کارشکنی در تامین سهم شهرداری اراک از تصفیه پساب فاضلاب؛ محیط زیست بهانه گیری می کند!/ از 17 میلیارد تومان برای 70 دستگاه اتوبس تا اعطای امتیاز به مالکین املاک خیابان محسنی تامین پول کمک جدید به ۱۸ میلیون خانوار از کجا؟ دولت پاسخ دهد «سرپل‌ذهاب» دو سال پس از زلزله/ دردسر ساکنان اتاقک‌های ۱۶ متری سرلشکر باقری: مبارزه با فساد به مذاق برخی‌ها خوش نیامده است تلاش رئیس جمهور برای فرار از پاسخگویی با یک روش کهنه/ دولت روحانی چگونه منابع ارزی کشور را در جنگ اقتصادی هدر داد؟ تناقض گویی رئیس جمهور در مواجهه با اشتغال/ روحانی 19 آبان 98: دولت نباید شغل ایجاد کند/ روحانی 29 مرداد 96: دولت وظیفه ای بالاتر از تولید و اشتغال ندارد روحانی نمی‌خواهد محاکمات فراجناحی قوه قضائیه را ببیند؟! سازمان سینمایی وچالش سامان‌دهی اکران/سلطه بفروش‌ها پایان می‌یابد؟ اختصاص 360 میلیارد تومان برای کارآفرینان مناطق سیل‌زده/ ایجاد 840 هزار شغل با وجود رشد منفی اقتصاد چرا ارتش آمریکا در تأسیسات نفتی سوریه مستقر شده‌ است؟
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۶
کد خبر: 63650
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۴
یادداشت؛

مردم زیر بار رفراندوم سازش و تسلیم نخواهند رفت

رئیس جمهور با فرافکنی و طرح موضوعات نامربوط از جمله زیر سوال بردن نظارت استصوابی شورای نگهبان و یا طرح رفراندوم در دعوای 41 ساله مقاومت یا مذاکره، به دنبال فرار از بار مسئولیت و به فراموشی سپردن اصل مشکلات معیشتی مردم است.

به گزارش دیار آفتاب؛ در شرایطی که دولت سخت ترین وضعیت معیشت مردم را با بی تدبیری و نگاه به کدخدا فراهم کرده، تورم را به نقطه 52 درصد رسانده و بدون توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی، آینده کشور را به نتایج بی فرجام برجام گره زده و هنوز هم نگاهش به خارج از کشور است، رئیس جمهور با فرافکنی و طرح موضوعات نامربوط از جمله زیر سوال بردن نظارت استصوابی شورای نگهبان و یا طرح رفراندم در دعوای 41 ساله مقاومت یا مذاکره، به دنبال فرار از بار مسئولیت و به فراموشی سپردن اصل مشکلات معیشتی مردم است.

رئیس جمهور با طرح موضوعی چون تعامل یا تقابل با دنیا به دنبال مطرح کردن خود به عنوان چهره صلح طلب در ایران است؛ این در حالی است که رهبر انقلاب همواره در طول سال های گذشته از تعامل سازنده با دنیا سخن گفته اند. در واقع مقام معظم رهبری که سخنانشان در مسائل استراتژیک کشور فصل الخطاب محسوب می شود، همواره بر تعامل با کشورهایی که با احترام متقابل با جمهوری اسلامی ایران برخورد می کنند، تاکید داشته اند و از طرف دیگر به اتخاذ موضع مستحکم با استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار که به عهد و پیمان خود پایبند نیست، دستور داده اند.

روحانی با طرح سوالات خیالی و تهمت زدن به منتقدان خود می خواهد با فرار رو به جلو، افتضاح گذشته دستگاه دیپلماسی خود را به فراموشی بسپارد در حالی که دیپلمات های همین دولت برای به نتیجه رساندن برجام، 52 بار با جان کری وزیر امور خارجه وقت آمریکا دیدار داشتند و جز وقت کشی و اهدای هدایای گرانقیمت، ثمری برای ملت ایران به ارمغان نیاوردند.

قطعا او به خوبی می داند که ملت ایران اهل سازش و تسلیم در برابر آمریکا نیست و به رفراندوم خیالی وی نیز رای منفی خواهد داد. حضور چند میلیونی مردم ایران در راهپیمایی اربعین و چند ده میلیونی آنان در راهپیمایی جاماندگان اربعین نیز نشان می دهد مردم ایران همچنان از امام خود پیروی کرده و پای اصول خود ایستاده اند و با شعار «هیهات منا الذله» هیچگاه زیر بار ذلت و سازش با غرب و استکبار جهانی نخواهند رفت.

لذا مطرح کردن چنین موضوعاتی از سوی رئیس جمهور در شرایطی که کشور با رهبری داهیانه آیت الله خامنه ای، اقتدار نیروهای مسلح و عملکرد جهادی قوه قضائیه به سمت آرامش و ثبات و امیدواری پیش می رود، صرفا برای ایجاد جنگ روانی و دو قطبی سازی جامعه برای اهدافی خاص بوده که روحانی به دنبال آن است.

ایجاد نگرانی در مردم و طرح عدم تاثیر رای آنان در انتخابات در صورت وجود نظارت استصوابی، در حقیقت هموار کردن جاده برای نفوذ لیبرال ها و افراد غیر انقلابی و وابسته به کانون های قدرت و ثروت است، تا مجلسی شبیه مجلس دهم تشکیل شود.

ولی انءشاالله با هوشیاری ملت ایران و به لطف خداوند مجلسی در طراز انقلاب اسلامی را به روی کار آورد تا مقدمه ای برای روی کار آمدن دولتی اسلامی بوده و انقلاب اسلامی را یک قدم دیگر به پیش ببرد تا دیگر جایی برای افراد لیبرال مسلک، تکنوکرات و وابسته به غرب و کانون های قدرت و ثروت در این کشور نباشد.

 ابوالفضل فخر الاسلام

انتهای پیام/

captcha