ترور دو بسیجی جهادگر در کُردستان پیکر مطهر شهید مدافع حرم در دلیجان تشییع شد نیازمند مطالبه گری مردم از مسئولین و دستگاه های اجرایی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب هستیم ریشه برخی آسیب‌های اجتماعی در جامعه به رعایت نکردن عفاف و حجاب بازمی‌گردد وزارت امور خارجه پیگیر اموال بلوکه‌شده ایران توسط کره جنوبی باشد تمدید فرصت ثبت‌نام تسهیلات تأسیسات گردشگری بیمه نشده آسیب‌دیده ویروس کرونا دلبستگی بیش از حد به خارج از کشور، مردم را دلسرد کرده است صدور مجوز برای امر به معروف ونهی از منکر نافی حق شرعی همگانی نیست نگاهی به وظایف و اختیارات شورای نگهبان | جزییاتی از 2 نوع و سه شیوه نظارت گزارش| وقتی موازنه در غرب آسیا بهم می‌خورد / علت مخالفت آمریکا با توافق ایران و چین چیست؟
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۷
کد خبر: 64353
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰

گزارش تصویری| صف آرایی نسل چهارمی ها؛ پشت سر امام، در مقابل دشمن

شاید یکی از ویژگی های خاص ۱۳ آبان ماه همین پیوند بین نسل هاست؛ این است که تمام نسل های انقلاب یک صدا مرگ بر آمریکا می گویند و نشان می دهند پدران سرزمین فرزندان حق مداری را تربیت کرده اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ شاید یکی از ویژگی های خاص ۱۳ آبان همین پیوند بین نسل هاست. اینجا بین آنان که تسخیر سفارت را دیده اند و یا در دوران تبعید امام زندگی کرده اند و آنان که فقط از این حوادث شنیده اند فرقی نیست. چرا که جنایات استکبار در تاریخ جریان دارد. کافی است نسل های چهارم و پنجم خود نگاهی به کشتار دانش آموزان عراقی و یمنی و افغانستانی توسط آمریکاها بی اندازند تا معنای به رگبار بسته شدن دانش آموزان در ۱۳ آبان را متوجه شوند.

۱۳ آبان خاص است؛ چون در آن تمام نسل ها یک صدا فریاد مرگ بر آمریکا سر می دهند و نشان می دهند که این شعار محصور در هیچ نسلی نیست و در جریان انقلاب اسلامی امتداد دارد.

۱۳ آبان نشان می دهد که پدران سرزمین به خوبی فرزندان خود را علیه ظلم و استکبار تربیت کرده اند و به آنان آموخته اند در مقابل مستکبرین بایستند و ذلت نپذیرند حتی اگر پای جان و خونشان در میان باشد.   

captcha