ابتلای 7209نفر به کووید۱۹ در استان مرکزی/شناسایی113 مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته بیعت توئیتری ها با رهبر معظم انقلاب #لبیک_یا_خامنه_ای همچنان با اختلاف زیاد ترند نخست توئیتر فارسی مهمترین محور محاسبه روز قیامت از نگاه حاج قاسم سلیمانی آغاز مرحله دوم نهضت کمک مومنانه در تفرش تپه قزل‌قلعه فراهان یک بنای مذهبی ساسانی بوده است چرا عید غدیر، بالاترین عید اسلام است؟ مرگ نوه در برخورد با کامیون پدر بزرگ آدم بکشید! ما شما را معترض می‌نامیم! توزیع 1000 بسته کمک معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در خنداب
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۲
کد خبر: 64660
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
رئیس کمیته امداد فراهان

کمک یک میلیارد تومانی مردم فراهان به نیازمندان

رئیس کمیته امداد فراهان گفت: مردم خیر و نیکوکار شهرستان فراهان در هفت ماهه سال جاری بیش از یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به نیازمندان و محرومان کمک کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد فراهان در گفتگو با فراهان خبر ضمن تشکر از مردم خیر و نیک اندیش شهرستان فراهان گفت: مردم خیر و نیکوکار شهرستان فراهان طی هفت ماهه سال جاری بیش از یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به نیازمندان و محرومان کمک کردند.

حافظ کمال با اشاره به اینکه مشارکت مردم این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۶۰ درصد رشد داشته است، افزود: در سال جاری تا کنون بیش از ۴۰۰ میلیون تومان در قالب زکات و کفاره ۱۲۵میلیون تومان در قالب صدقه در شهرستان جمع آوری شده است.

رئیس کمیته امداد فراهان با تأکید بر استفاده از شیوه‌های نوین در واریز کمک‌ها به نیازمندان اظهار کرد: خیران می توانند با شماره گیری کد #۰۸۶۱۰*۸۸۷۷* به صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز کنند.

انتهای پیام/

captcha