شرکت صنایع آذرآب اراک نویسندگی در ایران شغل نیست و اصلی ترین علت آن کتاب‌نخوانی مردم است/ دستگاه‌های فرهنگی برنامه‌ای برای ترغیب مردم برای مطالعه ندارند روایت دست اول از شب تولد دلار ۴۲۰۰ تومانی خانواده ایرانی|اسلام درباره عدالت بین فرزندان چه نظری دارد؟/ حکم فرق گذاشتن والدین در کمک مالی بدون توجیه چیست؟ ترامپ: در مسیر شکست آشوبگران هستیم/ چین باید پاسخگو باشد گزارش | اختتامیه «قلم زرین» همزمان با روز قلم؛ اعلام برگزیدگان جایزه «قلم زرین» با تجلیل از جمال شورجه رمزگشایی از برنامه مهم سپاه و ارتش برای نقش‌آفرینی در اقیانوس هند/ سیادت در مدار ۱۰ درجه؛ رقابت پاکستان و هند یا جنگ آمریکا و چین!؟ +عکس گرانی گوشت قرمز دلالی یا قاچاق دام؟/سرانجام بازار مرغ چه می شود؟ مبارزه با فساد در کارنامه قاضی‌القضات‌ها/ آبادانی در ویرانه‌ درمان دیسک و سیاتیک با استفاده از غمز و دلک در حوزه طب سنتی
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸
کد خبر: 64649
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳

اعزام 176 دانش‌آموز دختر اراکی در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی

جانشین سپاه ناحیه اراک گفت: 176 دانش‌آموز دختر اراکی در قالب اردوی راهیان نور صبح امروز به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمدتقی امینی جانشین سپاه ناحیه اراک در حاشیه اعزام کاروان راهیان نور در گفتگو با گفت: 176 نفر از بسیجیان دختر اراک صبح امروز در قالب چهار دستگاه اتوبوس به مناطق عملیانی جنوب کشور اعزام شدند.

امینی افزود: زائرین در طول مدت حضور خود، از برخی مناطق عملیاتی از جمله شلمچه، طلائیه، هویزه، دهلاویه، اروندکنار، معراج شهدا و ... بازدید خواهند کرد.

جانشین سپاه ناحیه اراک با بیان اینکه برنامه های متنوعی برای زائرین در طول این سفر معنوی تدبیر شده است، گفت: در این راستا تهیه و توزیع بروشور، اقلام فرهنگی، برگزاری مسابقات فرهنگی و اهداء جوایز برای بهره‌مندی هرچه بهتر زائران در نظر گرفته‌شده است و تلاش شده که اردوهای راهیان نور با بهترین کیفیت نسبت به سال‌های گذشته برگزار شود.

جانشین سپاه ناحیه اراک بیان کرد: همچنین 176 نفر از برادران هم 22 آبان ماه در قالب چهار دستگاه اتوبوس به مناطق عملیانی جنوب کشور اعزام می شوند.

وی با اشاره به اینکه امسال در مجموع 1500 نفر از اراک به مناطق عملیاتی اعزام می شوند گفت: از این تعداد 650 نفر از خواهران و مابقی از برداران خواهد بود.

امینی در خاتمه حضور گسترده مردم در یادمان های شهدا را نشانه عشق و علاقه آنها نسبت به مکتب شهدا دانست و گفت: وجود برنامه ها و تبلیغات فرهنگی از ملزومات این حرکت عظیم فرهنگی است.

captcha