عامل جعل فایل صوتی به نام معاون وزیر بهداشت بازداشت شد رهبر معظم انقلاب از زحمات پزشکان و پرستاران در مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کردند ‍ بيش از ١٧میلیون تن کالا از استان مرکزی به نقاط مختلف کشور حمل شد از قهرمانان گمنام خط مقدم تا آنکه شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد! حضور در اماکن شلوغ و سفرهای غیر ضرور، ممنوع/ هنگام عطسه و سرفه جلوی دهانمان را بگیریم/ شستشوی دستها فراموش نشود عکس نوشته| پروفسور رنجبر: درمان در ایران همطراز آلمان است كشف 22 تن روغن احتكار شده از یک روستا فیلم| توصیه های متخصص بیماری های عفونی جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا طنزانه کرونا در ایران طلاب قم لباس سفید پوشیدند/ جهاد در فضایی شبیه جبهه
پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۶
کد خبر: 64240
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴

كشف 25 دستگاه استخراج ارز ديجيتال قاچاق در خمين

فرمانده انتظامي شهرستان خمين گفت: در عمليات مأموران پليس آگاهي شهرستان خمين، 25 دستگاه استخراج ارز ديجيتال قاچاق از يك كارگاه غيرفعال كشف شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "بهزاد فكوري"فرمانده انتظامي شهرستان خمين گفت: مأموران پليس آگاهي اين شهرستان در انجام تحقيقاتي از استفاده  غيرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز ديجيتال در يك كارگاه غيرفعال در يكي از شهرک‌های صنعتي شهرستان مطلع شدند.

وي افزود: با هماهنگي مرجع قضائي، دعوت از نماينده اداره برق و کارشناسان پلیس آگاهی از اين كارگاه بازديد شد و تعداد 25 دستگاه ماينر قاچاق به ارزش تقريبي يك ميليارد ريال كشف شد.

فكوري خاطرنشان كرد: در اين خصوص پرونده‌ای تشكيل و براي سير مراحل قانوني به مرجع قضائي ارسال شد.

انتهای پیام/

captcha