عمر طولانی ویروس کرونا روی صفحه گوشی همراه وحید بهزادی و همسرش چگونه سلطان خودرو شدند؟ ۲۱ پروژه فرودگاهی تا پایان سال در کشور افتتاح می‌شود چهارشنبه؛رای گیری برای انتخاب رئیس مجلس در فراکسیون اکثریت/رئیس مجلس، رئیس فراکسیون نمی شود ایران قوی‌ترین سیلی را به دولت ترامپ زد/ آغاز فروپاشی سیاست‌های تحریم و محاصره توسط آمریکا دستور فرمانده کل سپاه برای اعزام ۲ فروند بالگرد به گچساران برای مقابله با اتش‌سوزی مصاحبه| چهار نکته اساسی سخنان آیت‌الله خامنه‌ای در روز جهانی قدس / امام خامنه‌ا‌ی از منظر حق در برابر باطل می‌ایستند گزارش/ ۳ سناریو اصلی در برگزاری «حج تمتع ۹۹» خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت/۲ راهکار مجلس برای حل مشکل زاهدی: فراکسیون انقلاب اسلامی برنامه متنوعی برای مجلس یازدهم دارد / در حال اصلاح اساسنامه فراکسیون هستیم
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۳
کد خبر: 64340
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
تحقق حماسه ای دیگر؛

طنین فریاد استکبار ستیزی مردم استان مرکزی در یوم الله ۱۳ آبان ماه

مراسم راهپیمایی استکبارستیزانه 13 آبان دقایقی پیش همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور، با شکوه و کم‌نظیر گروه‌های مختلف مردم استان مرکزی در بیش از 58 نقطه آغاز شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور اقشار مختلف مردم از جمله دانش‌آموزان، دانشجویان و جمعی از مسئولان با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» در بیش از ۵۸ نقطه استان مرکزی آغاز شد.

راهپیمایان در طول مسیر با دست داشتن پارچه‌نوشته‌ها و پلاکاردهایی بار دیگر با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کرده و همچون سال‌های گذشته نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی و ایادی خونخوارش نشان می‌دهند.

اراک

آیین تجمع بزرگ ضد استکباری یوم‌الله ۱۳ آبان در شهر اراک از ساعت ۹ و۳۰ دقیقه روز دوشنبه ۱۳ آبان ماه جاری با حضور اقشار مختلف مردم این شهر در میدان سرداران آغاز شد.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی:

افول آمریکا با ظهور انقلاب اسلامی شروع شد/آمریکا در بیش از ۶۰ کودتا و جنگ داخلی حضور مستقیم داشته است

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه امروز اندیشکده های آمریکائی اذعان دارند که آمریکا روبه افول است و امروز بدهی بیش از ۲۱تریلیون دلاری آمریکا و سهم ناچیز آن در اقتصاد دنیا نشان از این افول دارد گفت: افول آمریکا با ظهور انقلاب اسلامی شروع شده و در گام دوم انقلاب این افول با سرعت بیشتری ادامه پیدا می کند.

به گزارش دیار آفتاب؛سید محمد حسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز در مراسم یوم الله ۱۳ آبان در اراک گفت: امروز روز بسیار مهمی است و نمی توان این روزها را فراموش کرد چراکه افتخار بزرگی برای ملت ایران است.

حسینی با اشاره به اینکه امروز در بیش از هزار نقطه کشور این تجمعات باشکوه برگزار می شود اظهار کرد: برگزاری این تجمعات یک ضرورت است چراکه ملتی که با تاریخ خود انس نداشته باشد آسیب می بیند.

وی ادامه داد: درس های بزرگی در این روزها وجود دارد که باید همواره گرامی داشته شوند چراکه این روزها برای استمرار حرکت انقلاب اسلامی بسیار مهم است.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: وقتی از آمریکا صحبت می کنیم صحبت از جنایات ۱۰۰ ساله این نظام استکباری است به گونه ای که این کشور در بیش از ۶۰ کودتا و جنگ داخلی حضور مستقیم داشته اند.

حسینی ادامه داد: خوی استکباری آمریکا باعث شده بود که خیال و توهم مدیریت جهانی داشته باشد ولی با ظهور انقلاب اسلامی همه این توهمات شکسته شد.

وی اضافه کرد: امروز باید برای جوانان تاریخ سیاه صدساله آمریکا را تبیین کنیم و جنایت هایی که انجام داده را برای نسل جوان بازخوانی کنیم.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه امام از همان ابتدای مبارزات سوال مهمی را مطرح کردند و اینکه چرا نظام اسلامی باید تحت سیطره آمریکا باشد و این با مسلمان بودن ما تضاد دارد و لذا با تشکیل انقلاب اسلامی به دنبال استقلال همه جانبه ملت ایران بود افزود: تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دومی بود که توسط دانشجویان شکل گرفت و اینکه می گویم لانه جاسوسی بسیاری از مدارک و اسناد وجود دارد که آمریکا به دنبال توطئه آفرینی علیه ملت ایران بوده و امروز همان اهداف را در عراق و لبنان دنبال می کند.

حسینی با تاکید بر اینکه امروز آمریکائی ها با ایجاد اختلاف دنبال شکستن وحدت امت اسلامی هستند افزود:آمریکا می خواهند با آتش افروزد میان مسلمانان اختلاف بیندازند.

وی ادامه داد: آمریکائی که زمانی داعش را به وجود آورده بود و از آن حمایت می کرد امروز خیال از بین بردن داعش را دارد و این روحیه استکباری آمریکا را نشان می دهد.

حسینی با اشاره به اینکه دلیل عمده ناآرامی ها و اعتراضات مردم عراق آمریکائی ها هستند گفت: ولی برخی مشکلات همچون ناکارآمدی مدیران هم وجود دارد ولی دلیل اصلی آن این است که آمریکا می خواهد سرمایه های این کشور را غارت کند.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: برخی ها در گذشته می گفتند اگر با آمریکائی ها درشت صحبت نکنیم و زبان آنها را بلد باشیم می توانیم مشکلات کشور را حل کنیم ولی تجربه شش ساله نشان داد نه تنها مذاکره و به آرامی سخن گفتن با آمریکا مشکلات را حل نمی کند بلکه شدت گستاخی آنها را بیشتر کرده است.

وی اضافه کرد: توطئه ها و فشارهای آمریکا در طول این چهل سال و به خصوص در این شش سال اخیر ملت ایران را با هم متحدتر کرده و اینکه آمریکا غیر قابل اعتماد است امروز برای همه ملت ایران ثابت شده است.

حسینی با اشاره به اینکه تجربه های گذشته ثابت کرده که در مقابل با استکبار باید با اقتدار و قدرت برخورد کرد. این منطق قرآن است و باید به آن عمل کرد افزود: جنایت های آمریکا در چهل سال اخیر نشان می دهد آمریکا به هیچ کس حتی دوستان و هم پیمانان خود رحم نمی کند و نمونه های آن امروز فراوان است.

وی ادامه داد: این روزها فرصت بسیار مناسبی برای نشان دادن هویت واقعی استکبار به جوانان است که باید از آنها استفاده کرد.

وی با تاکید بر اینکه مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ایران با اراده و به کارگیری ظرفیت های داخلی حل می شود اظهار کرد: ما امروز توانمندی ها و ظرفیت های بسیار مناسبی در کشور داریم که باید برای رفع نیازهای کشور و حتی کشورهای منطقه از آنها به درستی استفاده کنیم.

حسینی اضافه کرد: راهبردهای کلان مقام معظم رهبری همچون اقتصاد مقاومتی و مقاومت فعال می تواند کشور را از بحرانهای موجود نجات دهد.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه امروز اندیشکده های آمریکائی اذعان دارند که آمریکا روبه افول است و امروز بدهی بیش از ۲۱تریلیون دلاری آمریکا و سهم ناچیز آن در اقتصاد دنیا نشان از این افول دارد گفت: افول آمریکا با ظهور انقلاب اسلامی شروع شده و در گام دوم انقلاب این افول با سرعت بیشتری ادامه پیدا می کند.

وی بیان کرد: ایران اسلامی به برکت به کارگیری همت های جهادی روز به روز باعث تقویت جبهه مقاومت می شود و اینکه امروز می توانیم جلوی ابرقدرت های دنیا ایستادگی کنیم نشان از این است که در راه اسلام و قرآن هستیم و این راه باید در گام دوم انقلاب با قدرت بیشتری ادامه پیدا کند.

حسینی با اشاره به اینکه امروز راه نفوذ آمریکا در انقلاب اسلامی بسته شده است خاطرنشان کرد: این باعث عصبانیت آنها شده و باید بگوئیم آمریکا باید از این عصبانیت بمیرد.

فرمهین

حضور پرشکوه مردم فراهان در راهپیمایی ۱۳ آبان

همزمان با فرا رسیدن سیزده آبان، روز دانش آموز و روز اعلام نفرت و انزجار از استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار، مردم فراهان با حضور پرشور خود در کنار دانش آموزان و دانشجویان انقلابی و با بصیرت خشم و مقاومت خود را در مقابل تمام مستکبران عالم نشان دادند.

 صبح امروز مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان ماه با شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل در فراهان برگزار شد.

دانش آموزان در کنار مردم ولایتمدار حضور پررنگ داشتند.

بوستان شهدای گمنام شهر فرمهین از ساعات اولیه صبح شاهد حضور جمعیت بود، از هر بلواری صف های منظم دانش آموزان به همراه مردم برای تجمع در میدان اصلی به چشم می آمد.

شرکت کنندگان در مراسم یوم الله ۱۳آبان ماه شهرستان فراهان مسیر میدان اصلی شهرستان را به سمت مسجد جامع شهر با شعارهای کوبنده مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل طی کرده و با تجمع در مسجد جامع و برگزاری برنامه هایی از جمله آتش زدن پرچم آمریکا، قرائت قطع نامه، اجرای سرود و سخنرانی عهدی دوباره با آرمان های امام راحل بستند.

ساوه

مراسم راهپیمایی ساوه از میدان غدیر، میدان فلسطین به سمت مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد.

امام‌جمعه ساوه:

سیاستمداران آمریکا بر افول آمریکا در بیش از صدها کتاب و مقاله اعتراف کردند

حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی امام‌جمعه ساوه در مراسم راهپیمایی استکبارستیزی ۱۳ آبان گفت: هیچ انسان آزاده‌ای زیر بار حرف زور نمی‌رود و در قرآن کریم هم مأموریت پیامبران الهی ، دعوت به خداپرستی و استکبارستیزی ذکرشده است.

وی افزود: حمایت امروز ما از مردم مظلوم یمن، سوریه، فلسطین و حتی غیرمسلمانان مطابق با دستور الهی است.

امام‌جمعه ساوه بیان کرد: بعضی جریان‌ها پشت چهره ملی‌گرایی و با علم کردن مصدق، به دنبال مذاکره با آمریکا هستند ولی نمی‌دانند که نتیجه اعتماد مصدق به آمریکا ، کودتا شد.

وی ادامه داد: وقتی آمریکا توانست از انگلیس امتیازهایی را بگیرد و از نفت ایران بهره‌مند شود، کودتای ضد مصدق را برنامه‌ریزی و اجرا کرد.

حسینی با اشاره به هشدارهای رهبر معظم انقلاب مبنی بر غیرقابل‌اعتماد بودن مستکبران اظهار کرد: خود سیاستمداران آمریکا بر افول آمریکا در بیش از صدها کتاب و مقاله اعتراف کردند ولی بعضی‌ها در داخل دنبال مذاکره با آمریکای در حال ضعف هستند.

وی افزود: رتبه اول فروش سلاح‌های مرگبار ، تجاوز به زنان و بیشترین زندانی جهان با بیش از دو میلیون زندانی ، رتبه اول هرزه‌نگاری متعلق به آمریکا است بعد از ما توقع دارند به FATF بپیوندیم و اطلاعات ما را در اختیار بگیرند.

شازند

راهپیمایی با شکوه ۱۳ آبان در شازند برگزار شد

راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور بی‌نظیر مردم و جوانان شهرستان شازند برگزار شد.

مراسم راهپیمایی ضد استکباری یوم الله ۱۳ آبان در شازند از ساعت ۹:۳۰ صبح، از محل میدان نماز، میدان امام خمینی، مقابل مصلی شهر شازند برگزار شد.

خنداب

برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان در خنداب

مراسم راهپیمایی ضد استکباری یوم الله ۱۳ آبان در خنداب برگزار شد.

مراسم راهپیمایی در شهر خنداب از ساعت ۱۰ صبح از مسیرهای میدان طبیعت_خیابان آیت الله غفاری_میدان حر_خیابان امام حسین(ع)_میدان امام حسین(ع)_میدان انقلاب _امامزاده محمد مسعود(ع) برگزار شد.

تفرش

طنین فریاد استکبار ستیزی مردم تفرش در یوم الله ۱۳ آبان

مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور اقشار مختلف مردم از جمله دانش‌آموزان، دانشجویان و جمعی از مسئولان با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» در شهرستان تفرش آغاز شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ندای تفرش، مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور اقشار مختلف مردم از جمله دانش‌آموزان، دانشجویان و جمعی از مسئولان با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» در شهرستان تفرش آغاز شد.

راهپیمایان در طول مسیر با دست داشتن پارچه‌نوشته‌ها و پلاکاردهایی بار دیگر با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کرده و همچون سال‌های گذشته نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی و ایادی خونخوارش نشان دادند.

انتهای پیام/

captcha