نجوا لاشیدایی چگونه سلطان طلا شد؟ جزئیات قتل دختر ۱۴ ساله توسط پدر ۳۷ ساله در تالش از زبان پلیس آخرین آمار کرونا در ایران؛ شناسایی ۱۷۸۷ بیمار جدید/ انجام بیش از ۸۳۷ هزار تست تشخیصی در کشور تاکنون پیش‌ ثبت‌نام خرید خودرو تا 14 خرداد امکان پذیر است گرم شدن هوا تا 6درجه در اغلب شهرها/ گردوخاک در شرق و جنوب شرق تا 9خرداد خبر انتقال طلا از ونزوئلا به ایران دروغ است/ اگر آمریکا بحرانی به وجود بیاورد امنیت دریانوری بین‌المللی را متزلزل خواهد کرد تصمیمات شورای رقابت و سازمان حمایت تقاضا را افزایش و مشکلات را تشدید می‌کند/ پراید 5میلیون تومان هم نمی‌ارزد مجلس یازدهم برای اصلاح شیوه سهمیه بندی بنزین دست به کار خواهد شد رزمایش کمک مومنانه نماد از خودگذشتگی است/ تهیه و توزیع7450 بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه در شازند صنعت بازی‌ رایانه‌ای را با سوپرمارکت اشتباه نگیرید/ رشد ۷۰ درصدی
چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۳
کد خبر: 64521
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹

مرکزی قهرمان رقابت های جام «خوشه چین» منطقه چهار کشور شد

استان مرکزی در اولین دوره رقابت های تیمی جام خوشه چین منطقه چهار کشور در دو بخش بانوان و آقایان با اختلاف امتیاز بالا موفق به کسب عنوان قهرمانی این رقابت ها شد.

به گزارش دیار آفتاب؛استان مرکزی در اولین دوره رقابت های تیمی جام خوشه چین منطقه چهار کشور در دو بخش بانوان و آقایان با اختلاف امتیاز بالا موفق به کسب عنوان قهرمانی این رقابت ها شد.

استان های خوزستان و همدان نیز به ترتیب جایگاه های دوم و سوم رقابت های جام خوشه چین را کسب کردند.

 رییس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی با اشاره به نتایج  بازی های المپیاد جام " خوشه چین "  منطقه ۴ کشور در بخش آقایان  که به میزبانی استان مرکزی برگزار شد  گفت : در بخش آقایان رده سنی نوجوانان و جوانان و در دو و میدانی( ۲۰۰ متر سرعت) استان خوزستان رتبه نخست ، استان کرمانشاه رتبه دوم و استان لرستان رتبه سوم و استان مرکزی رتبه چهارم مسابقات جام " خوشه چین " را کسب کردند .

عشوری بیان کرد : در مسابقات دو و میدانی آقایان  " ۵ کیلومتر استقامت"، استان کرمانشاه رتبه اول، لرستان رتبه دوم و استان همدان رتبه سوم ، استان خوزستان رتبه چهارم و استان مرکزی رتبه پنجم مسابقات را کسب کردند .

عشوری با اشاره به مجموع مسابقات دو و میدانی آقایان در المپیاد جام " خوشه چین " اظهار داشت : استان کرمانشاه با ۷ امتیاز ، خوزستان با ۵ امتیاز، لرستان با ۴ امتیاز ، همدان با ۳ امتیاز ، مرکزی با ۲ امتیاز و استان ایلام با صفر امتیاز به ترتیب رتبه های اول تا ششم دوره مسابقات جام " خوشه چین " را کسب کردند .

وی با اشاره به مجموع نتایج مسابقات " هفت سنگ مهارتی" آقایان  نیز گفت : در مسابقات "هفت سنگ" استان همدان با ۷ امتیاز رتبه اول ، کرمانشاه با ۵ امتیاز  رتبه دوم ، ایلام با ۴ امتیاز رتبه سوم ، خوزستان با ۳ امتیاز رتبه چهارم ، مرکزی با ۲ امتیاز رتبه پنجم و استان لرستان با ۱ امتیاز رتبه ششم مسابقات را کسب کردند .

وی در خصوص نتایج مسابقات " چوب کشی" آقایان نیز بیان داشت : در مسابقات آقایان، استان مرکزی با ۷ امتیاز رتبه اول، کرمانشاه با ۵ امتیاز رتبه دوم ،  خوزستان ۴ امتیاز  رتبه سوم ، لرستان با ۳ امتیاز رتبه چهارم و استان همدان با ۲ امتیاز رتبه پنجم مسابقات جام " خوشه چین " را کسب کردند .

رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی با اشاره به نتایج مسابقات طناب کشی آقایان نیز اظهار داشت : در رشته "طناب کشی" آقایان، استان مرکزی با ۷ امتیاز رتبه نخست ، استان همدان با ۵ امتیاز رتبه دوم، کرمانشاه با ۴ امتیاز رتبه سوم ، خوزستان با ۳ امتیاز رتبه چهارم و و استان لرستان با ۲ امتیاز رتبه پنجم مسابقات را کسب کردند .

captcha