراکز مردمی و اموال عمومی را آتش بزنیم. این حرکت ها ربطی به اعتراض ندارد.

وی با اشاره به خسارت‌های آشوب های اخیر اظهار کرد: وارد کردن این خسارت ها خیانت و جنایت است، اعتراض نیست.این حرکت ها ضد علاج است و حق نداریم در شرایطی که کشور با مشکل رو به روست به اموال عمومی آسیب بزنند و غارت کنند.

دری نجف آبادی پایه و اساس اتفاقات اخیر را امنیتی دانست و بیان کرد: برایان هوک به عنوان مسئول میز اقتصادی جمهوری اسلامی در آمریکا نیز تأکید کرده است که علاوه بر فشار سیاسی، اقتصادی و نظامی در ایران باید آشوب کنیم. در این شرایط بین آنها درگیری است که ایجاد این شرایط کار چه کسی بوده است و نماینده پهلوی ملعون می‌گوید سه سال برای این ماجرا برنامه‌ریزی کردیم.

وی با تأکید بر هوشیاری و نجابت مردم تصریح کرد: در این مسئله مردم ما فریب این شیادان را نخوردند. مردم از آرمان‌های خمینی کبیر دفاع می‌کنند.

امام‌جمعه اراک یکی از شرایط عزت یک ملت را داشتن رهبر شایسته عنوان کرد و افزود: وقتی خدا بخواهد به ملتی عزت ببخشد و آن را عزیز کند رهبری زمان‌شناس، شجاع، بیدار و حادثه شناس نصیبش می‌کند.

وی مسائل اخیر را برآمده از پشت پرده‌های بیش از یک‌شب دانست و عنوان کرد: این مسائل بر پایه لایه‌های امنیتی است و نیاز به کار ویژه دارد. آشوب گران عقده‌های ملی و دینی داشتند دو سابقه و پرونده آنها مشهود است.

دری نجف‌آبادی به نقش آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود در اغتشاشات اخیر اشاره کرد و ادامه داد: آل سعودهایی که ۸۰۰ میلیارد دلار بمب بر سر مردم مظلوم یمن ریختند مطمئناً در قبال جمهوری اسلامی کوتاه نمی‌آیند. اگر نگاهی به صحبت‌های یکی دو هفته قبل طیب اردوغان داشته باشیم می‌بینیم که او نیز انتقال آشوب از عراق به ایران را پیش‌بینی کرده بود.و گفته بود که دشمنان به دنبال ضربه زدن به وحدت اسلام‌اند.

وی با اشاره به قدرت اسلام در منطقه تاکید کرد: این قدرت خار چشم ترامپ و نتانیاهو است. یک سال در اعتراضات فرانسه ده ها نفر کشته و دستگیر می شوند اما صدایی در نمی آید ولی این مدعیان حقوق بشر جمهوری اسلامی را ضد حقوق بشر می نامند. اما جنایت های آنها در حق مردم منطقه ضد حقوق بشر نیست.

دری نجف آبادی با اشاره به صحبت های رهبر انقلاب در جمع تولید کنندگان گفت: دشمنان در جبهه نظامی ضربه خوردند و در جبهه امنیتی که مسائل اخیر هم امنیتی بود، شکست خوردند و در جبهه اقتصادی هم شکست خواهند خورد.

وی به مشکلات اقتصادی مردم پرداخت و اقتصاد را حق مردم دانست و عنوان کرد: دولت باید برای اقتصاد برنامه داشته باشد. مسائل اقتصادی مشکل جدی جامعه است که باید برای آن برنامه ریزی و با همت بلند اقدام کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: تولید و کسب و کار به عنوان عبادت است و نقدینگی باید در مسیر تولید به کار گرفته شود. مانع تراشی در مسیر تولید و واردات محصولات غیر ضرور خیانت است.

وی با اشاره به اینکه تورم با تولید مهار می شود بیان کرد: پیشرفت نیز محصول تولید است و باید تولید را بیشتر کنیم و مصرف را کمتر کنیم.

دری نجف آبادی بیان کرد: روزانه ۹۷ میلیون لیتر بنزین مصرف می کنیم که در روزهای خاص به ۱۲۹ میلیون نیز رسیده است که این مسئله ظلم به همه است. اگر ۲۰ درصد صرفه جویی کنیم می توانیم ۵۰۰ میلیون دلار با صادرات بنزین در آمد داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: خودرو سازی و مسیر ریلی و حمل و نقل عمومی باید اصلاح شود. و به طبقات پایین نیز توجه گردد. قیمت ها نیز مدیریت گردد که اینها انتظاراتی است که از دولت داریم.

انتهای پیام/

captcha