افزایش ۶۶ در صدی تولید زالو در کشور فیلم| آغاز طرح زمستانه نیروی انتظامی استان مرکزی دستگیری اعضای باند شرط بندی آنلاین در ساوه گزارش تصویری| آغاز طرح زمستانه 98 در استان مرکزی باید همه دستگاه ها در راستای کاهش تصادفات و تلفات جاده ای برنامه داشته باشند مرگ ۳۳۸ نفر در حوادث رانندگی استان مرکزی/ تمرکز طرح زمستانه نیروی انتظامی بر دو گردنه برفگیر استان گزارش تصویری|اردو جهادی ماشین‌سازی اراک از آینده فروشی تا تاثیر ژنرال های نفتی در بودجه/ افزایش بودجه شرکت های دولتی درمنافات با اصلاح ساختار طبابت یا درآمد؛ پزشکانی که سوگندشان را از یاد برده‌اند گام هایی که باید برای دست یابی به یک مجلس انقلابی برداشت
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۱
کد خبر: 65074
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
مدیرکل راهداری استان مرکزی:

برفروبی 5400 کیلومتر از راه های استان/ تمامی محورهای استان مرکزی به جز ساوه-همدان، باز است

مدیرکل راهداری استان مرکزی گفت: در حال حاضر بارش ها در تمامی محورهای استان مرکزی قطع شده و تمامی محورها به جز محور ساوه-همدان که دارای مه شدید است، باز بوده و تردد به صورت عادی و روان در جریان است.

یه گزارش دیار آفتاب؛ برف پاییزی امسال زودتر از سال های گذشته هم وطنان را غافلگیر کرد، به طوری که علاوه بر سختی های عبور و مرور در شهر ها، رفت و آمد در جاده های بین شهری هم با مشکلاتی همراه شد. همین امر باعث شد تا نیروهای خدوم راهداری در راستای تسهیل عبور و مرور در جاده های استان خدماتی را ارائه دهند.

علی زندی فر مدیرکل حمل و نقل و راهداری استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص وضعیت راه های استان، طی 24 ساعت گذشته گفت: تا ساعت هفت صبح امروز 5400 کیلومتر از جاده ها و محورهای مواصلاتی استان برف روبی شده است.

وی افزود: جهت بهبود شرایط عبور و مرور تا به این لحظه 1800 تن شن و نمک در محور های استان استفاده شده است. همچنین 140 نیروی راهدار و 110 دستگاه ماشین آلات راهداری در محورهای مواصلاتی استان به مردم خدمت رسانی می کنند.

مدیرکل حمل و نقل و راهداری استان مرکزی بیشترین میزان بارش را در محورهای حوزه شهرستان شازند دانست و اظهار کرد: در حال حاضر بارش ها قطع شده و تمامی محورها به جز محور ساوه همدان که دارای مه شدید است، باز بوده و تردد به صورت عادی و روان در جریان است.

انتهای پیام/

captcha