علی کریمی: هیچ پیشنهادی از هیچ جایی ندارم نامه بیش از ۲۰۰ نماینده مجلس به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای رد FATF عربستان: شرط اصلی شرکت در حج، دریافت واکسن کروناست جزئیات ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر احمدی‌نژاد و ترور آرمان‌های سوم تیر مبادله رمز ارزها در کشور ممنوع است ریز و درشت طرح نسخه‌نویسی الکترونیکی/ جایگزین نسخه الکترونیکی در روزهای قطع اینترنت چیست؟ تعبیر وارونه خواب‌های برجامی رئیس دولت تدبیر/ آقای روحانی؛ بالاخره فقط ترامپ علیه برجام بود یا همه دنیا؟! الزام واشنگتن به پرداخت ۱.۳ میلیون دلار خسارت به صدا و سیما/ ماجرا از چه قرار است؟ تشکیل تیم های ارزیابی دستگاه های اجرایی از سال آینده دراستان مرکزی
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۱
کد خبر: 63887
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸

دلار به مرز ۱۰ هزار تومان نزدیک شد

قیمت ارز‌ امروز در بازار آزاد بشدت کاهشی است به طوری که دلار با قیمت ۱۱ هزار و ۱۰۰ تومان و یورو ۱۲ هزار و ۴۸۹ تومان داد و ستد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان،  طبق مشاهدات میدانی در بازار آزاد ارز امروز قیمت بسیاری از اسعار آزاد ریزش قابل توجهی را تجربه کردند. به طوری که نرخ دلار به ۱۱ هزار و ۱۰۰ تومان و همچنین نرخ یورو به ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان رسید.

این ریزش نرخ دلار منجر شد تا سکه و طلا نیز با کاهش نرخ مواجه شده و هر سکه تمام بهار آزادی به ۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان سقوط کند.

همچنین در ساعات پایانی بازار امروز، نرخ دلار در خرید و‌ فروش خیابانی به ۱۰ هزار و ۷۶۰ تومان رسیده و طبق رصد بازار گفته می‌شود دلیل افت قیمت دلار، کاهش تقاضا برای خرید ارز است.

انتهای پیام/

captcha