انتقاد قوه قضائیه از معرفی قطره چکانی متخلفان ارزی/ ۴۴۵ متخلف ارزی بازداشت شدند فردا؛ آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های دولتی در مرداد/ جذب ۴۰ هزار نفر نخستین دوره سواد رسانه ویژه دختران برگزار می شود افزایش قیمت نان در استان مرکزی از هفته آتی شیفت ایثار کارگری در کارخانه فولاد هیربرد زرندیه برگزار شد معاون شهردار تفرش متهم به دریافت رشوه است/ پرونده وی در مراحل تحقیق مقدماتی قرار دارد مجمع نمایندگان مرکزی پیگیر مشکلات «هپکو» از وزیر کار و تأمین اجتماعی باشند وقتی نظارت بر قیمت ها بین اصناف و صمت پاسکاری می شود/ گرانی یا گرانفروشی؟ کمک مؤمنانه یاری گر اقشار آسیب‌پذیر جامعه است /همدلی ملت ایران در دنیا بی‌نظیر است
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۴
کد خبر: 64697
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵
فرمانده انتظامی فراهان:

دستگیری 18 سارق و معتاد متجاهر در فراهان

فرمانده انتظامی شهرستان فراهان گفت: در اجرای طرح پاک سازی نقاط آلوده در شهرستان فراهان 18 سارق، توزیع کننده مواد مخدر و معتاد متجاهر شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ علی اکبر عیسی آبادی، فرمانده انتظامی شهرستان فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: در اجرای طرح پاک سازی نقاط آلوده در شهرستان فراهان 18 سارق، توزیع کننده مواد مخدر و معتاد متجاهر شناسایی و دستگیر شدند

وی افزود: طرح پاک‌سازی مناطق آلوده با هدف ارتقای امنیت اجتماعی با دستور کار برخورد با سارقان و خرده فروشان موادمخدر طی هفته گذشته، در شهرستان اجرا شد.

عیسی آبادی اظهار کرد: در اجرای این طرح تعداد 3 نفر سارق دستگیر، 4 فقره سرقت کشف، 4 نفر توزیع کننده موادمخدر و 11 معتاد متهاجر نیز دستگیر و مقادیری انواع مواد مخدر از آنان کشف شد. فرمانده انتظامی شهرستان فراهان با اشاره به اینکه در راستای اجرای این طرح 2 هزار لیتر سوخت قاچاق نیز کشف شد، ادامه داد: در حین اجرای این طرح و با هدف ارتقای انضباط ترافیکی، تعداد 15 دستگاه وسیله نقلیه متخلف نیز توقیف و روانه پارکینگ شدند.

وی با اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای این گونه طرح‌ها از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات از فعالیت مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت در شهرستان را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع رسانی کرده و هرگونه انتقاد، پیشنهادات و یا تقدیر از عملکرد پلیس را از طریق سامانه تلفنی 197اعلام کنند.

انتهای پیام/

captcha