توقيف 3 خودروی حامل کالای قاچاق میلیاردی در اراک

فرمانده انتظامی شهرستان اراك، از شناسایی و توقیف 3 دستگاه خودروي حامل یک میلیارد و 800 میلیون ریال کالای قاچاق به در عمليات پليس این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۶۴۷۰۸ تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ امیر مختاری فرمانده انتظامی شهرستان اراك، گفت: با تشدید طرح‌های عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاق کالا، روز گذشته مأموران کلانتری 13 شهرستان ، 3 دستگاه خودروی سواری حامل بار قاچاق را در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان شناسایی و متوقف کردند.

مختاری اظهار کرد: در بازرسی از خودروهای توقیف‌شده، تعداد ۲۱ عدد اسپيكر، تعداد ۴۸ دستگاه بلندگو، تعداد ۵۰۰ عدد پرده بلندگو، تعداد ۲۹۴ عدد كابل ميكروفون،۱۶دستگاه تلويزيون و 28 هزار و 500 عدد گلس گوشي قاچاق کشف شد.

وی یادآور شد: ارزش تقریبی کالاهای قاچاق کشف شده از سوی کارشناس اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پلیس آگاهی، در حدود یک میلیارد و 800  میلیون ریال ارزش گذاری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان اراك، با تأکید بر عزم فراگیر پلیس در مبارزه با پدیده نابهنجار قاچاق به منظور تقویت تولید ملی افزود: در این عملیات هر 3 راننده خودرو دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/