مديركل جديد صدا و سيماي استان مركزي منصوب شد  ایجاد ساختار تبادلات پولی آسیایی ضروری است رأی محکومیت «نجفی» ابلاغ شد/ حبس 7 سال و 8 ماه در انتظار شهردار اسبق تهران ایجاد سطح خود تمیز شونده مقاوم در برابر ابر ویروس‌ها انسان، دشمن شماره یک میمون‌ها چگونه رانندگان بسیجی اعتصاب کامیونداران را شکستند؟ روایتی از مقاومت اسطوره‌ای نیروهای ارتش سوریه در پایگاه‌های تحت محاصره/ فرمانده سوری که جانش را فدای نجات نیروهایش کرد +تصاویر ماهیت قرص‌های جاسازی شده در کیک مشخص شد/ خبری از ترامادول و مخدر نیست مرز عراق و سوریه در کنترل کامل حشد شعبی/ دستگیری یکی از سرکردگان مطرح داعش در شرق فلوجه هزینه های میلیاردی برای تصاحب کرسی های سبز رنگ بهارستان
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱
کد خبر: 65084
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
راهپیمایی «حمایت از اقتدار و امنیت کشور» در سراسر استان مرکزی؛

خروش مردم دیار آفتاب علیه اغتشاشگران+تصاویر

مردم ولایتمدار استان مرکزی در حمایت از مواضع مقام معظم رهبری و محکوم کردن آشوب‌های روزهای اخیر اشرار در استان‌های مختلف، به خیابان‌ها آمدند.

به گزارش دیار آفتاب؛مردم ولایتمدار استان مرکزی در اقدامی انقلابی و خود جوش در حمایت از مواضع مقام معظم رهبری و محکوم کردن آشوب‌های روزهای اخیر اشرار در استان‌های مختلف، به خیابان‌ها آمدند.

اراک

مردم اراک در حمایت از مواضع مقام معظم رهبری و محکوم کردن آشوب‌های روزهای اخیر اشرار در استان‌های مختلف، به خیابان‌ها آمدند.

مردم ولایتمدار اراک صبح امروز در محکومیت حرکت فتنه‌گرانه اغتشاشگران در روزهای گذشته از میدان شهدا اراک به سمت مصلی بیت‌المقدس راهپیمایی کردند.

این راهپیمایی که از ساعت ۱۰ صبح امروز و با حضور باشکوه مردم ولایی و انقلابی اراک آغاز شد با شعارهایی نظیر «مرگ بر فتنه‌گر» «مرگ بر آشوبگر»، « مرگ بر آمریکا» و ... همراه بود.

راهپیمایان اراکی با اعلام پشتیبانی از ولایت‌فقیه و سران قوا، صف مردم معترض را از صف اغتشاشگران جدا دانستند و خواستار برخورد قاطع با آسیب‌زنندگان به اموال دولتی و عمومی شدند.

کمیجان

راهپیمایی «حمایت از اقتدار و امنیت کشور» در کمیجان

مردم ولایت مدار کمیجان، در اقدامی خودجوش حمایت خود از ولایت و حافظان امنیت و اقتدار کشور را نشان دادند.

آشتیان

برگزاری راهپیمایی «حمایت از اقتدار و امنیت کشور» در آشتیان

ساوه

راهپیمایی «حمایت از اقتدار و امنیت کشور» در ساوه

مردم شهرستان ساوه هم گام با مردم سایر شهر های استان مرکزی، در اقدامی خودجوش حمایت خود از ولایت و حافظان امنیت و اقتدار کشور را نشان دادند.

خنداب

اعلام انزجار خندابی ها از اشرار و آشوبگران حوادث اخیر کشور

مردم خنداب در تجمع خودجوش، اعلام انزجار خود را از اشرار و آشوبگران حوادث اخیر کشور اعلام کردند.

تفرش

خروش مردم تفرش علیه اغتشاش گران

مردم ولایتمدار شهرستان تفرش در اقدامی انقلابی و خود جوش در حمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و محکوم کردن آشوب‌های روزهای اخیر اشرار در استان‌های مختلف، به خیابان‌ها آمدند.

 مردم ولایتمدار تفرش صبح امروز در محکومیت حرکت فتنه‌گرانه اغتشاشگران در روزهای گذشته از میدان امام خمینی(ره) و چهارراه مدرس به سمت مصلی ولایت راهپیمایی کردند.

این راهپیمایی که از ساعت ۱۰ صبح امروز و با حضور باشکوه مردم ولایی و انقلابی تفرش آغاز شد با شعارهایی نظیر «مرگ بر فتنه‌گر» «مرگ بر آشوبگر»، « مرگ بر آمریکا» و ... همراه بود.

انتهای پیام/

captcha