عمر طولانی ویروس کرونا روی صفحه گوشی همراه وحید بهزادی و همسرش چگونه سلطان خودرو شدند؟ ۲۱ پروژه فرودگاهی تا پایان سال در کشور افتتاح می‌شود چهارشنبه؛رای گیری برای انتخاب رئیس مجلس در فراکسیون اکثریت/رئیس مجلس، رئیس فراکسیون نمی شود ایران قوی‌ترین سیلی را به دولت ترامپ زد/ آغاز فروپاشی سیاست‌های تحریم و محاصره توسط آمریکا دستور فرمانده کل سپاه برای اعزام ۲ فروند بالگرد به گچساران برای مقابله با اتش‌سوزی مصاحبه| چهار نکته اساسی سخنان آیت‌الله خامنه‌ای در روز جهانی قدس / امام خامنه‌ا‌ی از منظر حق در برابر باطل می‌ایستند گزارش/ ۳ سناریو اصلی در برگزاری «حج تمتع ۹۹» خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت/۲ راهکار مجلس برای حل مشکل زاهدی: فراکسیون انقلاب اسلامی برنامه متنوعی برای مجلس یازدهم دارد / در حال اصلاح اساسنامه فراکسیون هستیم
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۵
کد خبر: 64555
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴

كشف میلیاردی کالای قاچاق در يك شركت صنعتي اراك

فرمانده انتظامي استان مرکزی از كشف 12 ميليارد ريال پودر بدن‌سازی و 22 دستگاه استخراج ارز ديجيتال قاچاق در عمليات پليس در بازرسي از يك شركت صنعتي اراك خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ حسن مفخمي شهرستاني فرمانده انتظامي استان مرکزی گفت:‌ با تشديد طرح‌های عملياتي پليس استان در مبارزه با قاچاق كالا،‌ مأموران اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي استان در انجام تحقيقاتي از نگهداري اقلام قاچاق در يك شركتي واقع در شهرستان اراك مطلع شدند.

وي افزود:‌ با تكميل تحقيقات نامحسوس مأموران انتظامي اين محل شناسايي و با هماهنگي مرجع قضائي مورد بازرسي قرار گرفت.

فرمانده انتظامي استان مركزي اضافه كرد: در اين عمليات 2 هزار و 400 قوطي و كيسه پودرهاي بدن‌سازی كه به‌منظور انتقال به تهران در اين محل دپو شده بود، كشف شد.

وي ادامه داد: در ادامه اين عمليات و در بازرسي انجام‌شده از يكي ديگر از سوله‌های اين شركت صنعتي، 22 دستگاه استخراج ارز ديجيتال نيز كه در حال فعاليت بود، كشف شد.

فرمانده انتظامي استان مرکزی تصريح كرد:‌ در ارزيابي كارشناسان اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي ارزش پودر و قرص‌های کشف‌شده در حدود 12 ميليارد ريال و ارزش ريالي دستگاه‌های استخراج ارز نيز 900 ميليون ريال برآورد شد.

مفخمي شهرستاني با تأکید بر تداوم طرح‌های عملياتي پليس در مبارزه با قاچاق كالا خاطرنشان كرد: در اين عمليات 2 نفر دستگير و با تشكيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شدند.

انتهای پیام/

captcha