میزان افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان در سال ۹۹ مشخص شد نداي يا صاحب‌الزمان در سراسر اراک طنين‌انداز شد گلبانگ مقدس «یا مهدی ادرکنی» در اراک طنین انداز شد تقدیر پاسداران سپاه روح الله از خدمات مدافعان عرصه سلامت پشت پرده سناریوی جدید واشنگتن در کشور همسایه/ آمریکا چند پایگاه نظامی را در عراق تخلیه کرده است؟ + نقشه میدانی و عکس ضرورت شناخت علامه صدر در بین جوانان/ شهید صدر متفکر بزرگ شیعه در حوزه نظام سازی است قسمت اول «نون.خ» امشب از شبکه یک پخش می شود زبان آوینی پاسخ به ندای هستی است/ طلوع انقلاب اسلامی در شخصیت «آوینی» بحران کرونا معایب سرمایه‌داری را نمایان ساخت علامتی که می‌تواند نشانه ابتلا به ویروس کرونا باشد
پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۷
کد خبر: 64338
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵

کلیپ| گزارش مردمی دیارآفتاب؛ رفراندوم برجام

تیم اجرایی حاکم بر دولت سعی دارد با مطرح کردن مباحثی چون همه پرسی فضا را برای مذاکره ای دوباره باز کند اما باید گفت این مهم نیاز به همه پرسی ندارد چرا که کافی است آقای روحانی و تیمش چند ساعتی را زمان بگذارند و در خیابان های شهر ها و روستا ها حاضر شوند تا نظر مردم به شکلی دقیق به آنها ارائه شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ تعامل با دنیا یکی از مباحثی است که با حضور دولت های یازدهم و دوازدهم در تیتر یک اخبار، تحلیل ها و یادداشت ها و حتی صحبت های خیابانی مردم قرار گرفته است. تیم اجرایی حاکم بر دولت سعی دارد که راه حل مشکلات کشور را تعامل با دنیا (بخوانید چند کشور خاص به اصطلاح ابر قدرت) نشان دهد و از طرفی در تلاش است که جامعه را همنظر با خود کند. 

این در حالی است که این تیم اجرایی یک بار در ابتدای دهه 80 و بار دیگر در دهه 90 تجربه مذاکره با چند کشور خاص را داشته و هر دو بار نیز از این سوراخ گزیده شده است. اما گویا باز هم در تلاش است که تجربه بزرگ یک ملت در سعد آباد و برجام را زیر پا بگذارد و با به کارگیری دیپلماسی آزمون و خطایی، یک بار دیگر شانس خود را امتحان کند.

تیم اجرایی حاکم بر دولت سعی دارد با مطرح کردن مباحثی چون همه پرسی فضا را برای مذاکره ای دوباره باز کند و با وعده های دروغین و تبلیغات خاص مانند انتخابات، مردم را به آینده ای واهی امیدوار سازد و آن چه که خود می خواهد را از این فضا بیرون بکشد.

باید گفت این مهم نیاز به همه پرسی ندارد چرا که کافی است آقای روحانی و تیمش چند ساعتی را زمان بگذارند و در خیابان های شهر ها و روستا ها حاضر شوند تا نظر مردم به شکلی دقیق به آنها ارائه شود.

در زیر نظرات تعدادی از هم شهریان اراکی در خصوص تجربه برجام و ادامه مذاکره و تعامل بدون سود با دنیا را در قالب یک کلیپ 4 دقیقه و 30 ثانیه ای می بینید.

کیفیت 360p این ویدئو را با حجم 20 مگابایت، می توانید از لینک زیر مشاهده کنید.

کیفیت 480p این ویدئو را با حجم 35 مگابایت، می توانید از لینک زیر مشاهده کنید.

کیفیت 720p این ویدئو را با حجم 70 مگابایت، می توانید از لینک زیر مشاهده کنید.

انتهای پیام/

captcha