واردکردن خسارت به اموال عمومی خیانت و جنایت است/ روی امنیت با هیچ احدی معامله نخواهیم کرد/ مدیریت قیمت ها انتظار مردم از دولت خروش مردم دیار آفتاب علیه اغتشاشگران+تصاویر شاهد هیچ‌گونه تخریب اموال عمومی در استان مرکزی نبودیم فیلم اختصاصی از گفت‌وگو با پسر شهید مدافع امنیت/ سخنان انقلابی همسر شهید ابراهیمی + فیلم توطئه‌های دشمنان در ایجاد شبهه بین مردم از عمده دلیل تجمعات غیرقانونی بود/ ناجا همواره اقتدار خود را در طول انقلاب حفظ کرده است امشب ۲۰ میلیون نفر دیگر کمک حمایتی می‌گیرند برفروبی 5400 کیلومتر از راه های استان/ تمامی محورهای استان مرکزی به جز ساوه-همدان، باز است تصادف تریلی و وانت در محور توره- بروجرد دو کشته بر جا گذاشت محدودیت‌های ترافيکي راهپیمایی مردمي «حمايت از اقتدار و امنيت كشور» اراك اعلام شد نه جهرمی و نه معاونانش حاضر به مناظره نشدند!
چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
کد خبر: 64338
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵

کلیپ| گزارش مردمی دیارآفتاب؛ رفراندوم برجام

تیم اجرایی حاکم بر دولت سعی دارد با مطرح کردن مباحثی چون همه پرسی فضا را برای مذاکره ای دوباره باز کند اما باید گفت این مهم نیاز به همه پرسی ندارد چرا که کافی است آقای روحانی و تیمش چند ساعتی را زمان بگذارند و در خیابان های شهر ها و روستا ها حاضر شوند تا نظر مردم به شکلی دقیق به آنها ارائه شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ تعامل با دنیا یکی از مباحثی است که با حضور دولت های یازدهم و دوازدهم در تیتر یک اخبار، تحلیل ها و یادداشت ها و حتی صحبت های خیابانی مردم قرار گرفته است. تیم اجرایی حاکم بر دولت سعی دارد که راه حل مشکلات کشور را تعامل با دنیا (بخوانید چند کشور خاص به اصطلاح ابر قدرت) نشان دهد و از طرفی در تلاش است که جامعه را همنظر با خود کند. 

این در حالی است که این تیم اجرایی یک بار در ابتدای دهه 80 و بار دیگر در دهه 90 تجربه مذاکره با چند کشور خاص را داشته و هر دو بار نیز از این سوراخ گزیده شده است. اما گویا باز هم در تلاش است که تجربه بزرگ یک ملت در سعد آباد و برجام را زیر پا بگذارد و با به کارگیری دیپلماسی آزمون و خطایی، یک بار دیگر شانس خود را امتحان کند.

تیم اجرایی حاکم بر دولت سعی دارد با مطرح کردن مباحثی چون همه پرسی فضا را برای مذاکره ای دوباره باز کند و با وعده های دروغین و تبلیغات خاص مانند انتخابات، مردم را به آینده ای واهی امیدوار سازد و آن چه که خود می خواهد را از این فضا بیرون بکشد.

باید گفت این مهم نیاز به همه پرسی ندارد چرا که کافی است آقای روحانی و تیمش چند ساعتی را زمان بگذارند و در خیابان های شهر ها و روستا ها حاضر شوند تا نظر مردم به شکلی دقیق به آنها ارائه شود.

در زیر نظرات تعدادی از هم شهریان اراکی در خصوص تجربه برجام و ادامه مذاکره و تعامل بدون سود با دنیا را در قالب یک کلیپ 4 دقیقه و 30 ثانیه ای می بینید.

کیفیت 360p این ویدئو را با حجم 20 مگابایت، می توانید از لینک زیر مشاهده کنید.

کیفیت 480p این ویدئو را با حجم 35 مگابایت، می توانید از لینک زیر مشاهده کنید.

کیفیت 720p این ویدئو را با حجم 70 مگابایت، می توانید از لینک زیر مشاهده کنید.

انتهای پیام/

captcha