افزایش ۶۶ در صدی تولید زالو در کشور فیلم| آغاز طرح زمستانه نیروی انتظامی استان مرکزی دستگیری اعضای باند شرط بندی آنلاین در ساوه گزارش تصویری| آغاز طرح زمستانه 98 در استان مرکزی باید همه دستگاه ها در راستای کاهش تصادفات و تلفات جاده ای برنامه داشته باشند مرگ ۳۳۸ نفر در حوادث رانندگی استان مرکزی/ تمرکز طرح زمستانه نیروی انتظامی بر دو گردنه برفگیر استان گزارش تصویری|اردو جهادی ماشین‌سازی اراک از آینده فروشی تا تاثیر ژنرال های نفتی در بودجه/ افزایش بودجه شرکت های دولتی درمنافات با اصلاح ساختار طبابت یا درآمد؛ پزشکانی که سوگندشان را از یاد برده‌اند گام هایی که باید برای دست یابی به یک مجلس انقلابی برداشت
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۳
کد خبر: 64674
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
رئیس قوه قضائیه:

امروز فساد برای همه رنج آور و مصیبت آور شده است/ حاشیه سازی دستگاه قضا را متوقف نمی‌کند

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی گفت: همواره دشمنان از تفرقه سو استفاده کردند و ایجاد فرقه‌ها برای آن است که بین امت اسلامی اختلاف بیوفتد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه در جلسه عالی مسئولان قضایی با اشاره به وحدت بین امت اسلامی اظهار کرد: امروز وحدت در بین امت اسلامی و همه اقشار جامعه امری بسیار مهم ضروری است.

او ادامه داد: همواره دشمنان از تفرقه سو استفاده کردند و ایجاد فرقه‌ها برای آن است که بین امت اسلامی اختلاف بیفتد.

رئیس دستگاه قضا با اشاره به تحرکات دشمنان اسلام گفت: تحرکاتی که دشمنان سال‌های اخیر در منطقه داشتند به دلیل تفرقه‌های امت اسلامی و سو استفاده دشمنان از این تفرقه‌ها بوده است.


بیشتر بخوانید:کیفرخواست بلندی علیه مدعیان حقوق بشر و به ویژه آمریکایی‌ها تنظیم شود


رئیسی با بیان اینکه امروز پیش از همیشه ضرورت وحدت مورد متوجه است گفت: امام بزرگوار ما و مقام معظم رهبری به موضوع تقریب در بین ملت‌های مسلمان تاکید داشته‌اند و این موضوع به عنوان نکته محوری باید همواره مورد توجه قرار گیرد.

رئیس دستگاه قضا بیان کرد: مسئله تقریب بین مذاهب و ملت‌ها، دولت‌های اسلامی و هرچه نزدیک‌تر شدن ملت‌ها به یکدیگر و شناختن ترفند‌های دشمن یکی از ضرورت‌های اجتناب ناپذیر است.

رئیس قوه قضائیه مطرح کرد: هر کسی به نام مدیر در جمهوری اسلامی خدمتگزاری می کند، حقیقتا باید بداند توقع مردم از همه دستگاه ها، ادارات و سازمان های اداری این است که بدون هرگونه شائبه فسادی بتوانند به مردم خدمت کنند.

او با اشاره به اینکه امروز مسئله فساد برای همه رنج آور و مصیبت آور شده است، گفت: دستگاه قضایی هم مصمم است تا این مسئله را دنبال کند و هیچگونه حاشیه و حاشیه سازی ما‌ را گرفتار نخواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی‌ عنوان کرد: حاشیه سازی نباید دست اندرکاران قوه قضائیه را در مبارزه با فساد گرفتار کند و این موضوع نباید مسئله شود.

او مطرح کرد: لذا مصمم تر از همیشه به صورت قاطع در مبارزه با فساد کار را دنبال خواهیم کرد و مردم را در جریان‌ اتفاقات قرار خواهیم داد .

رئیس قوه قضائیه افزود: برنامه ما این است که هر موردی که به سرانجام رسیده را در جریان موضوعات قرار دهیم.

captcha