طرح ولایت کلید ورود به مباحث عقیدتی و مبانی اسلامی است تنها راه نجات «هپکو» بازگشت به وزارت صمت و «ایمیدرو» است/نگران شرایط «هپکو» هستیم انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات غيرمجاز در عمليات پليس استان مركزي/كشف 46 قبضه سلاح جنگي واگذاری «هپکو» به «شستا» هیچ توجیهی ندارد و اشتباه است عصبانیت آمریکا از گزارش سازمان ملل درباره ترور سردار سلیمانی قیمت روز گوشی موبایل در ۱۹ تیر متولی حمایت از تولید کنندگان ادوات کشاورزی وزارت صمت است/ کشور سالانه به 2500 کمباین برنج نیاز دارد تکلیف سود مشارکت پیش‌فروش خودرو چیست؟/تعرض به حقوق مصرف‌کننده امکان دسترسی به شبکه اینترنت برای ۶۶۰ روستای استان مرکزی فراهم‌شده است عراق|موفقیت حشد شعبی در شکست نقشه داعش برای حمله به موصل
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰
کد خبر: 65084
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
راهپیمایی «حمایت از اقتدار و امنیت کشور» در سراسر استان مرکزی؛

خروش مردم دیار آفتاب علیه اغتشاشگران+تصاویر

مردم ولایتمدار استان مرکزی در حمایت از مواضع مقام معظم رهبری و محکوم کردن آشوب‌های روزهای اخیر اشرار در استان‌های مختلف، به خیابان‌ها آمدند.

به گزارش دیار آفتاب؛مردم ولایتمدار استان مرکزی در اقدامی انقلابی و خود جوش در حمایت از مواضع مقام معظم رهبری و محکوم کردن آشوب‌های روزهای اخیر اشرار در استان‌های مختلف، به خیابان‌ها آمدند.

اراک

مردم اراک در حمایت از مواضع مقام معظم رهبری و محکوم کردن آشوب‌های روزهای اخیر اشرار در استان‌های مختلف، به خیابان‌ها آمدند.

مردم ولایتمدار اراک صبح امروز در محکومیت حرکت فتنه‌گرانه اغتشاشگران در روزهای گذشته از میدان شهدا اراک به سمت مصلی بیت‌المقدس راهپیمایی کردند.

این راهپیمایی که از ساعت ۱۰ صبح امروز و با حضور باشکوه مردم ولایی و انقلابی اراک آغاز شد با شعارهایی نظیر «مرگ بر فتنه‌گر» «مرگ بر آشوبگر»، « مرگ بر آمریکا» و ... همراه بود.

راهپیمایان اراکی با اعلام پشتیبانی از ولایت‌فقیه و سران قوا، صف مردم معترض را از صف اغتشاشگران جدا دانستند و خواستار برخورد قاطع با آسیب‌زنندگان به اموال دولتی و عمومی شدند.

کمیجان

راهپیمایی «حمایت از اقتدار و امنیت کشور» در کمیجان

مردم ولایت مدار کمیجان، در اقدامی خودجوش حمایت خود از ولایت و حافظان امنیت و اقتدار کشور را نشان دادند.

آشتیان

برگزاری راهپیمایی «حمایت از اقتدار و امنیت کشور» در آشتیان

ساوه

راهپیمایی «حمایت از اقتدار و امنیت کشور» در ساوه

مردم شهرستان ساوه هم گام با مردم سایر شهر های استان مرکزی، در اقدامی خودجوش حمایت خود از ولایت و حافظان امنیت و اقتدار کشور را نشان دادند.

خنداب

اعلام انزجار خندابی ها از اشرار و آشوبگران حوادث اخیر کشور

مردم خنداب در تجمع خودجوش، اعلام انزجار خود را از اشرار و آشوبگران حوادث اخیر کشور اعلام کردند.

تفرش

خروش مردم تفرش علیه اغتشاش گران

مردم ولایتمدار شهرستان تفرش در اقدامی انقلابی و خود جوش در حمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و محکوم کردن آشوب‌های روزهای اخیر اشرار در استان‌های مختلف، به خیابان‌ها آمدند.

 مردم ولایتمدار تفرش صبح امروز در محکومیت حرکت فتنه‌گرانه اغتشاشگران در روزهای گذشته از میدان امام خمینی(ره) و چهارراه مدرس به سمت مصلی ولایت راهپیمایی کردند.

این راهپیمایی که از ساعت ۱۰ صبح امروز و با حضور باشکوه مردم ولایی و انقلابی تفرش آغاز شد با شعارهایی نظیر «مرگ بر فتنه‌گر» «مرگ بر آشوبگر»، « مرگ بر آمریکا» و ... همراه بود.

انتهای پیام/

captcha