عمر طولانی ویروس کرونا روی صفحه گوشی همراه وحید بهزادی و همسرش چگونه سلطان خودرو شدند؟ ۲۱ پروژه فرودگاهی تا پایان سال در کشور افتتاح می‌شود چهارشنبه؛رای گیری برای انتخاب رئیس مجلس در فراکسیون اکثریت/رئیس مجلس، رئیس فراکسیون نمی شود ایران قوی‌ترین سیلی را به دولت ترامپ زد/ آغاز فروپاشی سیاست‌های تحریم و محاصره توسط آمریکا دستور فرمانده کل سپاه برای اعزام ۲ فروند بالگرد به گچساران برای مقابله با اتش‌سوزی مصاحبه| چهار نکته اساسی سخنان آیت‌الله خامنه‌ای در روز جهانی قدس / امام خامنه‌ا‌ی از منظر حق در برابر باطل می‌ایستند گزارش/ ۳ سناریو اصلی در برگزاری «حج تمتع ۹۹» خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت/۲ راهکار مجلس برای حل مشکل زاهدی: فراکسیون انقلاب اسلامی برنامه متنوعی برای مجلس یازدهم دارد / در حال اصلاح اساسنامه فراکسیون هستیم
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۹
کد خبر: 64565
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش مطرح کرد

رزمایش «الی بیت المقدس» در تفرش برگزار می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش با اشاره به برگزاری رزمایش «الی بیت المقدس» در تفرش گفت: این رزمایش در روزهای 23 و 24 آبان ماه در منطقه عمومی تفرش برگزار می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محسن صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش در گفتگو با ندای تفرش با اشاره به برگزاری رزمایش «الی بیت المقدس» در تفرش گفت: این رزمایش در روزهای 23 و 24 آبان ماه در منطقه عمومی تفرش برگزار می شود.

صادقی اظهار کرد: این رزمایش با شعار محوری «40 سال مردمیاری، امنیت و خدمت» و به منظور افزایش آمادگی و انسجام بسیجیان گردان بیت المقدس تفرش اجرا خواهد شد.

وی افزود: این رزمایش دو روزه با برگزاری برنامه های فرهنگی، رزم شبانه، رزمایش مبارزه با ناآرامی ها و آموزش پینت بال همراه است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش خاطر نشان کرد: قبل از برگزاری این رزمایش و به منظور افزایش آمادگی بسیجیان این گردان در تفرش، سه مرحله فراخوانی انجام شده است.

انتهای پیام/

captcha