از ابهام در صورت های مالی شهرداری اراک تا درگیری شدید لفظی دو عضو فراکسیون امید قانون روی زمین ماند/ رفع سوء اثر چک با جعل هویت دارنده چک برگشتی! دستگاه قضایی تهدید کرد؛ مجازات سنگین در انتظار صادرکنندگانی که ارزشان را برنگردانند/ارائه فهرست ۱۵۰ نفره به دادستانی روزشمار ۴۰روز اعتراض در آمریکا؛ از روز قتل تا روز استقلال گزارش| چرا سوال از رئیس جمهور در دستور کار نمایندگان قرار گرفت؟ / رکورد «روحانی» در طرح سوال از رئیس جمهور نمی‌شود گفت برجام سند افتخار است/ برجام در آی‌سی‌یو قرار دارد و با نفس مصنوعی پیش می‌رود اعتراضات آمریکا وارد فاز مسلحانه می‌شود/ کاشف آمریکا هم در اعماق آب غرق شد + فیلم و عکس نان به نرخ نانوایی ها!/زور تعزیرات به گرانفروشی نانوایان می رسد؟ جزئیات محکومیت جدید پرسپولیس از سوی فیفا/ آژیر قرمز در باشگاه سرخ ادعای یک مقام وزارت صمت: افزایش قیمت کالاهای اساسی بالای ۵ درصد!
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱
کد خبر: 65074
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
مدیرکل راهداری استان مرکزی:

برفروبی 5400 کیلومتر از راه های استان/ تمامی محورهای استان مرکزی به جز ساوه-همدان، باز است

مدیرکل راهداری استان مرکزی گفت: در حال حاضر بارش ها در تمامی محورهای استان مرکزی قطع شده و تمامی محورها به جز محور ساوه-همدان که دارای مه شدید است، باز بوده و تردد به صورت عادی و روان در جریان است.

یه گزارش دیار آفتاب؛ برف پاییزی امسال زودتر از سال های گذشته هم وطنان را غافلگیر کرد، به طوری که علاوه بر سختی های عبور و مرور در شهر ها، رفت و آمد در جاده های بین شهری هم با مشکلاتی همراه شد. همین امر باعث شد تا نیروهای خدوم راهداری در راستای تسهیل عبور و مرور در جاده های استان خدماتی را ارائه دهند.

علی زندی فر مدیرکل حمل و نقل و راهداری استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص وضعیت راه های استان، طی 24 ساعت گذشته گفت: تا ساعت هفت صبح امروز 5400 کیلومتر از جاده ها و محورهای مواصلاتی استان برف روبی شده است.

وی افزود: جهت بهبود شرایط عبور و مرور تا به این لحظه 1800 تن شن و نمک در محور های استان استفاده شده است. همچنین 140 نیروی راهدار و 110 دستگاه ماشین آلات راهداری در محورهای مواصلاتی استان به مردم خدمت رسانی می کنند.

مدیرکل حمل و نقل و راهداری استان مرکزی بیشترین میزان بارش را در محورهای حوزه شهرستان شازند دانست و اظهار کرد: در حال حاضر بارش ها قطع شده و تمامی محورها به جز محور ساوه همدان که دارای مه شدید است، باز بوده و تردد به صورت عادی و روان در جریان است.

انتهای پیام/

captcha