راننده کامیون بر اثر خروج از جاده جان خود را از دست داد نخستین تلفات ارتش امریکا در سال ۲۰۲۰ در افغانستان / ۲ افسر عضو لشکر ۸۲ هوابرد در حمله طالبان کشته شدند +عکس گزارش| حاج قاسم سلیمانی باید به حاشیه برود! / چگونه رهبر انقلاب بازی برده ترامپ را دوسر باخت کرد؟ هاشمی از دوران نوزادی صدای مردم بود!! آنچه رهبری درباره حاج قاسم نگفت! عراقچی: لغو میزبانی باشگاه‌های ایرانی سیاسی است پشت پرده لبنیات سمی/ توضیحات کارشناس جنجال آفرین بزرگترین رویداد تولید محتوای دیجیتال برگزار می شود قیمت روز گوشی موبایل در ۳۰ دی نخستین کنگره شعر آئینی ـ انقلابی «کوثر ناب» فراخوان داد
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
کد خبر: 64697
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵
فرمانده انتظامی فراهان:

دستگیری 18 سارق و معتاد متجاهر در فراهان

فرمانده انتظامی شهرستان فراهان گفت: در اجرای طرح پاک سازی نقاط آلوده در شهرستان فراهان 18 سارق، توزیع کننده مواد مخدر و معتاد متجاهر شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ علی اکبر عیسی آبادی، فرمانده انتظامی شهرستان فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: در اجرای طرح پاک سازی نقاط آلوده در شهرستان فراهان 18 سارق، توزیع کننده مواد مخدر و معتاد متجاهر شناسایی و دستگیر شدند

وی افزود: طرح پاک‌سازی مناطق آلوده با هدف ارتقای امنیت اجتماعی با دستور کار برخورد با سارقان و خرده فروشان موادمخدر طی هفته گذشته، در شهرستان اجرا شد.

عیسی آبادی اظهار کرد: در اجرای این طرح تعداد 3 نفر سارق دستگیر، 4 فقره سرقت کشف، 4 نفر توزیع کننده موادمخدر و 11 معتاد متهاجر نیز دستگیر و مقادیری انواع مواد مخدر از آنان کشف شد. فرمانده انتظامی شهرستان فراهان با اشاره به اینکه در راستای اجرای این طرح 2 هزار لیتر سوخت قاچاق نیز کشف شد، ادامه داد: در حین اجرای این طرح و با هدف ارتقای انضباط ترافیکی، تعداد 15 دستگاه وسیله نقلیه متخلف نیز توقیف و روانه پارکینگ شدند.

وی با اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای این گونه طرح‌ها از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات از فعالیت مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت در شهرستان را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع رسانی کرده و هرگونه انتقاد، پیشنهادات و یا تقدیر از عملکرد پلیس را از طریق سامانه تلفنی 197اعلام کنند.

انتهای پیام/

captcha