طرح ولایت کلید ورود به مباحث عقیدتی و مبانی اسلامی است تنها راه نجات «هپکو» بازگشت به وزارت صمت و «ایمیدرو» است/نگران شرایط «هپکو» هستیم انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات غيرمجاز در عمليات پليس استان مركزي/كشف 46 قبضه سلاح جنگي واگذاری «هپکو» به «شستا» هیچ توجیهی ندارد و اشتباه است عصبانیت آمریکا از گزارش سازمان ملل درباره ترور سردار سلیمانی قیمت روز گوشی موبایل در ۱۹ تیر متولی حمایت از تولید کنندگان ادوات کشاورزی وزارت صمت است/ کشور سالانه به 2500 کمباین برنج نیاز دارد تکلیف سود مشارکت پیش‌فروش خودرو چیست؟/تعرض به حقوق مصرف‌کننده امکان دسترسی به شبکه اینترنت برای ۶۶۰ روستای استان مرکزی فراهم‌شده است عراق|موفقیت حشد شعبی در شکست نقشه داعش برای حمله به موصل
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱
کد خبر: 64659
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷

گزارش تصویری| پاییز هزار رنگ‎

بسیاری از افراد پاییز را به نام پادشاه فصل ها می شناسند.این شما و این پاییز رنگارنگ در اراک...

به گزارش دیار آفتاب؛ هر انسانی با هر فصلی خاطراتی دارد. نسبت به هر فصلی حسی دارد و از آن بهره های بسیار می گیرد. عده ای اندر خم برگ ریزان پاییزند و عده ای دیگر محو برگهای درختانش. برخی پاییز را فصل رنگ ها می دانند و برخی هم گوش به خش خش برگ های خشکِ زیر پایشان می سپارند.

اما خوشا آنان که از طبیعت می آموزند؛ چه بسیار زمان ها که روح و جانمان پاییزی می شود، خزان شاخ و برگمان را فرا می گیرد و همچون غروب های پاییز دل گیر می شویم. اما آنان که طبیعت را به خوبی نظاره می کنند، می دانند که در پس هر خزانی بهاری نهفته است و طبیعت می کوشد هر بار بهاری زیباتر را رقم بزند. انسان نیز همین است؛ باید از خزان های زندگی اش بهاری به مراتب زیبا تر و جلو تر از بهار های قبلی رقم زده باشد. انسان در چارچوب رشد تعریف می شود همانطور که طبیعت در هر بهار و خزانش گویا حرف جدید برای گفتن دارد.

البته این را هم باید گفت که طبیعت خزانش را هم با زیبایی جلوه می دهد اگر خوب ببینیم...

captcha