کلیپ| ناجا، یادآور امنیت و اقتدار کشور تحریم ناجا تحریم امنیت ملت ایران است/ نیروی انتظامی همواره از آزمون های مختلف سربلند بیرون آمده است تقدیر از حافظان نظم و امنیت در اراک آیا عرضه سهام عدالت در بورس از تصدی گری دولت می کاهد؟ عکس/ دشت دیدنی شقایق در دیلمان بخش مهم و خطرناک قدرت ما پنهان است/ شاهد جهش قدرت دریایی ایران هستیم الحاق ۱۱۲ فروند شناور موشک‌انداز به ناوگان مدافعان امنیت خلیج فارس / افزایش قدرت تهاجمی سپاه با شناورهای ذوالفقار، میعاد و حیدر + تصاویر ضرب‌المثل ژاپنی ریش‌سفید مجلس/ ‌دیده بوسی در شرایط کرونایی! «رومینا اشرفی» نتیجه رسوخ کردن تفکر غرب در کشور است سلیمی به‌عنوان عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی انتخاب شد
پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۱
کد خبر: 63532
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴

محموله ميلياردي کالای قاچاق در شازند توقیف شد

فرمانده انتظامي استان مرکزی از كشف محموله لوازم خارجی قاچاق به ارزش 14ميليارد ريال از یک دستگاه کامیون در يكي از محورهاي مواصلاتي شهرستان شازند خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامي استان مرکزی گفت: در تداوم طرح هاي عملياتي پليس در برخورد با قاچاق کالا، مأموران انتظامي شهرستان شازند در تحقيقاتي از تردد يك دستگاه کامیون حامل كالاي قاچاق از محورهاي مواصلاتي این شهرستان مطلع شده و با انجام یک برنامه ريزي دقیق، موفق به شناسایی و متوقف کردن اين خودرو شدند.

شهرستانی اظهار کرد: در تحقيقات اوليه از راننده خودرو، وي اذعان داشت كه محموله داراي بارنامه قانوني است كه در بررسي دقيق مأموران انتظامي مشخص شد كه بار خودرو با اسناد ارائه شده داراي مغايرت بوده و راننده فاقد مدارک معتبر قانوني است.

وي ادامه داد: در بازرسي از این کامیون توقیفی 14 هزار و 32 عدد گوشی، 440 طاقه پارچه، 970 عدد شارژر تلفن همراه، 4۵۰ عدد پد موس، 8 دستگاه باند رادیویی دو تیکه،378 عدد کاپشن و يك هزار عدد زیپ خارجی قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامي استان مرکزی اظهار کرد: از سوی کارشناسان اداره پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی، ارزش این محموله قاچاق 14 میلیارد ریال برآورد شده است.

شهرستانی با تأکید بر عزم راسخ پلیس استان در مبارزه با مفسدان اقتصادی و قاچاقچيان كالا خاطرنشان کرد: در اين عمليات یک نفر دستگير و با تشكيل پرونده به دستگاه قضائي معرفي شد.

انتهای پیام/

captcha