شناسایی ۳۰ مورد کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته فوت عابر پیاده در سانحه رانندگی در اراک   قتل جوان 21 ساله در اراک/قاتل در کمتر از 3 ساعت دستگیر شد  از فعالیت بیش از 9هزار جهادگر در ضدعفونی معابر تا تولید 500هزار ماسک بهداشتی هیچ مورد فوتی بر اثر بیماری کرونا در تفرش ثبت نشده است فیلم| توضیحات فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک در خصوص ضدعفونی شبانه شهر سقوط بالابر در یکی از شرکت های صنعتی ساوه/ دو کارگر کشته شدند گزارش تصویری| ضد عفونی اراک با همکاری حوزه بسیج شهید مدنی و دامپزشکی استان بازی ویژه تلفن همراه «تکاور»+لینک دانلود توزیع ماسک تولید شده توسط جهادگران در شازند
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸
کد خبر: 64353
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰

گزارش تصویری| صف آرایی نسل چهارمی ها؛ پشت سر امام، در مقابل دشمن

شاید یکی از ویژگی های خاص ۱۳ آبان ماه همین پیوند بین نسل هاست؛ این است که تمام نسل های انقلاب یک صدا مرگ بر آمریکا می گویند و نشان می دهند پدران سرزمین فرزندان حق مداری را تربیت کرده اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ شاید یکی از ویژگی های خاص ۱۳ آبان همین پیوند بین نسل هاست. اینجا بین آنان که تسخیر سفارت را دیده اند و یا در دوران تبعید امام زندگی کرده اند و آنان که فقط از این حوادث شنیده اند فرقی نیست. چرا که جنایات استکبار در تاریخ جریان دارد. کافی است نسل های چهارم و پنجم خود نگاهی به کشتار دانش آموزان عراقی و یمنی و افغانستانی توسط آمریکاها بی اندازند تا معنای به رگبار بسته شدن دانش آموزان در ۱۳ آبان را متوجه شوند.

۱۳ آبان خاص است؛ چون در آن تمام نسل ها یک صدا فریاد مرگ بر آمریکا سر می دهند و نشان می دهند که این شعار محصور در هیچ نسلی نیست و در جریان انقلاب اسلامی امتداد دارد.

۱۳ آبان نشان می دهد که پدران سرزمین به خوبی فرزندان خود را علیه ظلم و استکبار تربیت کرده اند و به آنان آموخته اند در مقابل مستکبرین بایستند و ذلت نپذیرند حتی اگر پای جان و خونشان در میان باشد.   

captcha