۴فوتی و شناسایی ۴۷مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی ۶ نفر در کشور به کرونای انگلیسی مبتلا شدند/ اضافه شدن ۱۰هزار تخت بیمارستانی تاپایان دولت روحانی: ۳ واکسن داخلی «برکت، رازی و پاستور» سال آینده در دسترس مردم قرار خواهد گرفت قالیباف:‌ ما به التفاوت ارز باید به جیب مردم برود/ ایجاد شغل با فرمول و مصوبات شورایعالی کار نمی‌شود نیازمند بهره گیری از همه ظرفیت ها برای تبیین فرهنگ دفاع مقدس در جامعه هستیم ‌ هیچ شهر قرمزی در کشور نداریم/ محدودیت‌های کرونایی جدید اعمال می‌شود پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت حجةالاسلام علوی‌سبزواری خودرو چقدر ارزان می شود؟ مالیات می‌تواند جایگزین قرعه کشی در فروش خودرو شود عجیب‌ترین بند‌های قرارداد ستاره‌های دنیای فوتبال
شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۷
کد خبر: 64660
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
رئیس کمیته امداد فراهان

کمک یک میلیارد تومانی مردم فراهان به نیازمندان

رئیس کمیته امداد فراهان گفت: مردم خیر و نیکوکار شهرستان فراهان در هفت ماهه سال جاری بیش از یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به نیازمندان و محرومان کمک کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد فراهان در گفتگو با فراهان خبر ضمن تشکر از مردم خیر و نیک اندیش شهرستان فراهان گفت: مردم خیر و نیکوکار شهرستان فراهان طی هفت ماهه سال جاری بیش از یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به نیازمندان و محرومان کمک کردند.

حافظ کمال با اشاره به اینکه مشارکت مردم این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۶۰ درصد رشد داشته است، افزود: در سال جاری تا کنون بیش از ۴۰۰ میلیون تومان در قالب زکات و کفاره ۱۲۵میلیون تومان در قالب صدقه در شهرستان جمع آوری شده است.

رئیس کمیته امداد فراهان با تأکید بر استفاده از شیوه‌های نوین در واریز کمک‌ها به نیازمندان اظهار کرد: خیران می توانند با شماره گیری کد #۰۸۶۱۰*۸۸۷۷* به صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز کنند.

انتهای پیام/

captcha