فساد سم مهلک در جامعه اسلامی است/گام دوم انقلاب به دست دانشجویان و نخبگان دانشگاهی محقق می شود فیلم| تصاویر ویژه از لیدرهای عملیاتی اغتشاشگران روایت و تصاویر هولناک از حمله آشوبگران به حوزه علمیه بانوان لحظه شهادت شهید صیادی در نیزارهای ماهشهر+ فیلم ثبت‌نام قطعي  185 نفر تا پنجمين روز ثبت‌نام انتخابات مجلس در استان مرکزی/افزايش 25 درصدي مشاركت قدرت‌نمایی داعش در عراق همزمان با استعفای نخست وزیر و افزایش آشوب‌ها در «نجف، کربلا و ناصریه» / جزئیات درگیری‌های سنگین در «دیاله، الانبار و نینوا» + عکس و نقشه میدانی حجت‎الاسلام رئیسی در اصفهان: رفراندوم پیشکش، مردم را در جریان طرح‌ها قرار بدهید / در مبارزه با فساد کوتاه نمی‌آئیم انتشار روایت دیدار رهبری با خانواده‌های شهدای ارمنی در آلمان روز بد ترامپ؛ استهزا در لندن، استیضاح در واشنگتن «عصر جدید» قدرت‌نمایی رادارهای ایرانی در دریا آغاز شد/ جزییات مهاجرت نخبگان ایرانی از «S» به «X»+عکس
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۰
کد خبر: 64659
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷

گزارش تصویری| پاییز هزار رنگ‎

بسیاری از افراد پاییز را به نام پادشاه فصل ها می شناسند.این شما و این پاییز رنگارنگ در اراک...

به گزارش دیار آفتاب؛ هر انسانی با هر فصلی خاطراتی دارد. نسبت به هر فصلی حسی دارد و از آن بهره های بسیار می گیرد. عده ای اندر خم برگ ریزان پاییزند و عده ای دیگر محو برگهای درختانش. برخی پاییز را فصل رنگ ها می دانند و برخی هم گوش به خش خش برگ های خشکِ زیر پایشان می سپارند.

اما خوشا آنان که از طبیعت می آموزند؛ چه بسیار زمان ها که روح و جانمان پاییزی می شود، خزان شاخ و برگمان را فرا می گیرد و همچون غروب های پاییز دل گیر می شویم. اما آنان که طبیعت را به خوبی نظاره می کنند، می دانند که در پس هر خزانی بهاری نهفته است و طبیعت می کوشد هر بار بهاری زیباتر را رقم بزند. انسان نیز همین است؛ باید از خزان های زندگی اش بهاری به مراتب زیبا تر و جلو تر از بهار های قبلی رقم زده باشد. انسان در چارچوب رشد تعریف می شود همانطور که طبیعت در هر بهار و خزانش گویا حرف جدید برای گفتن دارد.

البته این را هم باید گفت که طبیعت خزانش را هم با زیبایی جلوه می دهد اگر خوب ببینیم...

captcha