از ابهام در صورت های مالی شهرداری اراک تا درگیری شدید لفظی دو عضو فراکسیون امید قانون روی زمین ماند/ رفع سوء اثر چک با جعل هویت دارنده چک برگشتی! دستگاه قضایی تهدید کرد؛ مجازات سنگین در انتظار صادرکنندگانی که ارزشان را برنگردانند/ارائه فهرست ۱۵۰ نفره به دادستانی روزشمار ۴۰روز اعتراض در آمریکا؛ از روز قتل تا روز استقلال گزارش| چرا سوال از رئیس جمهور در دستور کار نمایندگان قرار گرفت؟ / رکورد «روحانی» در طرح سوال از رئیس جمهور نمی‌شود گفت برجام سند افتخار است/ برجام در آی‌سی‌یو قرار دارد و با نفس مصنوعی پیش می‌رود اعتراضات آمریکا وارد فاز مسلحانه می‌شود/ کاشف آمریکا هم در اعماق آب غرق شد + فیلم و عکس نان به نرخ نانوایی ها!/زور تعزیرات به گرانفروشی نانوایان می رسد؟ جزئیات محکومیت جدید پرسپولیس از سوی فیفا/ آژیر قرمز در باشگاه سرخ ادعای یک مقام وزارت صمت: افزایش قیمت کالاهای اساسی بالای ۵ درصد!
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲
کد خبر: 64674
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
رئیس قوه قضائیه:

امروز فساد برای همه رنج آور و مصیبت آور شده است/ حاشیه سازی دستگاه قضا را متوقف نمی‌کند

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی گفت: همواره دشمنان از تفرقه سو استفاده کردند و ایجاد فرقه‌ها برای آن است که بین امت اسلامی اختلاف بیوفتد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه در جلسه عالی مسئولان قضایی با اشاره به وحدت بین امت اسلامی اظهار کرد: امروز وحدت در بین امت اسلامی و همه اقشار جامعه امری بسیار مهم ضروری است.

او ادامه داد: همواره دشمنان از تفرقه سو استفاده کردند و ایجاد فرقه‌ها برای آن است که بین امت اسلامی اختلاف بیفتد.

رئیس دستگاه قضا با اشاره به تحرکات دشمنان اسلام گفت: تحرکاتی که دشمنان سال‌های اخیر در منطقه داشتند به دلیل تفرقه‌های امت اسلامی و سو استفاده دشمنان از این تفرقه‌ها بوده است.


بیشتر بخوانید:کیفرخواست بلندی علیه مدعیان حقوق بشر و به ویژه آمریکایی‌ها تنظیم شود


رئیسی با بیان اینکه امروز پیش از همیشه ضرورت وحدت مورد متوجه است گفت: امام بزرگوار ما و مقام معظم رهبری به موضوع تقریب در بین ملت‌های مسلمان تاکید داشته‌اند و این موضوع به عنوان نکته محوری باید همواره مورد توجه قرار گیرد.

رئیس دستگاه قضا بیان کرد: مسئله تقریب بین مذاهب و ملت‌ها، دولت‌های اسلامی و هرچه نزدیک‌تر شدن ملت‌ها به یکدیگر و شناختن ترفند‌های دشمن یکی از ضرورت‌های اجتناب ناپذیر است.

رئیس قوه قضائیه مطرح کرد: هر کسی به نام مدیر در جمهوری اسلامی خدمتگزاری می کند، حقیقتا باید بداند توقع مردم از همه دستگاه ها، ادارات و سازمان های اداری این است که بدون هرگونه شائبه فسادی بتوانند به مردم خدمت کنند.

او با اشاره به اینکه امروز مسئله فساد برای همه رنج آور و مصیبت آور شده است، گفت: دستگاه قضایی هم مصمم است تا این مسئله را دنبال کند و هیچگونه حاشیه و حاشیه سازی ما‌ را گرفتار نخواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی‌ عنوان کرد: حاشیه سازی نباید دست اندرکاران قوه قضائیه را در مبارزه با فساد گرفتار کند و این موضوع نباید مسئله شود.

او مطرح کرد: لذا مصمم تر از همیشه به صورت قاطع در مبارزه با فساد کار را دنبال خواهیم کرد و مردم را در جریان‌ اتفاقات قرار خواهیم داد .

رئیس قوه قضائیه افزود: برنامه ما این است که هر موردی که به سرانجام رسیده را در جریان موضوعات قرار دهیم.

captcha