خروش مردم دیار آفتاب علیه اغتشاشگران+تصاویر شاهد هیچ‌گونه تخریب اموال عمومی در استان مرکزی نبودیم فیلم اختصاصی از گفت‌وگو با پسر شهید مدافع امنیت/ سخنان انقلابی همسر شهید ابراهیمی + فیلم توطئه‌های دشمنان در ایجاد شبهه بین مردم از عمده دلیل تجمعات غیرقانونی بود/ ناجا همواره اقتدار خود را در طول انقلاب حفظ کرده است امشب ۲۰ میلیون نفر دیگر کمک حمایتی می‌گیرند برفروبی 5400 کیلومتر از راه های استان/ تمامی محورهای استان مرکزی به جز ساوه-همدان، باز است تصادف تریلی و وانت در محور توره- بروجرد دو کشته بر جا گذاشت محدودیت‌های ترافيکي راهپیمایی مردمي «حمايت از اقتدار و امنيت كشور» اراك اعلام شد نه جهرمی و نه معاونانش حاضر به مناظره نشدند! رهبر انقلاب: دوستان و دشمنان بدانند در حوادث امنیتی چند روز اخیر، دشمن را عقب زدیم
چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
کد خبر: 64556
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷

آمادگی مرکزی برای راه‌اندازی مرکز پیوند مغز و استخوان غرب کشور در اراک

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: مجموعه استان مرکزی آمادگی این را دارد که مرکز پیوند مغز و استخوان غرب کشور را در اراک راه‌اندازی کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت‌الله دری نجف‌آبادی نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی امروز در آیین بزرگداشت پروفسور اردشیر قوام زاده(پدر پیوند مغز و استخوان ایران)گفت: پیوند مغز و استخوان جنین و بانگ ناف از بخش‌های مهم و حساس کشور است که باید قابل‌توجه باشد.

دری نجف‌آبادی اظهار کرد: دکتر قوام زاده انسانی متعهد،ارزشمند و عالمی فیلسوف و برجسته از سرمایه‌های مهم ایران اسلامی است و نکوداشت این مرد بزرگ اقدامی ارزشمند و به‌موقع است.

وی ادامه داد: در آستانه هفته وحدت و ولادت حضرت محمد(ص) امروز شاهد حضور ارزشمند و انسانی خدوم در استان مرکزی است که بزرگداشت این مرد بزرگ اقدامی به جا و لازم بود و جا دارد از کلیه دستندرکاران این اقدام ارزشمند تقدیر و تشکر لازم را داشته باشیم.

امام جمعه اراک بیان کرد: دکتر قوام زاده و امثال این بزرگوار منشا خیرات و برکات زیادی در ایران اسلامی هستند و نکوداشت چنین شخصیت هایی در آیین اسلام بسیار تاکید شده است.

دری نجف آبادی بیان کرد: شهرستان های استان مرکزی ظرفیت های بسیار بزرگی در حوزه مفاخر و انسان های بزرگ دارند و این استان بزرگان زیادی برای دنیای اسلام تربیت کرده است.

وی با اشاره به اینکه بزرگداشت و تکریم قوام زاده ها سبب می شود جوانان استعدادها و توانمندی های خود را باور کنند و آنها در جهت پیشرفت و اعتلای ایران اسلامی به کار گیری کنند گفت: آن زمانی که در ایران اسلامی امکاناتی نداشتیم جوانان باغیرت همچون قوام زاده استعدادها و توانمندی های خود را به کار گرفتند و دستاوردهای بسیار ارزشمندی برای کشور به ارمغان آوردند و این امروز باید درس بزرگی برای جوانان و نسل جوان کشور باشد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: نسل های آینده به قوام زاده ها افتخار می کند چراکه اینها علاوه بر اینکه اقدامات بسیار ارزشمندی انجام دادند راه را نیز برای جوانان باز کردند و به الگویی برتر تبدیل شدند.

وی خاطرنشان کرد: تربیت بیش از ۴۰۰ شاگرد،تاسیس بیش از ۲۰ مرکز حساس و انجام سالیانه بیش از ۱۲۰۰ پیوند مغز و استخوان تنها بخش کوچکی از کارنامه درخشان دکتر قوام زاده است که قابل تقدیر است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی:

آمادگی مرکزی برای راه اندازی مرکز پیوند مغز و استخوان غرب کشور در اراک

بهروز اکرمی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: امروز جامعه و جوانان نیاز دارند که این بزرگداشت ها را برگزار کنیم.

اکرمی اظهار کرد: وقتی می گوییم استان مرکزی استان مفاخر است باید مدرک ارائه کنیم و این بزرگداشت ها در این جهت هستند.

وی ادامه داد: امروز باید امثال قوام زاده ها را در جامعه باز تولید کنیم  چراکه جامعه نیازمند اینگونه شخصیت ها است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: این بزرگداشت ضمن احترام و تجلیل از دکتر قوام زاده باید در راستای تربیت قوام زاده های جدید باشد.امروز دانشجویان باید الگو و رفتار قوام زاده ها را سرمشق خود قرار دهند.

اکرمی بیان کرد: مجموعه استان مرکزی آمادگی این را دارد که مرکز پیوند مغز و استخوان غرب کشور را در اراک راه اندازی کند از این جلسه باید استارت این کار بزرگ را بزنیم تا همه بتوانند از این مرکز بهره مند شوند.

انتهای پیام/

captcha