فیلم/ وقتی دوربین ها بازیگری اوباش را لو دادند! وداع با شهید مظلوم ناجا در کرمانشاه عملیات فریب؛ جنجال در 97 عملیات در 98 / هشدار 11 ماه قبل رهبر معظم انقلاب چگونه نقشه ضد انقلاب را برملا کرد؟ 12 دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه بندی بنزین علی مطهری: حمایت رهبر انقلاب از تصمیم سران قوا جوانمردانه‌ بود تصاویر/ پاییز در جهان آرامش نسبی پس از یک شب پر تنش/ مردم از اشرار فاصله گرفتند/ آرامش کامل در تهران؛ فروکش‌کردن اعتراضات در شهرهای دیگر/ شهادت مظلومانه یک بسیجی +عکس اولین مرحله یارانه جدید امشب پرداخت می‌شود/ دولت تصمیم سران قوا را عملی کرد/ ۶۰ میلیون نفر مشمول دریافت بسته معیشتی هستند سردار سلیمانی: نیروهای امنیتی با سعه صدر با آشوبگران برخورد کردند/ عوامل اصلی آشوب‌ها دستگیر شده‌اند لزوم‌ عزم قوا برای پاسخ به مطالبات مردم/باهر ناامنی برخوردمی‌کنیم
دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۳
کد خبر: 63532
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴

محموله ميلياردي کالای قاچاق در شازند توقیف شد

فرمانده انتظامي استان مرکزی از كشف محموله لوازم خارجی قاچاق به ارزش 14ميليارد ريال از یک دستگاه کامیون در يكي از محورهاي مواصلاتي شهرستان شازند خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامي استان مرکزی گفت: در تداوم طرح هاي عملياتي پليس در برخورد با قاچاق کالا، مأموران انتظامي شهرستان شازند در تحقيقاتي از تردد يك دستگاه کامیون حامل كالاي قاچاق از محورهاي مواصلاتي این شهرستان مطلع شده و با انجام یک برنامه ريزي دقیق، موفق به شناسایی و متوقف کردن اين خودرو شدند.

شهرستانی اظهار کرد: در تحقيقات اوليه از راننده خودرو، وي اذعان داشت كه محموله داراي بارنامه قانوني است كه در بررسي دقيق مأموران انتظامي مشخص شد كه بار خودرو با اسناد ارائه شده داراي مغايرت بوده و راننده فاقد مدارک معتبر قانوني است.

وي ادامه داد: در بازرسي از این کامیون توقیفی 14 هزار و 32 عدد گوشی، 440 طاقه پارچه، 970 عدد شارژر تلفن همراه، 4۵۰ عدد پد موس، 8 دستگاه باند رادیویی دو تیکه،378 عدد کاپشن و يك هزار عدد زیپ خارجی قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامي استان مرکزی اظهار کرد: از سوی کارشناسان اداره پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی، ارزش این محموله قاچاق 14 میلیارد ریال برآورد شده است.

شهرستانی با تأکید بر عزم راسخ پلیس استان در مبارزه با مفسدان اقتصادی و قاچاقچيان كالا خاطرنشان کرد: در اين عمليات یک نفر دستگير و با تشكيل پرونده به دستگاه قضائي معرفي شد.

انتهای پیام/

captcha