زیباترین آبشارهای جهان کدامند+ تصاویر

آبشارها یکی از زیباترین پدیده‌های طبیعت هستند. در گوشه و کنار دنیا آبشارهای فراوانی وجود دارد که بعضی از آن‌ها شهرت و محبوبیت بیشتری در اینستاگرام دارند. در ادامه با بیست مورد از این آبشارهای محبوب آشنا می‌شوید.
کد خبر: ۶۴۶۹۱ تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۵

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از کجارو آبشارها یکی از زیباترین پدیده‌های طبیعی هستند که می‌توانید در سفرهای خود برای دیدن آن‌ها وقت بگذارید. بسیاری از افراد در سفرهای خود به جاهای دور و نزدیک سفر می‌کنند تا آبشارها را از نزدیک ببینند. در گوشه و کنار دنیا آبشارهای فراوانی وجود دارد که بعضی از آن‌ها به خاطر ویژگی‌های خاص مثلا ارتفاع زیاد، عریض بودن و... به شهرت رسیده‌اند.

اگر شما هم آبشارها را دوست دارید و دلتان می‌خواهد در سفر بعدی‌تان یکی از این پدیده‌های زیبای طبیعی را ببینید، این فهرست به شما کمک می‌کند که مقصد بعدی سفر را انتخاب کنید. فهرستی که در ادامه این مقاله کجارو خواهید دید شامل ۲۰ آبشاری است که بیشترین عکس و هشتگ را در اینستاگرام دارند.

۲۰. آبشار آنجل، ونزوئلا

آبشار آنجل

ارتفاع: ۹۷۹ متر

محبوبیت: ۲۲٬۴۴۰ هشتگ

اگر گردشگری مجددا در ونزوئلا رونق بگیرد و عملی شود، اولین جایی که بیشتر گردشگران این کشور برای بازدید از آن برنامه‌ریزی می‌کنند، آبشار آنجل خواهد بود. برای دیدن این آبشار باید به پارک ملی کانایما سر بزنید. در این پارک به صخره‌ای بلند و پوشیده از جنگل می‌رسید که آبشار آنجل از فراز آن به پایین می‌ریزد.

نام این آبشار گرفته شده از نام جیمز آنجل، کاوشگر آمریکایی است که هواپیمای خود را نزدیک این آبشار بعد از شناسایی در سال ۱۹۳۵ میلادی فرود آورد.

۱۹. آبشار گوکتا کاتاراکس، پرو

آبشار گوکتا

ارتفاع: ۷۷۱ متر

محبوبیت: ۲۳٬۳۱۲ هشتگ

بسیار سخت است که باور کنیم آبشاری که از ارتفاع ۷۷۱ متری فرو می‌ریزد تا سال ۲۰۰۲ کشف نشده بود