قانون روی زمین ماند/ رفع سوء اثر چک با جعل هویت دارنده چک برگشتی! دستگاه قضایی تهدید کرد؛ مجازات سنگین در انتظار صادرکنندگانی که ارزشان را برنگردانند/ارائه فهرست ۱۵۰ نفره به دادستانی روزشمار ۴۰روز اعتراض در آمریکا؛ از روز قتل تا روز استقلال گزارش| چرا سوال از رئیس جمهور در دستور کار نمایندگان قرار گرفت؟ / رکورد «روحانی» در طرح سوال از رئیس جمهور نمی‌شود گفت برجام سند افتخار است/ برجام در آی‌سی‌یو قرار دارد و با نفس مصنوعی پیش می‌رود اعتراضات آمریکا وارد فاز مسلحانه می‌شود/ کاشف آمریکا هم در اعماق آب غرق شد + فیلم و عکس نان به نرخ نانوایی ها!/زور تعزیرات به گرانفروشی نانوایان می رسد؟ جزئیات محکومیت جدید پرسپولیس از سوی فیفا/ آژیر قرمز در باشگاه سرخ ادعای یک مقام وزارت صمت: افزایش قیمت کالاهای اساسی بالای ۵ درصد! گزارش فارس| کدام بازیگران زمان ساخت سریال درگذشتند؟/نقش‌هایی که اجل نگذاشت به ثمر برسند
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳
کد خبر: 64997
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵

گزارش تصویری آیین تجلیل از کتابداران استان مرکزی

آیین تجلیل از کتابداران، کتابخوانان و مروجان کتاب استان مرکزی ظهر امروز با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولین برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیین تجلیل از کتابداران، کتابخوانان و مروجان کتاب استان مرکزی ظهر امروز با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولین برگزار شد.

captcha