خاطرات منتشر نشده رهبر انقلاب از مقاطع حساس دهه 1360 کلیدواژه #کمک_مومنانه؛ هم اکنون ترند اول توییتر فارسی رای فراکسیون اکثریت مجلس به ریاست «قالیباف»/قاضی‌زاده و نیکزاد؛ گزینه‌های فراکسیون اکثریت برای نائب‌رئیسی مجلس رزمایش همدلی و کمک مومنانه در اراک رزمایش کمک مومنانه فرصت مناسبی را برای کاهش آسیب های ناشی از کرونا ایجاد کرد/توزیع 40 هزار بسته معیشتی در مرحله سوم در استان مرکزی شناسایی ۱۹ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی تهیه و توزیع ۲۱هزار بسته غذایی و بهداشتی در رزمایش کمک مومنانه ساوه آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در استان مرکزی چرا بامداد امروز اینترنت ایران دچار مشکل شد؟ کمک مومنانه تجلی باورهای دینی و اسلامی است
پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۸
کد خبر: 63545
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۷

گزارش تصویری| وضعیت این روزهای مرز بین المللی شلمچه

مرز بین المللی شلمچه یکی از 4 مرز مشترک ایران و عراق، این روزها میزبان خیل عظیم زائران اربعین حسینی است.

به گزارش دیار آفتاب؛ مرز بین المللی شلمچه یکی از 4 مرز مشترک ایران و عراق، این روزها میزبان خیل عظیم زائران اربعین حسینی است.
با این حال با تدابیر اندیشیده شده از سوی دولت های ایران و عراق و کمک موکب های مستقر در این مرز، ورود و خروج زائران بسیار روان بوده و مشکلی از این لحاظ وجود ندارد.

همچنین پارکینگ بزرگ 50 هکتاری احداث شده در این مرز ظرفیت 35 هزار دستگاه خودرو را دارد که باعث شده تا بسیاری از زائران از خودروی شخصی خود برای رسیدن به این مرز استفاده کنند.

در ادامه تصاویری از مرز و پارکینگ شلمچه را مشاهده می کنید.

captcha