آیا جنگ جهانی سوم از قطب شمال آغاز می‌شود؟/ از شناور خاص آمریکایی تا موشک‌های روسی آماده تسخیر اقلیم بدون پادشاه +عکس اهرم فشارجدیدآمریکادرلبنان/تلاش واشنگتن برای تضعیف «معادله طلایی» مقام نظامی آمریکا: باید در برابر ایران خویشتنداری نشان دهیم طرح دوفوریتی نمایندگان مجلس برای شفافیت مالی کاندیداهای انتخابات مجلس را بر سر اقلیت خراب می‌کنم! دولت بازی «کی بود کی بود من نبودم» به راه انداخت دست پر ایران برای عبور از تحریم‌ها/ چه راهکاری تجارت را زنده نگه داشت؟ حوادث بنزینی، ریشه‌ها و راهکارها|گفتگوی تفصیلی با لیلاز: اعتراض بخشی از دموکراسی است زمستان کردستان چشم‌انتظار گردشگر/یخچال‌های طبیعی جلوه گری می‌کنند تصویب طرح تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی در مجمع تشخیص مصلحت
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۰
کد خبر: 64559
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
رئيس هيات نظارت استان مركزي:

اميد به آينده باعث برطرف شدن تمام مشكلات خواهد شد

رئيس هيات نظارت استان مركزي گفت: اميد و خوشبين بودن به آينده و داشتن روحيه نشاط باعث برطرف شدن تمام گرفتاري‌ها و مشكلات خواهد بود.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام مبارك آبادي رئيس هيات نظارت استان مركزي در همايش ناظرین خمین، ضمن تقدير و تشكر از شبكه نظارت شهرستان خمين  در خصوص جهاد در راه خدا و ملاك هاي آن به مواردي اشاره كرد و افزود: به تلاش و كوشش در جهت پيشبرد اهداف همراه مبارزه با دشمنان و برداشتن موانعي كه جلوي رشد و تعالي بشريت را مي گيرد جهاد گفته مي شود.

مبارک آبادی اظهار کرد: ما زنده به توسلات و روضه سيد الشهدا(ع) هستيم و هر كاري كه در آن خداباوري و خدامحوري باشد همراه با پيروزي و موفقيت خواهد بود.

وي در بخشي از سخنان خود ضمن تاكيد و توجه به بيانيه گام دوم انقلاب اظهار داشت: اميد و خوشبين بودن به آينده و داشتن روحيه نشاط باعث برطرف شدن تمام گرفتاري‌ها و مشكلات خواهد بود.

مبارك آبادي در پايان به معرفي اعضاي هيات نظارت خمين پرداخته و بر اخلاق مداري نمايندگان و هواداران آنها و جلوگيري از ريخت و پاش ها، بداخلاقي هاي انتخاباتي، دقت و عدم گرفتاري در عمليات رواني فضاي مجازي، جلوگيري از اظهار نظر و نقل قولهاي بي مورد در تاييد و يا رد كسي و قاطع بودن و دقت و تلاش در كارها و وظايف تاكيد كرد.

 وي تصريح كرد: ما امانتدار خون شهدا هستيم و بايستي اين امانت را به سرمنزل مقصود برسانيم.

انتهای پیام/

captcha