بازتاب نظر رهبر انقلاب پیرامون چند همسری در فضای مجازی رسول دانیال زاده ابر بدهکار بانکی از آلمان به کشور بازگردانده شد سونامی ورشکستگی شرکت‌های زنجیره‌ای در انگلیس/ سیاست های سردرگم در ماجرای برگزیت کار دست اقتصاد بریتانیا داد سوداگری در بازار خودرو/ پراید 47 میلیونی و پژو پارس 100 میلیونی خریدار ندارد آقای روحانی خانه شما در ولنجک متری چند؟/ از حقوق های نجومی تا فسادهای میلیادری؛ یک سوزن هم به خودتان بزنید بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت سم مهلک تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی مشتریان خارجی پَر!‏/ تصمیم دولت صادرات قطب سرب و روی کشور را 50 درصد کاهش داد دستگیری سرشبکه آمدنیوز در دل دشمنان هراس انداخت/ اگر برخورد با مفسدان نباشد جامعه به اعتماد و باور به اقدام نظام نمی‌رسد شیوه انتخاب خانوارها برای دریافت بسته حمایتی/ دولت با مبارزه با فساد مقابله نمی‌کند اعتراف وزیر کشور به دقیق بودن دغدغه آیت الله جنتی
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۷
کد خبر: 64353
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰

گزارش تصویری| صف آرایی نسل چهارمی ها؛ پشت سر امام، در مقابل دشمن

شاید یکی از ویژگی های خاص ۱۳ آبان ماه همین پیوند بین نسل هاست؛ این است که تمام نسل های انقلاب یک صدا مرگ بر آمریکا می گویند و نشان می دهند پدران سرزمین فرزندان حق مداری را تربیت کرده اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ شاید یکی از ویژگی های خاص ۱۳ آبان همین پیوند بین نسل هاست. اینجا بین آنان که تسخیر سفارت را دیده اند و یا در دوران تبعید امام زندگی کرده اند و آنان که فقط از این حوادث شنیده اند فرقی نیست. چرا که جنایات استکبار در تاریخ جریان دارد. کافی است نسل های چهارم و پنجم خود نگاهی به کشتار دانش آموزان عراقی و یمنی و افغانستانی توسط آمریکاها بی اندازند تا معنای به رگبار بسته شدن دانش آموزان در ۱۳ آبان را متوجه شوند.

۱۳ آبان خاص است؛ چون در آن تمام نسل ها یک صدا فریاد مرگ بر آمریکا سر می دهند و نشان می دهند که این شعار محصور در هیچ نسلی نیست و در جریان انقلاب اسلامی امتداد دارد.

۱۳ آبان نشان می دهد که پدران سرزمین به خوبی فرزندان خود را علیه ظلم و استکبار تربیت کرده اند و به آنان آموخته اند در مقابل مستکبرین بایستند و ذلت نپذیرند حتی اگر پای جان و خونشان در میان باشد.   

captcha