خروش مردم دیار آفتاب علیه اغتشاشگران+تصاویر شاهد هیچ‌گونه تخریب اموال عمومی در استان مرکزی نبودیم فیلم اختصاصی از گفت‌وگو با پسر شهید مدافع امنیت/ سخنان انقلابی همسر شهید ابراهیمی + فیلم توطئه‌های دشمنان در ایجاد شبهه بین مردم از عمده دلیل تجمعات غیرقانونی بود/ ناجا همواره اقتدار خود را در طول انقلاب حفظ کرده است امشب ۲۰ میلیون نفر دیگر کمک حمایتی می‌گیرند برفروبی 5400 کیلومتر از راه های استان/ تمامی محورهای استان مرکزی به جز ساوه-همدان، باز است تصادف تریلی و وانت در محور توره- بروجرد دو کشته بر جا گذاشت محدودیت‌های ترافيکي راهپیمایی مردمي «حمايت از اقتدار و امنيت كشور» اراك اعلام شد نه جهرمی و نه معاونانش حاضر به مناظره نشدند! رهبر انقلاب: دوستان و دشمنان بدانند در حوادث امنیتی چند روز اخیر، دشمن را عقب زدیم
چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵
کد خبر: 64565
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش مطرح کرد

رزمایش «الی بیت المقدس» در تفرش برگزار می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش با اشاره به برگزاری رزمایش «الی بیت المقدس» در تفرش گفت: این رزمایش در روزهای 23 و 24 آبان ماه در منطقه عمومی تفرش برگزار می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محسن صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش در گفتگو با ندای تفرش با اشاره به برگزاری رزمایش «الی بیت المقدس» در تفرش گفت: این رزمایش در روزهای 23 و 24 آبان ماه در منطقه عمومی تفرش برگزار می شود.

صادقی اظهار کرد: این رزمایش با شعار محوری «40 سال مردمیاری، امنیت و خدمت» و به منظور افزایش آمادگی و انسجام بسیجیان گردان بیت المقدس تفرش اجرا خواهد شد.

وی افزود: این رزمایش دو روزه با برگزاری برنامه های فرهنگی، رزم شبانه، رزمایش مبارزه با ناآرامی ها و آموزش پینت بال همراه است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش خاطر نشان کرد: قبل از برگزاری این رزمایش و به منظور افزایش آمادگی بسیجیان این گردان در تفرش، سه مرحله فراخوانی انجام شده است.

انتهای پیام/

captcha