تبیین دستاوردهای کنگره شهدای استان مرکزی یک ضرورت است برخورد سلیقه ای در مسئله حجاب باعث وضعیت فعلی شده/ اقدامات فرهنگی نیازمند آگاهی بخشی است دستگیری اعضای باند سارقان منزل در اراک/ كشف 20 ميليارد ريال اموال سرقت شده از سارقان وضعیت کرونا در استان مرکزی نارنجی شد خسارت سهمگین اختصاص ارز4200 برای واردات کمباین برنج و ارز آزاد برای مواد اولیه/کمباین سازی ایران توان تأمین کمباین برنج موردنیاز کشور را دارد مراسم عروسی بلای جان مادر داماد اراکی جریمه در انتظار رانندگانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند/ افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در اراک خلاف قانون است تن‌دادن ستاره‌های سینما به آبمیوه‌فروشی! کشف حجاب، یک طرح استعماری بود/ مسأله حجاب مربوط به حقوق عامه است «انفجار»؛ اسم رمز ضدانقلاب برای شایعات۹۹
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۸
کد خبر: 65093
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳

حضور پرشور مردم شهریار در تشییع پیکر شهدای امنیت

تشییع پیکر پاک پاسدار شهید مصطفی رضایی که در راستای صیانت از امنیت مردم استان تهران به شهادت رسید، در شهرستان شهریار برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تشییع پیکر پاک پاسدار شهید مرتضی ابراهیمی و بسیجی شهید مصطفی رضایی که در راستای صیانت از امنیت مردم استان تهران توسط اراذل، اشرار و غارتگران ‌بیت‌المال به فیض شهادت نائل آمدند، در شهرستان شهریار برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر پاک پاسدار شهید مرتضی ابراهیمی و شهید مصطفی رضایی که در راستای صیانت از امنیت مردم استان تهران توسط اراذل، اشرار و غارتگران ‌بیت المال به فیض شهادت نائل آمدند، با حضور عاشقان راه ایثار و شهادت برگزار شد.

از شهید مدافع امنیت “مرتضی ابراهیمی” دو فرزند پسر ، محمدصدرا هفت ساله و محمد سینا یک ماهه به یادگار مانده است. 

در پی آشوب‌های خیابانی، تخریب بیت‌المال مسلمین و غارت اموال شخصی مردم توسط عده‌ای اراذل و اشرار، پاسداران مدافع امنیت شهیدان مرتضی ابراهیمی و مصطفی رضایی جاماندگان از قافله شهدای مدافع حرم  شهد شهادت نوشیدند.

پاسدار شهید مرتضی ابراهیمی؛ فرمانده دلاور گردان امام حسین علیه‌السلام شهرستان ملارد در مقابله با آشوبگران و اشرار مخل امنیت و آسایش مردم شریف،مظلومانه و با صلابت به فیض عظمای شهادت نائل آمد.

وی که از جاماندگان قافله شهدای مدافع حرم بود، در پی صحنه آرایی جریان‌های معاند خارجی و نفاق و به صحنه آوردن اراذل و اشرار مخل امنیت به سیاق شهدای مظلوم دهه ۶۰ در حلقه محاصره اشرار و با سلاح سرد به شهادت رسید.

شایان ذکر است پیکر مطهر بسیجی شهید مصطفیرضایی پس از تشییع برای خاکسپاری به شهر رشت منتقل شد.

در ادامه تصاویری از مراسم تشییع پیکر پاک شهید مرتضی ابراهیمی  مشاهده می کنید:

انتهای پیام/

captcha